Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: eMc.

Rank: 2

Motivul demisiei : Imi pare rau, nu mai pot juca la fel de mult cum jucam inainte ... las ocazia altui player mai activ si sigurat o sa fie cine sa intre in locu meu ... va urez bafta si succes in tot ce v-ati propus toti membri si lideru flitzer succes cu factiunea sper sa ramana la fel cum a fost si pana acum ai grija de factiune.

#Multa bafta la toti. Respect Grove Street, calitate nu cantitate.

Link to comment
Share on other sites

Nick: eMc.

Rank: 2

Motivul demisiei : Imi pare rau, nu mai pot juca la fel de mult cum jucam inainte ... las ocazia altui player mai activ si sigurat o sa fie cine sa intre in locu meu ... va urez bafta si succes in tot ce v-ati propus toti membri si lideru flitzer succes cu factiunea sper sa ramana la fel cum a fost si pana acum ai grija de factiune.

#Multa bafta la toti. Respect Grove Street, calitate nu cantitate.

Demis. Bafta in tot ceea ce faci !

Link to comment
Share on other sites

Nick: The StaR

Rank: 3

Motivul demisiei: Deja ma cert din orice, toti se cred smecheri,injura,fac pe zmeii,mai bine ies si le fac pe plac, mersi filtzer pt sansa,sunteti si o sa ramaneti pe locul 1

Bafta

#Scuze de double-post

Link to comment
Share on other sites

Nick: The StaR

Rank: 3

Motivul demisiei: Deja ma cert din orice, toti se cred smecheri,injura,fac pe zmeii,mai bine ies si le fac pe plac, mersi filtzer pt sansa,sunteti si o sa ramaneti pe locul 1

Bafta

#Scuze de double-post

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Calypso

Rank: 4

Motivul demisiei: Prieteni. A venit momentul sa ne despartim. Ati fost si veti ramane cei mai buni. Nu-mi pare rau de nimic din ce am facut cu voi. Sunteti niste membrii totodata si prieteni minunati. Tineti-o tot asa ca veti ramane cei mai buni. Va pup pe toti si aveti grija de voi. Multumesc filtzeR pentru tot si pentru ocazia data. Love you! :-H

Link to comment
Share on other sites

Nick: Calypso

Rank: 4

Motivul demisiei: Prieteni. A venit momentul sa ne despartim. Ati fost si veti ramane cei mai buni. Nu-mi pare rau de nimic din ce am facut cu voi. Sunteti niste membrii totodata si prieteni minunati. Tineti-o tot asa ca veti ramane cei mai buni. Va pup pe toti si aveti grija de voi. Multumesc filtzeR pentru tot si pentru ocazia data. Love you! :-H

Demis.

Multumesc pentru tot ce ai facut in factiune.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Stefan27

Rank: 2

Motivul demisiei : As vrea sa incerc si altceva , multumesc filtzer pt a 2-a sansa sper ca nu te-am dezamagit.Succes in continuare !

Vei fi demis, cu toate ca nu ma asteptam la asta din partea ta.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Gladiator9

Rank: 3

Motivul demisiei : Imi pare rau ca imi dau demisia dar ma las ceva timp de samp.Cand o sa rejoc voi reveni in grove.Succes cu factiunea filtzer. :tiphat:

Vei fi demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...