Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Persanu

Rank: 1

Motivul demisiei:

-Unul ar fii modu in care s-a ajuns stilul de joc. Suspectii iti calculeaza orice miscare si te streseaza incercand sa te prinda in cel mai oportun moment pentru a apasa pe tasta F8' urmand sa te aprecieze pe forum pentru ceva absurd din mintea lui. Nu mai e dragut,fain, misto,distractiv (cum vreti sa o luati) sa alergi dupa suspecti, sa ii arestezi, sa acorzi wanted. Am vazut oameni din departament care nu vroiau sa dea wanted, in situatii unde wantedul era binevenit si meritat 100% GARANTAT, de frica ca ar putea fii postati :dontknow: ... Prea multa ura in joc.

-Altul ar fi ca nici inauntrul factiunii, cu membri tai colegi nu poti sta linistit sa iti vezi de treaba nederanjand pe nimeni si ne-punand pe altu intro situatie incomfortabila sau jenanta caci si aici se gasesc unii care vor sa te calce. Din experienta mea am observat oameni ce vor sa se faca auziti si nu stiu cum si oameni ce nu vor sa te vada in fata ochilor; una din doua variante care oricum tot pe un singur drum se ciocnesc. Teoria mea ar fii ca exista uneori in niste cercuri o invidie de prost gust, care il face pe unu (numit X) sa incerce sa il ingroape fara sens pe altul (numit Y). Cu toate ca X si Y niciodata nu au avut vreun contact cu celalalt, si daca au avut a fost numai pozitiv contactul. Pana si un Lider, un GameMaster care este pus acolo unde e pus poate sa fie acel om X (pacat si jalnic cand te gandesti ca Liderul trebuie sa fie model pentru ceilalti, un exemplu si un om cu capul pe umeri si care stie sa se comporte matur s.a.m.d.; parerea mea spune ca undeva,candva a fost si inca e probabil un lider sau doi care isi merita dreptul sa fie numiti dupa cum spun eu "x" omul X :P. Cum spuneam de cei ce vor sa se faca auziti probabil pe o alta latura vor sa arate si vechea "am rank, supunete-mi". -> Situatie similara ce am patit astazi cu un coleg drag de rank inalt. Sunt sigur ca conversatia spune tot, nu doar ce spune el ci si raspunsul omului care trebuie sa fie model:

-Ehh... :) Nu sunt genu sa tina ura pentru nimeni, cunosc persoane in joc care m-au injurat la nervi aiurea si m-au facut in multe feluri dar dupa o conversatie de 5 minute purtat cu ei si-au cerut scuze; :P asa e normal, cel putin ar trebui. Am numai exemple si respect din partea lor care se stiu; In mentalitatea multora e implementat ca daca primeste o palma, sa dea un sut inapoi gandind ca totul e ok si asa trebuie. De multe ori in niste situatii rusinoase am auzit replica "e doar un joc" atunci eu vin si spun "dar sunt oameni ce il joaca, nu? Oameni?". Eu personal intru in jocul asta, pe serverul acesta pentru ca ma relaxeaza, imi face placere sa fac tot ce fac in joc. Mi-a facut placere sa fiu alaturi de cei din NG cu bune si cu rele. Jos palaria pentru Liderul TheOne, a crescut si mentinut factiunea foarte bine, sper ca nu se va schimba foarte mult acum cu ultimele modificari. Succes in continuare in tot ce faceti, mi-a placut sa fug dupa suspecti dar am principii si nu stau unde nu e logica si se incurajeaza sa nu fie. Pup cu P mare :happy1:

Have a nice day!

Link to comment
Share on other sites

In scoala nu eu ti-am dat acel rank down de care ziceai tu ca nu iti apreciem munca, iar aici de ce sa iti dau rank up daca nu ai fost in stare sa treci nici macar un test?

