Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: CloHard

Rank: 2

Motivul demisiei: A fost o perioada nemaipomenita pe care am petrecut-o in acest gang . Filtzer , faci o treaba minunata , iti doresc sa duci gangul daca se poate si mai sus decat este . Pentru mine veti ramane mereu # 1 . A sosit momentul sa imi pun si eu demisia , nu din cauza vreunui membru , sau altceva ci doar pentru ca vine un sfarsit de an scolar ingrozitor , dupa care un circuit prin Europa care va dura ceva , si dupa aceea cantonamentul cu echipa de baschet . Asadar nu cred ca voi fi in stare sa indeplinesc orele necesare pentru a ramane aici , si de aceea nu doresc sa ocup locul aiurea.Probabil ,daca voi mai juca samp , ma voi duce intr-o factiune care nu necesita asa multa activitate ca si aici . Multumesc foarte frumos pentru tot ce am realizat impreuna . Salut !

Demis, bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Wapo

Rank: 3

Motivul demisiei: Simt deja ca is in plus.... nu ma mai pot intelege cu unele persoane din factiune...am sa ma reintorc daca o sa ai nevoie vre'o data de mine...ramai cu bine filtzeR, la fel si factiunea.... Bafta la LGS si la restu competitiilor la care ve'ti participa...ati fost, sunteti si ve'ti fi cel mai bun gang tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

Nick: Wapo

Rank: 3

Motivul demisiei: Simt deja ca is in plus.... nu ma mai pot intelege cu unele persoane din factiune...am sa ma reintorc daca o sa ai nevoie vre'o data de mine...ramai cu bine filtzeR, la fel si factiunea.... Bafta la LGS si la restu competitiilor la care ve'ti participa...ati fost, sunteti si ve'ti fi cel mai bun gang tiphat.gif

Retrag, dar vreau sa vorbesc ceva cu tine...pe privat..

Link to comment
Share on other sites

Nick: Berky

Rank: 2

Motivul demisiei: Vreau sa incerc ceva nou , nu numai din cauza asta , ci si din cauza lui White.

El nici nu stie cum sa-si foloseasca rank-ul acela , ma refer la organizare si taote cele , uita-te frate la Cretu si Hamsik ce bine o duc , vine azi white , ii ia pe unii ca de ce stau afk , saracu flippy i-a zis de peste 10 ori , deci sa moara mama , de peste 10 ori ca are jail , da stai ma ca white e alb si el vede pe chat doar ce'i convine p**a lui , asa si la mine , am spus pe /f sa-mi dea cineva eagle ca nu mai am mats , nimeni n-avea , nici eu , nici inca 2 - 3 persoane , am spus pe /f ca stau mai in spate , era war , vine white si incepe "voi boilor stati aici ? bine , vedem noi , bine" da cine dq se crede white , te crezi filtzeR ? Te crezi Lider ? Si nici nu stie sa organizeze , din punctul meu de vedere . Si sa mai spun ceva , filtzeR , grove e bun doar cand intrii tu pe server , asta o stiu cam toti , asa cred .

Multumesc pentru sansa acordata !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Wapo

Rank: 3

Motivul demisiei: Imi e ce'a mai mare jena sa postez din nou demisia.....te'am dezamagit prea mult....si nu mai pot ramane in Grove cu unele persoane :-s

Bafta in continuare....succes la lgs si la restu concursurilor pe care le vei avea cu factiunea ta, filtzeR :> Iti multumesc de sansa acordata si de restul lucrurilor pe care le'ai facut pentru mine....

Link to comment
Share on other sites

Nick: Berky

Rank: 2

Motivul demisiei: Vreau sa incerc ceva nou , nu numai din cauza asta , ci si din cauza lui White.

El nici nu stie cum sa-si foloseasca rank-ul acela , ma refer la organizare si taote cele , uita-te frate la Cretu si Hamsik ce bine o duc , vine azi white , ii ia pe unii ca de ce stau afk , saracu flippy i-a zis de peste 10 ori , deci sa moara mama , de peste 10 ori ca are jail , da stai ma ca white e alb si el vede pe chat doar ce'i convine p**a lui , asa si la mine , am spus pe /f sa-mi dea cineva eagle ca nu mai am mats , nimeni n-avea , nici eu , nici inca 2 - 3 persoane , am spus pe /f ca stau mai in spate , era war , vine white si incepe "voi boilor stati aici ? bine , vedem noi , bine" da cine dq se crede white , te crezi filtzeR ? Te crezi Lider ? Si nici nu stie sa organizeze , din punctul meu de vedere . Si sa mai spun ceva , filtzeR , grove e bun doar cand intrii tu pe server , asta o stiu cam toti , asa cred .

Multumesc pentru sansa acordata !

