Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Guest bibelow

Nick: bibeLOW

Rank: 1

Motivul demisiei: As dori sa inerc ceva nou, si voi nu mai vorbiti organizatie .....cei din grove sunt foarte bine organizati ...

iti multumesc the_game ca miai dat o sansa ...bafta cu grove

Link to comment
Share on other sites

Nick: Balo

Rank: 1

Motivul demisiei:Sunt satul de rivalii care ma calca cu masina si ma omoara non-fp,m-am saturat sa nu pot sta si eu 10 minute linistit intr-un loc fara sa vina cineva care sa ma omoare si nu prea voi fi activ.Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nick:TyBy

Rank:3

Motivul demisiei: In ultimul timp nu prea mai am timp de samp si sunt inactiv ,deci mai bine decat sa ocup rank 3 ies . Bafta . Oricum grove este un gang dupa parerea mea foarte bun si organizat.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Derrek

Rank: 1

Motivul demisiei: In primul rand alianta adversa care este lipsita de FP si nu se ia nicio masura,si nu cred ca mai pot suporta asemenea nesimtire din partea lor.Mi-am dat seama ca nu este chiar ceea ce cautam,imi pare rau daca v-am deranjat.

Link to comment
Share on other sites

Nick: David_Schmit

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu o sa mai ma joc samp in perioada urmatoare, banuiesc ca ati vazut ca nam prea intrat de vreo 3 zile, am zis ca poate reusesc sa fac timp dar nu pot:(. Multumesc game si colegilor pentru sansa acordata:) gg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...