Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Haha! Am dovedit de ce suntem in stare. Nu am folosit nimic, desii toti ne acuza total aiurea.

Am avut asa : Toti oamenii vs. SMURD, 9 vs. LSV, 9 vs. Hitman, 6 vs. Bikers.

Am castigat pe merit, felicitari tuturor, si, in special, celor care au organizat tactica, dar au si aplicat-o. [ SpartaN, LoLz0r, Hamsik, Madalyn, BlackTouch, Ryth, Sensei, HateLord, FlaviusCR7, etc. ] Desigur, probabil si ceilalti care intrau in locul nostru ar fi facut la fel.

Baicars nubi, mai invatati sa trageti. :-*

P.S Cand invatati sa va aparati cum trebuie [ #Bikers ], sa va organizati si sa nu mai trageti la intamplare si la gramada, atunci sa mai comentati.

Link to comment
Share on other sites

Si cu asta am inchis gura Baicarilor . Nu am folosit nimic , AIM , S0b , drugs etc. , chiar daca va doreati. Nu ati putut misca in fata noastra . Nu inteleg un lucru , de ce tocmai in finala am fost acuzati de trisat ? si nu cu hitmanii , ca doar am ramas 9 in picioare . In fine , invatati sa pierdeti . Felicitari la toti participantii dar si celorlalti care ne-au sustinut . Ramanem mereu pe locul 1 ! Cred ca victoria trebuie dedicata lui Bytza , filtzeR si Gladiator ( de ziua ta ti-am facut un mare cadou :* ) .

V-am pwpwat pe portofel <3 !

Link to comment
Share on other sites

filtzeR casa ta este Grove Street, niciodata nu vei deranja aici.

Victoria este dedicata in special lui filtzeR , Bytza si Gladi ... desigur nu-i uitam pe rivalii nostri de suflet Ballas a.k.a Bikers si voua va dedicam victoria. S-a lamurit problema pana la urma , Grove Street - loc 1 ; Bikers - loc 2 ; Hitman - loc 3 ; DNB - loc 4 ;

Link to comment
Share on other sites

Apreciez enorm , da este cel mai frumos cadou de ziua mea pe care ati putut sa mi-l faceti , ma bucur enorm ca ati ascultat ce am spus si mai ales ca ati ascultat de cei in care v-am lasat in grija . Felicitari , am demonstrat inca odata ca nu conteaza cati suntem on , ci conteaza ce putem atunci cand suntem in nr egal .

Link to comment
Share on other sites

Ha-ha, am fost sigur : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=445436&st=64 .

Noi castigam pe merit si ei pun nu stiu ce motive, pentru a fi descalificati + ban-ati [ unii dintre noi ].

Nu e treaba mea sa comentez, dar sincer, nu cred ca Hamsik a folosit cod. Daca punea /tv pe mine ma miscam la fel. De ce? Eram obligati sa tragem un glont iar dupa sa facem run, asta a fost tactica, nu era interzis + ca tinta lui Hamsik nu sarea. Daca ar fi avut ceva [ din cate stiu eu despre codurile astea ] ar fi trebuit ca tinta lui sa sara si pe Grove, nu doar pe Bikers.

Ma rog, noi deja stim cine si cum a castigat, la fel ca tot server-ul. Degeaba se mandresc cu un trofeu care nu este al lor.

Btw, un antrenament vom face pe miercuri cred. [ Vedeti aici ce si cum : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=443573&#entry6555142 ]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O.o,felicitari BAICARILOR :(. Intradevar ati castigat pe "merit". Asa adaugati titluri la "palmaresul" vostru ala smecher?

Edit: Ati pus TV pe fiecare membru GROVE,bazatiilor? La 10 vs 10,s-a vazut valoarea, nu 20 vs 4 oameni cum dati voi OWNAGE.

Oricum serverul stie cine sunt adevaratii castigatori. Bucurati-va cu userbarul ala ca o sa fie ultimul.

Edited by skpzorel
Link to comment
Share on other sites

Mda , se pare ca suntem furati " pe fata " . Felicitari Baicarilor a.k.a Ballas pentru titlul pe care-l " meritati " . Tineti-o tot asa si nu uitati , pupincurismul e sanatos ( doar asa ati castigat ) ! Serverul stie care-s adevaratii campioni , am demonstrat ca nu sunteti mai buni ( baicari ) decat noi , de la egal la egal suntem superiori . Hamsik , baiat bun , nevinovat , care nu a pupat in cur si a fost pedepsit . Te asteptam inapoi nigga !

** Referitor la sedinta , incerc sa ajung !

Edited by Sh8pY<>Madalyn
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca ajung la sedinta , postez pentru orice eventualitate.

Asta e , cuvantul nostru impotriva Bikersilor care au 3 admini in factiune => cuvantul nostru este NUL.

