Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Guest Marco™

Imi pare rau ca postez nu`s 100% sigur ca am voie sa postez aici dar astept un reply cu motivul pentru care a fost demis Turok ... ?

Link to comment
Share on other sites

Motivele le stim noi si e de ajuns, dovezi sunt si stie si el de cele intamplate si asta e tot ce conteaza. Nu e vina noastra ca un om in care avem incredere sa-si bata joc de functia ce o detine.. voi inca aveti impresia ca nu stim ce se intampla pe server si traiti cu impresia respectiva. Inca nu ati invatat ce inseamna respectul, ce inseamna o functie, ce inseamna o factiune... pe zi ce trece cate un jucator are de suferit. Asa va continua pana o sa realizati lucrurile astea de la sine, nu prin obligatie..

Link to comment
Share on other sites

Niciodata n-am facut asa ceva, nu mi-am batut joc de functie, imi pare rau unde s-a ajuns, nu am stiut ca trebuia sa intervin,pentru ca a fost prima oara cand am intrat intr-un caz ca acesta... v-am respectat si va respect in continuare, m-am chinuit cat am putut sa ridic aceasta factiune, pacat ca s-a terminat asa. Bafta tuturor in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Guest Marco™

Oricum cand o sa auzi despre gangul Grove Street tot timpu o sa te gandesti la Turok cel care a facut cea mai buna treaba in acest gang si cu bune si rele a fost unu dintre cei mai de treaba si capabili GM :) Respect Turok pacat pentru ce s`a intamplat .

Link to comment
Share on other sites

Niciodata n-am facut asa ceva, nu mi-am batut joc de functie, imi pare rau unde s-a ajuns, nu am stiut ca trebuia sa intervin,pentru ca a fost prima oara cand am intrat intr-un caz ca acesta... v-am respectat si va respect in continuare, m-am chinuit cat am putut sa ridic aceasta factiune, pacat ca s-a terminat asa. Bafta tuturor in continuare.

Bafta turok.. succes pe viitor poate ne vom revedea intr`o alta factiune , sa nu ne uiti stiu ca ai facut trb buna dar na asta e.

ON: Welcome cRs sper sa facem treaba buna ;).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...