Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Bgd

Rank: 2

Motivul demisiei: Prieteni, a ajuns si ziua aceasta de a ne desparti. Ne cunoastem de mult timp, am facut o echipa grozava si ne-am descurcat de minune! Turok, felicitari pentru functie, ma bucur pentru tine si mult succes in continuare. Va pup pe toti si aveti grija de voi ! A sa nu uit. Nu uitati niciodata de echipa aceasta! Avem amintiri frumoase impreuna.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mr.Levy

Rank: Souljah

Motivul demisiei: Deja problemele cu PC-ul sunt din ce in ce mai multe . Imi pare rau ca demisionez dar n-am ce face . Va multumesc pentru incredere si ca mi-ati facut sederea in Grove cat mai placuta si cu multe " peripetii " . Am sa ma orientez spre o factiune mai " lejera " daca pot spune asa . Ii multumesc lui filtzeR pentru sansa acordata cand era lider iar tie TRK iti urez mult succesc cu factiunea , esti un lider experimentat si vei face din Grove ce era inainte , adica Numaru` 1 :wub:

Va salut , si nu uitati , timpul trece , titlurile raman !

Link to comment
Share on other sites

Nick: ironic.

Rank: 4-Gangsta Boy

Motivul demisiei: Vreau sa imi incerc norocul in hitman.In primul rand vreau sa`i multumesc lui filtzer pentru ca ma luat in aceasta factiune asa cum sunt eu cu bune si cu rele.De colegi ce pot sa spun va multumesc pentru ajutorul care mi la-ti acordat pana acum in acest timp petrecut in grove.TRK esti un lider minunat si sper sa fiti mereu cel mai puternic gang cum am fost pana acum.Ne mai auzim in game.Va pupa darius!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Nick:Assistante

Rank:2

Motivul demisiei: Mi-a facut placere sa fiu in aceasta factiune in aceste doua luni. Am dat de 2 lideri foarte capapibili,de membrii nu ma zic,cu care am castigat multe titluri. Va urez mult noroc in continuare si sper sa ne mai vedem prin game. Multa bafta,Turok!::*

Link to comment
Share on other sites

Nick:Assistante

Rank:2

Motivul demisiei: Mi-a facut placere sa fiu in aceasta factiune in aceste doua luni. Am dat de 2 lideri foarte capapibili,de membrii nu ma zic,cu care am castigat multe titluri. Va urez mult noroc in continuare si sper sa ne mai vedem prin game. Multa bafta,Turok!::*

Ma scuzati,nu am vazut ca am fost demis:|

Link to comment
Share on other sites

Nick:Kiddo

Rank:2

Motivul demisiei: A venit momentu sa imi iau iar la revedere de la voi.Sunteti niste oameni minunati dar vreau sa mai incerc si altceva.Timp de 2 ani poate si mai mult am fost grove chiar daca am avut si momente de inactivitate tot aici am stat.Imi pare rau ca s-a ajuns sa castige ballas supremacy dar nu este nici'o problema ca va ridicati voi.Turok ai grija de factiune,mi-a placut cu tine ca lider,am ras am glumit si seriosi cand a trebuit . Merci ca ai avut incredere in mine si tu Turok dar si filtzeR .Succes cu factiunea mai departe si sunteti cei mai tari ,bbye :bye2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...