Hamsik nu stiu cat de mult conteaza ,dar noi stim ca esti curat.Probabil aceste amanunte ii depasesc pe adminii nostri si asta e ,noi te sprijinim pana la ultima putere se incercam sa facem dreptate.Eh ... noi mereu am fost defavorizati , ei ce au mai in + decat noi ? Acei 10 alesi sunt tragatori de exceptie care au castigat nenumarate event-uri si au fost prin toate factiunile , multi sunt din 'generatia filtzeR' , de ce va uimiti ca mereu castigam tot?

Nici talentati nu mai putem fi...

Edited by Ryhtin
Link to comment
Share on other sites

Saracii baieti ... au cautat dovezi ? Nu , nu a cautat nimeni din cauza ca au fost prea evidente .Atat de evidente incat si-au dat seama pana si adminii.Sincer Sensei am crezut ca esti baiat cand ai iesit din Grove si ai intrat in Ballas si ai zis ca te-ai saturat de toti figurantii si codatii din grove . Se pare ca acolo te-ai intors si acolo iti e locul . Daca voi , care ati fost odata buni la deagle ati inceput sa va laudati cu skilul aimbotului ... Nimic de spus , ati scazut in ochii mei .. veteranii din grove care acum si-au dat arama pe fata . La urma urmei sper sa nu faci flama de la atat skill . O seara buna in continuare , si spor la joc ":*"

Boss,verifica perioada mea precedenta in grove la poze, va dadeam acelasi hawai ca si acum :( (inainte sa apara asa zisul aim). Acum daca va bate cineva,gata are aim(mentalitate de "roman").

Link to comment
Share on other sites

E cam plictiseala asta seara, vad doar 1 biker on, daca vreti sa va distrati/amuzati check : http://www.linkmania...72&st=160 Cele mai tari glume pe 2012 :)) :)) :)) :))

Vedem niste oameni care mimeaza samp si se felicita ca au fost ownati 10 insi in 50 sec :).

Lasa-i sa se laude cu titlul pe munca noastra, pe ce am facut noi.Stie tot server-ul cine a castigat cu adevarat Campionatul Factiunilor :D.Pentru ei e melodia din semnatura mea :D.

OT: Intarzii 5-10 minute la sedinta.

Edited by LoLz0r
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Deocamdata titlul nu este al nimanui , Grove respectiv Bikers.

Odata ce se dovedeste ca Hamsik nu a folosit nimic => e curat , atunci Grove Street castiga locul 1 , cand posteaza Panther userbar-urile decizia e finala.

Felicitari baieti am aratat tuturor ca suntem cei mai buni. :)

Tuturor ? Ok , la FC urmator sper sa avem si noi 3 admini in Grove care sa ne tina partea , a da ... si sa furam titlul.

Hamsik , cum am spus nu lasa nimeni treaba asa cat timp esti nevinovat.Din cauza unei greseli suferim toti si nu mi se pare normal , mai nou nu putem sa fim 'inzestrati cu talent' , sfidam aimbotul.Ne vedem la war-uri.

Edited by Ryhtin
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania...72&st=160 Cele

Pentru baietii de mai sus, din posturile alea penibile, de-a dreptul, am o dedicatie :

Prietenii mei din Bikers, cand Ryhtin juca Sa:Mp voi va incaltati cu fesu', asa ca nu mai comentati aiureli, si mai bine va uitati spre lungul nasului.

#Am sa discut cu ceilalti " antrenori " sa vedem fiecare in ce zi face, azi chiar am uitat.

##Hamsik, toti stim ca nu ai folosit cod, doar ratatii aia de frezati se mandresc cu un titlu, pe care cu mandrie il "ataseaza langa celelalte userbar-uri ". Te asteptam inapoi, la fel ca si premiul pe care-l meritam.

V-ati luat ownage intr-un minut si acum va mandriti ca ati castigat? Btw, Hamsik scotea doar 1 cu aimbot-ul? :))

Edited by Alexe12
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ce imi place mie de bikers :)), se felicita intre ei ca sunt cei mai buni si am maturat arena sf cu ei intr-un minut si 6 oameni in viata deci nu, nu sunteti cei mai buni, daca faceati cu hitmanii vi-o luati rau.

Edited by Overlord
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu are rost sa ne luam dupa mintea lor , ajunge gata sa nu mai vad ca va lasati influentati . Se bucura de un titlu pe care nu l au castigat,gest copilaresc din toate punctele de vedere , dar la ce sa ma astept , mai au pana vor trece de perioada asta ..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408368&st=0

Discutati un subiect ce nu va duce decat la reply-uri rautacioase aruncate in stanga si in dreapta.

Va rog sa cititi primul topic din acesta sectiune, ceea ce ati facut voi mai sus se numeste flame posting, va rog sa evitati in viitor acest gen de postari.

Va reamintesc, momentan nici bikers dar nici voi nu ati castigat, anchetam cazul si in curand se va lua o decizie.

Daca se adevereste ca s-au folosit coduri atunci Grove Street va fi descalificat si automat Bikers sunt desemnati castigatorii event-ului.

Nu voi da warn up, cu toate ca limbajul folosit lasa de dorit la majoritatea dintre voi, aveti rabdare si veti vedea rezultatele in curand.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...