Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Alex911

Rank:5

Motivul demisiei:Pentru inceput as vrea sa mentionez ca a inceput sa mi se ia de certuri de limbajul unora si nici respect nu mai e pentru cei cu rank mare, in al 2-lea rand unii se cred prea buni, o fi dar dar trebuie sa isi aduca aminte ca suntem ca o familia nu pe cont propriu si ca trebuie sa ii invatam pe cei noi cum sa actioneze, si in final nu mai e respect cand vorbeste cnv toti vorbesc peste el sa il acopere, chiar si azi la sedinta eu in timp ce vorbeam ceilalti vorbeau nici nu apucasem sa termin pana la capat ca Snoop a trecut la altcineva si Snoop noi am mai vorbit ceva si sti despre ce e vorba, n-am nimic cu tn faci ce vrei tu esti liderul dar eu ti-am dat niste sfaturi.

Ms pt sansa acordat si jos palaria, continuati sa fiti cei mai buni.

Link to comment
Share on other sites

Nick: iNz

Rank: 2

Motivul demisiei: Deja ma luati de prostu' factiunii sunt de doua saptamanii jumtate in factiune si nu mi-ai dat rank doar daca ti-am zis , nu ca as fi rank-ist dar toata treaba suparatoare este ca dai rank up la playeri care-s de 2 3 - 6 zile si mie nu , ce inseamna asta ca-s luat de prost nu ? Asha ai facut si la prima sedinta , am tacut si am inghitit.

Multumesc pentru sansa acordata

PS: Daca eram rank-ist puteam sa plec de prima data ;) sau a doua ;)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: JusT.Me

Rank: 2

Motivul demisiei: Dupa cum ai vazut am slabit cu mult activitatea , scoala e problema sunt in ultimele 2 saptamani si nu vreau sa am mari probleme . As vrea sa raman dar nu cred ca imi accepti o inactivitate de 1 saptamana si cateva zile , daca imi accepti inactivitatea iti multumesc. Decizia e a ta.

Link to comment
Share on other sites

Nick: White

Rank: 1

Motivul demisiei: M-am simtit foarte bine alaturi de voie 1 luna,esti un lider de nota 10+ Snoop,multumesc colegilor care s-au purtat frumos cu mine si m-au ajutat la nevoie.Bafta in continuare cu factiunea,doresc sa imi incerc sansa in hitman.

Link to comment
Share on other sites

Nick: filtzeR

Rank: 5

Motivul demisiei: Doresc sa aplic hitman + m-am saturat de vanatoarea dintre rivali. Nu mai este asa fascinant cum era odata. Acum toti te injura dupa un duel. Mi-a placut sa joc alaturi de voi si sunt sigur ca va veti descurca pe viitor. Mereu o sa fiti pe primu loc :) Bafta snoop cu factiunea, ai membrii capabili care fac diferenta oricand.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...