Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: k0sty

Rank: 3

Motivul demisiei: Ionut si Enzio_ sunteti niste lideri de nota 10 n-am cuvinte sa va spun cat de bine m-am simtit ca un om al legii dar acum ca toti avem skill m-am gandit sa merg intr-un gang pentru ca nu am mai fost demult si as vrea sa intru in unul . Daca o sa ma mai primiti inapoi voi accepta cu toata increderea si toata bunavointa factiunii.

Respecta si vei fi respectat !!

Link to comment
Share on other sites

Nick: bL@cK

Rank: 5

Motivul demisiei: M-am simtit foarte bine in NG, alaturi de tine Ionut, dar vreau sa incerc si altceva. :) Iti multumesc ca mi-ai dat sansa asta si daca ma mai primiti, am sa revin. :) Succes in continuare Ionut si Enzio. :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: bL@cK

Rank: 5

Motivul demisiei: M-am simtit foarte bine in NG, alaturi de tine Ionut, dar vreau sa incerc si altceva. :) Iti multumesc ca mi-ai dat sansa asta si daca ma mai primiti, am sa revin. :) Succes in continuare Ionut si Enzio. :)

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: bL4cK_f@Lc0n

Rank: 5

Motivul demisiei: A fost o placere sa fac parte din aceasta factiune ,multumesc pentru sansa acordata ,dar mi-au ajuns 3 luni in Armata ,mi-e dor de viata de ganster ,multa bafta in continuare fostilor colegi si tie EnZio_ cu factiunea ,sper sa o duci cat mai sus

Link to comment
Share on other sites

Ma retrag :( o sa imi fie foarte dor de voi :) ma fac baiat rau, as vrea sa fac DM imi e dor sa impusc pe alti rivali cand vreau eu :) Mult noroc Enzio_ ai fost un lider bun si TheOne abia ai venit dar stiu ca o sa faci din NG un loc super :D Mult noroc colegiilor si liderilor :tiphat: sper sa ma mai primiti in NG pe parcurs :D Multa BAFTA !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma retrag :( o sa imi fie foarte dor de voi :) ma fac baiat rau, as vrea sa fac DM imi e dor sa impusc pe alti rivali cand vreau eu :) Mult noroc Enzio_ ai fost un lider bun si TheOne abia ai venit dar stiu ca o sa faci din NG un loc super :D Mult noroc colegiilor si liderilor :tiphat: sper sa ma mai primiti in NG pe parcurs :D Multa BAFTA !!! ;)

Demis.

Data viitoare sa respectati si formularul de demisie. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Cnawp

Rank :1

Motivul demisiei: E monotona factiunea , nu prea am ce face.. e plictiseala si intotdeauna am vrut sa raman hitman sa nu ies de acolo dar din cauza unei probleme la pc am fost inactiv si am fost demis .. acum vreau sa-mi reincerc sansa , acolo am majoritatea prietenilor si dupa 3 luni de experienta hitman nu m-am plictisit de nici un fel de factiunea aia deci..

Link to comment
Share on other sites

Nick: Cnawp

Rank :1

Motivul demisiei: E monotona factiunea , nu prea am ce face.. e plictiseala si intotdeauna am vrut sa raman hitman sa nu ies de acolo dar din cauza unei probleme la pc am fost inactiv si am fost demis .. acum vreau sa-mi reincerc sansa , acolo am majoritatea prietenilor si dupa 3 luni de experienta hitman nu m-am plictisit de nici un fel de factiunea aia deci..

demis

Nick: Calypso

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu vreau sa par excursionist, chiar imi pare rau dar vreau sa imi incerc si eu norocul in hitman. Multumesc mult pentru sansa acordata si imi cer scuze.

demis+ blacklist armata

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...