Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Guest bento_boy

Nick: benTo

Rank: 2

Motivul Demisiei: Organizare DELOC, playeri care sunt groove noobi... ( change. oblivion ) imi fura masina, ma omoara.....

Link to comment
Share on other sites

Nick: Oblivion

Rank: 2

Motivul Demisiei: M-am simtit foarte bine alaturi de voi si sunt cat de sincer se poate.

Dar trebuie sa-mi platesc datoria fata de cineva si am nevoie de bani,iar in gang strang foarte greu bani deoarece is multi "fairplay-isti" in ganguriile rivale care ma omoara cu elicea si nu pot sa-i strang.

Voi reveni de indata ce mi-am platit datoria.Sper din tot sufletu ca nu v-am dezamagit (cel putin am incercat sa nu va dezamagesc) .

Si voi reveni .Daca voi mai primii o sansa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: neeeee

Rank: 2

Motivul Demisiei: Motivul meu e destul de simplu, vreau sa stau si eu linistit pe server, sa ma plimb, sa stau la cai fara frica ca vine unu in spatele meu, si dupa ce castig 900k sa-mi dea un cutit. Deci as vrea sa am putina libertate, de aia m-am gandit ca ar fi mai bine sa-mi dau demisia, desi m-am atasat de cativa dintre voi. Ne-am simtit bine la waruri, mi-a placut si supremacy desi n-am castigat. M-am simtit foarte bine alaturi de voi si sper sa fiu primit inapoi in timp, daca o sa decid ca e cu adevarat vremea sa ucid niste balosi/sfr (poate se mai schimba si ei in timp), o sa fac o cerere din nou si sper ca o sa fim din nou colegi ... Va multumesc mult pentru tot.

With respect, neeeee.

PS: Sper sa vad mesajul cu /o de luna viitoare: Winner GROVE STREET ! :right:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Sami

Rank:2

Motivul demisiei:Mi-a facut placere sa fac parte din aceasta factiune, o factiune bine organizata, membri capabil, la fel si lideruli, dar vreau sa ies pentru ca pierd prea multi bani din cauza rivalilor.Poate ca pe viitor o sa revin in Grove, daca o sa mai am sansa...

Link to comment
Share on other sites

Nick: Lunatick

Rank:2

Motivul demisiei:A fost supertare perioada care mi-am petrecut-o in grove, multa distractie...Insa o sa ma retrag ceva timp din samp din motive persoanale...Mi-a facut placere sa va cunosc, si sper sa revin cat mai curand!

Link to comment
Share on other sites

Nick: RobyRap

Rank:2

Motivul demisiei: Grove este un gang bun si organizat,membrii la fel...dar numai are rost sa lupt contra rivalilor care depasesc limita de nesimtire..prin faptul ca se pun esc,anim, /q....imi pare rau dar o sa incerc altceva...

Multumesc The_Game pentru ca mi'ai dat aceasta ocazie sa fiu membru Grove again.Dar acum trebuie sa ma retrag.

Cu respect,RobyRap!

Bafta cu gangul.:)

Link to comment
Share on other sites

Nick:Robyca

Rank:2

Motivul demisiei:Vreu sa ma reintorc la prima mea iubire de o viata "nu conteaza " . Vreau sa spun ca sunt nesimtiti unii care spun ca aici nu este "organizare,membri sunt nabi".Poate unul din membri mai are 1zi proasta sau e 1 membru de lvl 6-7 incepator greseste.Mia mi s-a parut multa organizare,mult curaj din partea membrilor,si a liderului The-Game.Cand am intrat aici nici eu nu stiam cum este in GROVE,multi de pe srv spuneau ca e naspa,inactivitate,DAr aici totul este bun. UN singur regret am,ca nu am castigat si supremacy:(.

Multumesc pentru sansa oferita The-game.si multa bafta:*

Link to comment
Share on other sites

Nick: White

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu pot sa bag la pariuri linistit ,sau sa dau un drop fara nici o grija,din cauza rivalilor.Multumesc Game ,pentru sansa acordata,dar trebuie sa ies.Am sa mai intru in grove.bineinteles daca voi mai fi primit.

#Sper ca nu v-am dezamagit.

With respect, White :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...