Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Sidelol

Rank: 4

Motivul demisiei: Nu mai exista absolut nici un rival, mai sunt 1 2 dar mai rar. Vreau sa incerc sa intru PD. Sa incerc si alt ceva inafata de gang. Cand o sa se echilibreze gangurile poate o sa vin inapoi, daca vrea Game sa ma primeasca iar. Multumesc pentru clipele frumoase petrecute inpreuna. Scuze Game ca plec.

Link to comment
Share on other sites

Nick: aNNdreI

Rank: 5

Motivul demisiei: Deci tot ce am de spus multumes Game pentru ca mi'ai dat o sansa dar acuma vreau sa incerc si alta factiune deoarece unii membri actuali sunt prea delasatori.Restul motivelor mi le ceri prin pm daca vrei sa le mai sti.... Oricum ai fost un lider mai mult decat extraordinar!! Multa bafta in continuare cu factiunea!

Link to comment
Share on other sites

Nick: MiXtap

Rank: 2

Motivul demisiei: Nu mai suntem atat de multi pentru a face fata dusmanilor si acu nici nu poti sa iesi din LS ca te si omoara.Grove Street nu mai era ce era odata.Mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi si ma scuzati ca plec.Voi reveni in Grove ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest CrazyWinn

Nick: CrazyWinn

Rank: 1

Motivul demisiei: Ma-m reapucat cu niste tovarasii si intram toti intr'o factiune . Respect game :>:)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Amarok

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu e de mine viata de gangster.Mereu ies in pierdere,trebuie sa fac mats,ma cert cu lumea din motive banale ( il omor cu 10-15k pe el ) sau intru in diverse conflicte cu politia.Legat de colegi,toti sunt de treaba chiar prea de treaba si nu am avut niciun conflict cu ei.

Imi cer scuze ca ies asa de repede dar nu e de mine.Sper sa ma intelegeti :( .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Camorra

Rank: 2

Motivul demisiei: Ma duc in UST,mi-a trecut vremea de gangster am fost un an aproape numai gangster e timpul sa avansez si in alta parte.Mersi The_Game pentru sansa de a ramane in Grove.Ramaneti cu bine si ne mai vedem alta data daca o sa ma mai primiti.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Camorra

Rank: 2

Motivul demisiei: Ma duc in UST,mi-a trecut vremea de gangster am fost un an aproape numai gangster e timpul sa avansez si in alta parte.Mersi The_Game pentru sansa de a ramane in Grove.Ramaneti cu bine si ne mai vedem alta data daca o sa ma mai primiti.

Imi retrag cererea si imi cer scuze pentru deranj,m-am gandit mai bine si nu vreau sa ies. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...