Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Serban

Rank: 2

Motivul demisiei: Pe perioada verii nu mai am timp de joc si nu vreau sa tin un loc ocupat in factiune. Bafta la toti sunteti niste colegi super de treaba si cu niste lideri de trb. Multumesc TheOne pentru sansa acordata ai grija de tn si de FullSpeed :)) .Sper sa ne revedem dupa vacanta :D :beer: :hail:

Link to comment
Share on other sites

Demis. Nu imi mai bat capul cu tine sa iti explic ce ai gresit...pana acum te dadeai pe langa mine acum cand te vezi demis dai cartile pe fata...esti un om cu 2 fete. Nu mai ai ce cauta in factiunea asta atata timp cat sunt eu lider. O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick: InfraReD

Rank:1

Motivul demisiei: Vreau sa incerc si alte factiuni, si m-a distrat ,inteles super bine toti din factiune dar vreau sa mai incerc si alte provocari . Salut toata gasca National Guard si succes la wanted si in real life ;).

Link to comment
Share on other sites

Nick: Pityc

Rank: 5

Motivul demisiei: Nu cred ca mai sunt dorit in NG,si le fac pe plac unor playeri...cu parere de rau si imi pare rau daca dezamagesc pe cineva...dar imi dau demisia...daca raman in ng simt ca supar lumea,asa ca sa fie totu bine imi dau demisia.Mi-a facut placere sa stau 8 luni in NG...mult noroc pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Zeus1995

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa incerc altceva ,desi cred ca o sa raman civil un timp.

PS: Mi se pare aiurea regula aceea cu "Nu se merge singur la wanted" , daca ma ataca careva , ii dau wanted 4 si apoi stau si ma uit la el cum fuge , eu inarmat si el care poate nu are nimic. Mi se pare ca se si suprapune cu "Membrul armatei poate actiona la wantedul dat de el" deoarece daca nu e un coleg langa mine sunt nevoit sa ma uit la suspect cum fuge.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Zeus1995

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa incerc altceva ,desi cred ca o sa raman civil un timp.

PS: Mi se pare aiurea regula aceea cu "Nu se merge singur la wanted" , daca ma ataca careva , ii dau wanted 4 si apoi stau si ma uit la el cum fuge , eu inarmat si el care poate nu are nimic. Mi se pare ca se si suprapune cu "Membrul armatei poate actiona la wantedul dat de el" deoarece daca nu e un coleg langa mine sunt nevoit sa ma uit la suspect cum fuge.

Demisie acceptata.

Cand tu ii acorzi wanted unui playeri ai voie sa actionezi si daca esti singur. "Nu se merge singur la wanted" - Regula se aplica atunci cand pleci din baza cu gandul de a merge la wanted,sau intre grupuri mai mari de mafioti .. nu in situatii neprevazute,cum ar fi exemplul dat de tine.Cand un player te ataca normal ca ii dai wanted si il omori (atata timp cat nu paraseste zona producerii evenimentului care a degenerat gradul de urmarire); Daca fuge,chemi un coleg sa te ajute.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Zeus1995

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa incerc altceva ,desi cred ca o sa raman civil un timp.

PS: Mi se pare aiurea regula aceea cu "Nu se merge singur la wanted" , daca ma ataca careva , ii dau wanted 4 si apoi stau si ma uit la el cum fuge , eu inarmat si el care poate nu are nimic. Mi se pare ca se si suprapune cu "Membrul armatei poate actiona la wantedul dat de el" deoarece daca nu e un coleg langa mine sunt nevoit sa ma uit la suspect cum fuge.

Demisie acceptata.

Cand tu ii acorzi wanted unui playeri ai voie sa actionezi si daca esti singur. "Nu se merge singur la wanted" - Regula se aplica atunci cand pleci din baza cu gandul de a merge la wanted,sau intre grupuri mai mari de mafioti .. nu in situatii neprevazute,cum ar fi exemplul dat de tine.Cand un player te ataca normal ca ii dai wanted si il omori (atata timp cat nu paraseste zona producerii evenimentului care a degenerat gradul de urmarire); Daca fuge,chemi un coleg sa te ajute.

Imi pare rau daca am inteleg gresit, dar chiar azi l-am intrebat pe THeOne si exact cum am explicat eu mi-a zis ...poate e o neintelegere, scuze daca e asa.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kawa

Rank: 1

Motivul demisiei: motivul...pfff. As fi prea badaran sa mint.

Vreau sa incep prin a multumi unor oameni:

Multumesc mult lui "Pityc" , omul care ma adus cu picioarele pe pamant de multe ori, omul care da incredere :). (bafta capitane)

Vreau sa ii multumesc lui "Paul" , "liderul cu muschi :))" , pentru ca ma iertat cand am gresit, poate chiar a mai trecut cu vederea uneori (daca ar fi fost aici, mi.ar fi dat 2 palme)

Multumesc foarte mult lui "TheOne" pentru ca m.a inteles, si stie de ce am ajuns la demisie. (mult noroc sefu )

Si nu in ultimul rand, multumesc membrilor care au fost langa mine, la cele mai smechere interventii :).

Chair daca sunt de 2 sapt. in NG, pot sa zic ca va ramane factiunea de suflet.

Pentru mine e timpul sa ma opresc din activitate, unele treburi ma opresc din a juca, si activitatea mea nu se vede.

Poate am exprimat prea putin din ce am vazut,am patit, si altele. Multumesc NG !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...