Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Alin97

Rank: 2

Motivul demisiei:Nu prea o sa mai am timp de joc vin tezele sunt a 8 si as vr sa ajung la un liceu cat de cat multumesc pt sansa acordata spor in continuare

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alin97

Rank: 2

Motivul demisiei:Nu prea o sa mai am timp de joc vin tezele sunt a 8 si as vr sa ajung la un liceu cat de cat multumesc pt sansa acordata spor in continuare

M-am gandit mai bn si daca se poate o retrag dar am sa postez la inactivitate 4,5 zile cat o sa imi tb de examenele alea

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kearse

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu prea este activitate si nu prea ma prea te poti remarca. Atunci cand apare un wanted 6+, PD si FBI sar imediat pe el si noua nu ne ramane mai nimic. Pe langa asta am o luna incarcata cu teze, proiecte, alte teste, antrenamente si trebuie sa ma odihnesc cum trebuie, iar din iunie o sa incep scoala de soferi. Imi cer scuze, bafta tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Nick:al1n..

Rank:3

Motivul demisiei: unul dintre lideri nu mai e cum era.bafta in continuare

Link to comment
Share on other sites

Nick:al1n..

Rank:3

Motivul demisiei: unul dintre lideri nu mai e cum era.bafta in continuare

Zi mai bine ca ti sa urcat la cap faptul ca m-am purtat frumos cu voi

Demis

PS: aveai rank 2, nu 3 ca in postul tau

Link to comment
Share on other sites

Nick: G3aN

Rank: 2

Motivul demisiei: Mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi, dar vreau sa incerc si altceva, bafta

Le multumesc tuturor care au fost alaturi de mine si m-au sustinut ! Succes la factiune :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Frank

Rank: 2

Motivul demisiei: Scuze ca v'am stat pe cap . Doresc sa merg intr'un gang pentru ca intru cu chef de joc si cand vad ca nu este wanted/activitate... Scuze inca o data.

#Succes in continuare si multumesc pentru sansa acordata

Link to comment
Share on other sites

Nick: Orange

Rank: 2

Motivul demisiei: Ma las de SA:MP o perioada sau o sa intru putin in joc fiind si vacanta. Nu vreau sa tin locul ocupat in factiune. Multumesc pentru sansa acordata si sper sa ne revedem curand :D

Link to comment
Share on other sites

Nick: Azman

Rank: 1

Motivul demisiei: A fost frumos cat a durat. Mi-a placut foarte mult sa fiu intr-o factiune atat de bine organizata dar in viata vin momente cand trebuie sa incerci altceva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...