Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Guest Adivd893

Nick: Adivd893

Rank: 2

Motivul demisiei: Vreau sa incerc la PD ,va multumesc ca m-ati acceptat ,mult succes in continuare Grove . Sper sa intelegeti .:)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Down

Rank: 3

Motivul demisiei: Imi pare rau ca am ajuns in acest moment dar chiar nu voi mai avea timp de sa:mp.. poate dupa ce incepe scoala, cine stie. Game, multumesc pentru sansa, pentru o perioada frumoasa si sa te ti te treaba ca o faci bine. Daca revin, revin in Grove (desigur, daca voi mai fi primit). Succes in joc si numai bine.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Calypso

Rank: 2

Motivul demisiei: Mi-a palcut foarte mult sa fiu alaturi de aceasta factiune insa pur si simplu m-am saturat sa fiu vanat de toti+ PM trimis lui The_Game. Va multumesc tuturor membrilor ca m-ati primit cu caldura si multumesc The_Game pentru ca ai fost un bun prieten si in acelasi timp un bun lider. :bye2:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Deceneu

Rank: 2

Motiv: Nu mai am timp deloc, nici macar pentru mine. Incep scoala de soferi + muzica + programul aglomerat din timpul liceului deoarece sunt pe a 12-a. Nu voi proceda ca ceilalti player, tradand. Mi-a parut bine si m-am simtit pe masura alaturi de voi. Toata stima si respectul pentru cei care au ramas si vor ramane in Grove. Mult succes si aveti grija de voi.

Link to comment
Share on other sites

Nick: kiszeN

Rank: 1

Motiv(e): # Mats scumpe , nu se merita sa dau 10k pe 1000 mats cand n-am nici macar 150k avere .

## Al 2'lea motiv ar fi acel skill la arme care mi-e antipatic pana la cer si de cat sa ma chinui sa trag de pe C mai bine nu mai joc .

Link to comment
Share on other sites

Guest SenzoRi

Nick: Senzo

Rank: 2

Motiv: Imi pare rau pentru plecarea mea , dar nu mai pot suporta VANATORII din gang-urile adverse , va urez mult noroc in continoare fara mine . Salut

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...