Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Bine v-am regasit baieti ! ^^

Welcome back!

#Cat despre Supremacy, a fost aiurea rau. Alianta inamica a fost asezata perfect, in spatele nostru erau F.B.I, in dreapta Instructorii, undeva mai in fata Bikers, iar sus - dreapta erau NG. Ma rog, am avut o organizare destul de slaba, dar am reusit sa pastram cativa oameni pana pe final. Felicitari celor care au participat. :)

Edited by Alexe12
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Maine , 23 octombrie,ora 20:30, va avea loc un antrenament. Antrenamentul se va tine doar daca vor fi minim 5 membrii + organizatorul prezenti.

Info:

1. Se vor face dueluri cu deagle 1 vs 1,respectiv ak47.

2. Dueluri 2 vs 2.

3. Dueluri mixte(1vs1/2vs2)

4. Stafeta

5. Team vs Team(in toata sala)

6. Last Man Standing(premiu 100k).

Fara posturi aici , ca nu ajung,etc. Daca nu ajungeti bine,daca da,iarasi bine.

Link to comment
Share on other sites

Astazi, 26.10.2012, orele 18:00 - 18:15 cel tarziu va avea loc un antrenament.La sfarsitul antrenamentului probabil voi face un event in factiune doar pentru cei care au participat cu premiu.Cine nu poate ajunge este rugat sa imi dea un PM cu nick si motiv.Pentru intrebari / detalii PM pe forum sau in joc.

#SpartaN16 - scutit ( scoala ).

Link to comment
Share on other sites

Astazi, 26.10.2012, orele 18:00 - 18:15 cel tarziu va avea loc un antrenament.La sfarsitul antrenamentului probabil voi face un event in factiune doar pentru cei care au participat cu premiu.Cine nu poate ajunge este rugat sa imi dea un PM cu nick si motiv.Pentru intrebari / detalii PM pe forum sau in joc.

#SpartaN16 - scutit ( scoala ).

A intervenit ceva urgent, antrenamentul o sa il tina SenSei, ascultati de el.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...