Scrie clar si pe forum la sectiunea "discutii cu si despre factiuni" cum se dau rankurile, mai exact "NU se dau rankuri pe vechime". Tu nu ai fost in stare sa il omori nici macar o data pe erick din 3 incercari, deci ce rank sa iti dau?

Demis

Link to comment
Share on other sites

In scoala nu eu ti-am dat acel rank down de care ziceai tu ca nu iti apreciem munca, iar aici de ce sa iti dau rank up daca nu ai fost in stare sa treci nici macar un test?

Scrie clar si pe forum la sectiunea "discutii cu si despre factiuni" cum se dau rankurile, mai exact "NU se dau rankuri pe vechime". Tu nu ai fost in stare sa il omori nici macar o data pe erick din 3 incercari, deci ce rank sa iti dau?

Demis

1) Nu era vorba despre acel rank down, e vorba despre toata munca...tu de fiecare data "faci pe sefu" nu tii cont ca e un joc.

2) dau 3000 de teste si tu uiti de ele si ma pui sa dau altele si ma prinzi in zile proaste: pac nu meriti rank...stii ceva? mai invata sa joci.

Link to comment
Share on other sites

In scoala nu eu ti-am dat acel rank down de care ziceai tu ca nu iti apreciem munca, iar aici de ce sa iti dau rank up daca nu ai fost in stare sa treci nici macar un test?

Scrie clar si pe forum la sectiunea "discutii cu si despre factiuni" cum se dau rankurile, mai exact "NU se dau rankuri pe vechime". Tu nu ai fost in stare sa il omori nici macar o data pe erick din 3 incercari, deci ce rank sa iti dau?

Demis

1) Nu era vorba despre acel rank down, e vorba despre toata munca...tu de fiecare data "faci pe sefu" nu tii cont ca e un joc.

2) dau 3000 de teste si tu uiti de ele si ma pui sa dau altele si ma prinzi in zile proaste: pac nu meriti rank...stii ceva? mai invata sa joci.

Ti-am zis sa mai dai un test, nu 3000

Erick de ce nu are zile proaste? Nu iti apreciez munca? Imi zici si mie care munca? Nu ai facut nimic. Rank-ul il primesti cand meriti. Ai zis in joc ca eu nu stiu sa dau rank.

Sa zicem prin absurd ca ai dreptate. Nu ti-a dat rank nici TheOne, asta inseamna ca nici el nu stie? Ce te face pe tine sa crezi ca sti mai bine decat noi?

Te rog nu mai posta. Daca mai vrei sa imi zici ceva o faci pe PM

Link to comment
Share on other sites

Care munca nu iti e apreciata? eu nu am vazut...aici nu e vorba de ares ca si inainte sa vina ares nu am vazut nimic plus ca am auzit ca esti arogat cu cei de rank mai mare. Ai fost demis, nu mai ai dreptul de a posta in sectiunea Armata.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ombladon

Rank: 3

Motivul demisiei: pur si simplu imi e frica sa mai dau wanted pentru ca ma astept oricand la un post. MULTUMESC TheOne/Ares sunteti niste lideri grozavi si bafta in continuare

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ombladon

Rank: 3

Motivul demisiei: pur si simplu imi e frica sa mai dau wanted pentru ca ma astept oricand la un post. MULTUMESC TheOne/Ares sunteti niste lideri grozavi si bafta in continuare

Anulat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Allen

Nick: Allen

Rank: 4

Motivul demisiei: Unele probleme in legatura cu unii colegi care imi vor demisia. Pe scurt ''mi s-a urat cu binele'' . Succes in continuare si multumesc Ares pentru tot.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sayid

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu vreau sa creez probleme, dar as dori sa incerc hitman, in acest timp scurt in care am stat in factiune, ati fost niste membrii grozavi, mi-a parut bine sa va am ca si colegi. Mersi pentru sansa Ares.

Link to comment
Share on other sites

Nick: ShaKaLoo

Rank: 2

Motivul demisiei: Doresc sa aplic la PD :) multumesc mult Ares si TheOne pentru sansa acordata

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...