Berky,te crezi la tine in Moldova de vorbesti asa? Eu cand am intrat pe server,tu erai afk ,eram 7 on parca,din care 4 sau 5 la war,l-am inteles pe flippy ca e afk,dar tu ? Erai in mijlocul spawn-ului si ne rugam te tine sa vi toti cei care eram la war ( Madalyn, Wapo,Darius14,Eu),dupa nu mi-ai spus nimic de mats , mi-a spus madalyn singurul care i-am dat 50 mats ca atat mi-a cerut ,nici eu nu aveam multe decat vreo 700.Bine daca eu nu stiu sa organizez de ce nu organizezi tu daca tot esti asa mare ? N-are rost sa ne certam pe forum sau in game ti-am spus, am cateva poze cand ma injuri pe la spate cand am dat quit,mi-am dat seama ce om esti, vorbesti de altii dar tu nu faci nimic,puteai sa-mi ceri si tu o arma iti dadeam ,dar tu cum stai afk ce sa ceri? ai intrat in masina si ai stat asa pana am ajuns la war si d'acol te-a omorat spunand ca n-ai arma si in spawn n-ai zis nimic de arma.Atunci,daca nu sunteti multumiti ies si eu , salut .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Berky

Rank: 2

Motivul demisiei: Vreau sa incerc ceva nou , nu numai din cauza asta , ci si din cauza lui White.

El nici nu stie cum sa-si foloseasca rank-ul acela , ma refer la organizare si taote cele , uita-te frate la Cretu si Hamsik ce bine o duc , vine azi white , ii ia pe unii ca de ce stau afk , saracu flippy i-a zis de peste 10 ori , deci sa moara mama , de peste 10 ori ca are jail , da stai ma ca white e alb si el vede pe chat doar ce'i convine p**a lui , asa si la mine , am spus pe /f sa-mi dea cineva eagle ca nu mai am mats , nimeni n-avea , nici eu , nici inca 2 - 3 persoane , am spus pe /f ca stau mai in spate , era war , vine white si incepe "voi boilor stati aici ? bine , vedem noi , bine" da cine dq se crede white , te crezi filtzeR ? Te crezi Lider ? Si nici nu stie sa organizeze , din punctul meu de vedere . Si sa mai spun ceva , filtzeR , grove e bun doar cand intrii tu pe server , asta o stiu cam toti , asa cred .

Multumesc pentru sansa acordata !

Berky,te crezi la tine in Moldova de vorbesti asa? Eu cand am intrat pe server,tu erai afk ,eram 7 on parca,din care 4 sau 5 la war,l-am inteles pe flippy ca e afk,dar tu ? Erai in mijlocul spawn-ului si ne rugam te tine sa vi toti cei care eram la war ( Madalyn, Wapo,Darius14,Eu),dupa nu mi-ai spus nimic de mats , mi-a spus madalyn singurul care i-am dat 50 mats ca atat mi-a cerut ,nici eu nu aveam multe decat vreo 700.Bine daca eu nu stiu sa organizez de ce nu organizezi tu daca tot esti asa mare ? N-are rost sa ne certam pe forum sau in game ti-am spus, am cateva poze cand ma injuri pe la spate cand am dat quit,mi-am dat seama ce om esti, vorbesti de altii dar tu nu faci nimic,puteai sa-mi ceri si tu o arma iti dadeam ,dar tu cum stai afk ce sa ceri? ai intrat in masina si ai stat asa pana am ajuns la war si d'acol te-a omorat spunand ca n-ai arma si in spawn n-ai zis nimic de arma.Atunci,daca nu sunteti multumiti ies si eu , salut . Ma numesc white si sunt prost rau .

Poate mata aia proasta e din moldova , eu unu nu sunt din moldova ratatu dq , eram afk pe dq , m-am dus 2 min sa-mi racoresc coaele si gata , si v-ati rugat un cacat de mine , adica , a-ti strigat , si cand sa plecati , am venit dupa voi , de ce nu ai scris si astea ? Martorii sunt toti cei pe care i-ai scris in paranteze . Mats am spus ca n-am , am spus pe /f , nu te-am injurat pe la spate , te-am injurat in fata, da ai dat tu /q , si ce faci tu cu pozele alea ? ma doare fix in cuc de pozele tale si tot .Ce pula mea o tot tii cu afk-u ? Cica am stat afk si la war , am stat un cacat afk la war , am stat jos , langa masina , eu si madalyn si mai era cineva pentru ca nu aveam arma , pa .

suspend 15 zile pentru limbaj.

Edited by DRG
Link to comment
Share on other sites

Nick: Cretu

Rank: 5 (Mastermind)

Motivul demisiei: Cu regret tin sa va anunt ca numai pot activa deloc. De curand m-am angajat,si munca imi ocupa 10 ore pe zi,seara sunt plecat la sala....si intre cele 2 mai am grija si de prietena mea. Si pur si simplu numai am timp sa activez....Vreau sa va multumesc pentru ca mi-ati fost ca niste frati,si ca am putut avea o asa relatie de prietenie. Multumesc filtzeR pentru increderea acordata in timp. Ramaneti cu bine,ramaneti pe locul 1 cum ati fost intotdeauna!! Va mai rog un singur lucru,NU MA UITATI !! Sa ne auzim cu bine.

Cu stima,

Cretu !!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ombladon

Rank: 2

Motivul demisiei: O sa ma las de samp o perioada mai mare de timp si nu are rost sa tin locul ocupat degeaba deoarece aveti nevoie de fiecare membru. Multumesc filtzeR pentru sansa acordata esti un lider foarte bun si caz de te-am dezamagit imi pare rau... Cat despre colegi sunteti cei mai tari sa o tineti tot asa. Bafta la LGS sa dati tot ce aveti mai bun stiu ca puteti sa castigati iar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...