Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: RaggaD

Rank:3

Motivul demisiei: Din pacate perioada mea de inactivitate se prelungeste mai mult de cat credeam initial datorita problemelor cu laptop-ul, asa ca m-am hotarat sa nu mai ocup locul aiurea in NG si sa las pe altii sa se bucure. Mersi TheOne pentru sansa, a fost minunat sa joc alaturi de voi dar ii mai bine pentru factiune. Onica dupa perioada de inactivitate poate ne revedem (daca ma mai primesti). Bafta in continuare tuturor. :((

Link to comment
Share on other sites

Nick: Madalyn

Rank: 1

Motivul demisiei: Imi pare rau ca postez in acest topic , chiar nu vroiam sa postez aici vreodata dar imi lipsesc enorm de mult gangurile si mafiile , DM excesiv :)) . Aici pot spune ca am fost tratat cel mai bine posibil de pana acum , mi`am facut multi prieteni si ma bucur . TheOne iti urez multa bafta ca lider sa ai parte de multe succese . Asta le urez si celorlalti membrii , Pytic , Vlad , Erick , MrrN , cei 2 Pauli , Omblandon , Old_Man si celorlalti va urez multa bafta si sa fiti Cu minti nu Cuminti ! Va iubesc :wub: . Sunteti :trophy: si promit ca ma voi intoarce la voi dupa ce voi parasi gangurile ( mult timp :( ) . Multumesc pentru sansa acordata si sper ca n`am dezamagit in aceste 2 saptamani . Pastram legatura :)) :love1:

:peace:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Chase

Rank: 2

Motivul demisiei: Vreau sa plec intr-o mafie. Mi-a placut in aceasta factiune, dar m-am cam saturat de alergat suspecti.

PS: Ati fost niste colegi minunati. Multumesc: TheOne, T.Michael, Allen, Worsen, Ghiondes, Pityc si ceilalti.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Axxo

Rank: 1

Motivul demisiei:Nu este ng de mine si in plus cam greu se face w6+.Imi cer scuze ca am iesit asa repede si iti multumesc pentru sansa acordata.

Link to comment
Share on other sites

Nick: wOrSeN

Rank: 3

Motivul : m-am saturat sa mi se tot dea peste nas , Iti multumesc theone si t.michael pt sansa acorda si pt tot ce ati facut pt mn .

Demisie acceptata. Sa sti ca nu asa se rezolva o problema de genul, pe care nu o consider o problema grava...iti iei jucariile si pleci acasa.

Link to comment
Share on other sites

Nick: SlayerX

Rank: 1

Motivul demisiei: Desi factiunea e frumoasa si oamenii din ea de calitate vreau sa incerc si alta fatada a jocului. Mersi tuturora ca m-au facut sa ma simt bine in timpul petrecut in factiune si sper sa pastram o relatie buna si pe viitor. Succes tuturora si pe curand.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mike.

Rank: 1

Motivul demisiei: Sincer imi e foarte greu sa fac acest lucru si inca ma gandesc daca e o prostie sau nu.Eu cand am intrat stiam altfel ,,NG-ul", adica cum era inainte de wipe, eu acea factiune o iubeam, o factiune dinamica in care era actiune.Acum s-au introdus foarte multe reguli care efectiv te leaga de maini .As dori sa incerc o factiune in care sa am mai multa treaba.O sa ma intorc aici cu mare drag si vreau sa le multumesc tuturor membrilor pentru tot si pentru atmosfera din interiorul factiunii.Va doresc mult succes in continuare !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Legendd

Rank:1

Motivul demisiei: Multumesc pentru sansa acordata theone.Oameni de treaba dar vreau sa plec in alta parte intr-un gang se pare o sa aplic din nou.multumesc

Nick: Legendd

Rank:1

Motivul demisiei: Multumesc pentru sansa acordata theone.Oameni de treaba dar vreau sa plec in alta parte intr-un gang se pare o sa aplic din nou.multumesc

Link to comment
Share on other sites

Nick: qwq

Rank: 1

Motivul demisiei: ma voi lasa un timp :| si nu vreau sa ocup locu degeaba :| multumesc paul pentru sansa acordata. Baieti de treaba o factiune puternica, inca odata multumesc pentru sansa acordata :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...