Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Mihalcea

Rank: 2

Motivul demisiei: Prea multa vanatoare; s-au dus vremurile alea. Acum toti sunt clarvazatori, ofticati etc. Daca raman in Grove o sa-mi iau ban pentru nimic si mai bine ma reintorc in fortele de ordine.

Link to comment
Share on other sites

Nick: iLeGaL

Rank: 2

Motivul demisiei: Cum au zis toti.. numai e la fel, PD abuzeaza non stop, controale dupa controale, si numai pe noi, suntem vanati, majoritatea membrilor sunt inactivi..vreau sa incerc sa intru in Hitman, daca nu reusesc probabil voi intra in FBI, multumesc pt sansa acordata, ramaneti cel mai bun gang pentru mine :wub: .

tANXW.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest k3NzZor

Nick: k3nzzor

Rank: 4

Motivul demisiei: Plictiseala mare

DEMITEMA

DEMITEMA

DEMITEMA

DEMITEMA

Link to comment
Share on other sites

Nick: falleN

Rank: 4

Motivul demisiei : Imi pare rau ca ies dar vreau sa ma intorc in politie. A fost o perioada super alaturi de voi, nu o sa va uit ramaneti cei mai buni. Multumesc filtzer de sansa si Turok , ramai un lider foarte bun.

Succes !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sayid

Rank: 1

Motivul demisiei : Imi pare rau ca ies dar nu voi mai juca o perioada de timp pentru ca voi fi plecat din tara , bafta turok marti la SA demite-ma de pe forum petru ca postez de pe telefon , succes.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jairoo

Nick: Jairoo

Rank: 1

Motivul demisiei : Imi pare nespus de rau Turok ca ies , dar nu mai rezist , toti au fite si la kill nu vine nici unu. In o ora am fost numai singur la kill si erau 5 on. Bafta in continuare cu factiunea .

Link to comment
Share on other sites

Nick: nonamethebest

Rank: 1

Motivul demisiei: M-am plictisit de ganguri .. pe langa asta as dori sa-ncerc hitman .. daca nu reusesc nici acolo cred ca ma duc in fbi/pd/ng ..

Bafta turok,si scuze ca am stat asa putin ..

Dar intelege-ma si pe mine :* ..

Link to comment
Share on other sites

Nick: GeanN

Rank: 2

Motivul demisiei: Pai dupa cum stiti am luat ban 30 de zile, nedrept zic eu , dar na nu's eu in masura pentru ceilalti sa decid daca a fost corect sau nu, cand ma simteam si eu in largul meu intr-o factiune de nota 10, pac ma trezesc cu un ban.

Chiar imi pare rau ca parasesc factiunea, dar decat sa tin locul ocupat m-ai bine aleg calea asta, ramaneti cu bine si felicitarile mele pentru ceea m-ai tare factiune, turok tineo tot asa.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alexutssu.

Rank: 3

Motivul demisiei: A venit momentul sa spun tot ce se petrece in grove si toata povestea : 1 . Turok da rank a1urea , De exemplu daca esti prieten cu el , pac rank . De exemplu multi au intrat dupa mine sau etc si deja au rank 3 / 4 !

2 .la mana Turok nu activeaza , intra de la 02:00 pana la 05:00 maxim ! I-a cerut o data Raicu mats a zis nu pot acum sa-ti dau brb , el cand intra in game sta numai afk . Am sa vorbesc si cu cRs despre asta ! Salut, cRs am sa te rog sa te uiti si in log-uri cand ia dat rank 4 lui MrrN si la toti ;) Nu mai lasa functia de lider la toti .

Link to comment
Share on other sites

Asa e man :( cum de ai reusit sa ma prinzi ? :( Demis + blacklist permanent pentru jigniri & minciuni.

L.E. Inteleg ca esti suparat pe mine ca nu ti-am dat rankul inapoi , dar am zis si repet ca a fost greseala mea notand alta data in loc s-o notez pe cea de pe forum.. si apropo, nu crezi ca am fost prea bland cu tine? La cum ma spamai la fiecare juma de h cu " cand imi dai ranku?" "vreau ranku inapoi, cand mi-l dai?" , etc... puteam sa te demit fara sa-ti mai zic nimic pt ca nu ai respectat regulamentul. Inteleg ca visai membrul lunii, rank 5, castigator la mission master, etc etc etc. Dar cu comportamentul care-l ai nu ajungi nicaieri. Revenind la minciunile tale, rank up dau conform regulamentului si celor care merita, nu am dat, nu dau si nici nu voi da vreodata rank/membrul lunii pe pile. ;)

@@@@

Nu mai postati aici ca-l chem pe POLAR !

Link to comment
Share on other sites

Minciuni ? Chiar rog pe cRs sa se uite in log-uri , si apropo , si mie mi-ai dat rank 4 si aveam 3 saptamani in factiune ;) Deci salut , sper sa fie alt lider mai priceput si mai capabil . :tiphat:

Off aveai rank 3. Dupa o saptamana ai primit rank 2 , dupa alte 2 saptamani ai primit 3 , rankul ti-a fost acordat dupa regulamentul facut de IceMan. Turok ti-a acordat corect rank`ul desi nu il meritai , daca ai chef de cearta continua pe PM.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...