Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Fonz

Rank:1

Motivul demisiei: Este pustiu.Multumesc Ionut. Si am sa revin daca ma mai primesti :D

Demis.Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Nick: BAdu

Rank:4

Motivul demisiei:Sunt la perioada aceea in cariera in care clachez psihic si spaga este o tentatie pentru mine... Si nu vreau sa imi tradez pratia

Demis,bafta badulica.

Link to comment
Share on other sites

Nick: SotraX

Rank: 1

Motivul demisiei: As dori sa incerc ceva cu mai multa actiune. Bafta ionut:)

Demis,pentru ca nu ai stat 2 sapt mai iei de azi inca 2 sapt blacklist general.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Berky

Rank: 2

Motivul demisiei: A inceput scoala , nu mai am timp nici de PC asa ca va las, bft tuturor .

Demis.Bafta la scoala.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Colinzink

Rank:2

Motivul demisiei:Am petrecut o perioada foarte frumoasa aici in NG,alaturi de niste colegi de nota 10 + lideri la fel de priceputi,cred ca a venit momentul sa fac o schimbare si doresc sa schimb factiune.Multumesc mult pentru sansa acordata Ionut,multa bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Colinzink

Rank:2

Motivul demisiei:Am petrecut o perioada foarte frumoasa aici in NG,alaturi de niste colegi de nota 10 + lideri la fel de priceputi,cred ca a venit momentul sa fac o schimbare si doresc sa schimb factiune.Multumesc mult pentru sansa acordata Ionut,multa bafta in continuare.

Vei primi uninvite.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Diablo

Rank: 2

Motivul demisiei: Numai am Timp de sa-mp,mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi si mersi ionut pentru sansa acordata.Multa bafta.

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Fota_Alexandru

Rank:3

Motivul demisiei:Probleme personale.

Multumesc Ionut pentru sansa acordata.Bafta tie si celorlalti colegi :tiphat:

Vei primi uninvite,bafta.

Link to comment
Share on other sites

Nick: InkAndrei

Rank: 2

Motivul demisiei: NU se poate face nimic cu unii dintre membrii.Asteapta sa dau eu wanted si dupaia sa actioneze ca le este frica sa nu li se faca post :) (este vorba doar de unii dintre ei nu vreau sa dau nume)

Oricum mersi Ionut pentru ca mai acceptat si succes in continuare

Link to comment
Share on other sites

Nick: InkAndrei

Rank: 2

Motivul demisiei: NU se poate face nimic cu unii dintre membrii.Asteapta sa dau eu wanted si dupaia sa actioneze ca le este frica sa nu li se faca post :) (este vorba doar de unii dintre ei nu vreau sa dau nume)

Oricum mersi Ionut pentru ca mai acceptat si succes in continuare

Vei primi uninvite.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...