Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Maine, 17.10, ora 21:00, va avea loc un antrenament. Sper sa veniti in numar cat mai mare.

Cine nu poate ajunge, sa-mi trimita PM cu motivul si nick-ul in joc.

Imi pare rau ca nu am putut ajunge, acum am ajuns acasa de-afara :D.Pare rau.

#Voi face tot posibilul sa ajung maine la 20:30.

##Vineri voi face si eu un antrenament.Am sa va anunt ora exacta astazi.

Edited by LoLz0r
Link to comment
Share on other sites

Duminica, 21.10.2012, orele 11:00 - 11:15 cel tarziu va avea loc un antrenament.La sfarsitul antrenamentului probabil voi face un event in factiune doar pentru cei care au participat cu premiu.Prezenta este obligatorie deoarece la orele 12:00 incepe Faction's Supremacy.Cine nu poate ajunge este rugat sa imi dea un PM cu nick si motiv.Pentru intrebari / detalii PM pe forum sau in joc.

Bun , grove ramane " supreme champion" pentru aceasta editie.

Cphw3.png


http://i.imgur.com/Cphw3.png

[/CODE] fG8Ad.png
[CODE]
http://i.imgur.com/fG8Ad.png
xTJAr.png

http://i.imgur.com/xTJAr.png
[/code] UAnVR.png
[CODE]
http://i.imgur.com/UAnVR.png

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit dreptate!

Welcome back, Hamsik!

Felicitari inca o data, stiam ca trebuie sa ramana la cei pe care l-au castigat in "arena".

#Nu stiu sigur daca ajung la Supremacy, fac tot posibilul.

Edited by Alexe12
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Felicitari celor care am participat si l-am sustinut pe Hamsik , adica noua. Domniile noastre si-au primit premiul ,pe langa userbar mai avem si satisfactie. Echipa Rita la inaintare !!

# E posibil sa nu ajung la Supremacy , postez pentru orice intarziere.

Edited by Ryhtin
Link to comment
Share on other sites

Off off off.. Frati mei din grove se pare ca suntem calcati in picioare de indolenti si alte specimene de oameni.. Maine o sa fie spartan poimaine poate eu si cu trecerea a saptamani bune poate vom fi toti pe motiv de aimbot =)) .. FRATILOR TREZITI-VA , stiu ca suntem romani dar nici in halu asta..

Link to comment
Share on other sites

Cred ca o sa ajung la supremacy,dar nu stiu cat de intreg, ca am un "party" micut,sambata seara. Dar la antrenament nu promit nimic.

In legatura cu banul lui Flavius: Cum de video asta asa de vechi a iesit exact inainte de supremacy :(? Va roada invidia ? In fine,mai aveti timp pana duminica,sa mai vanati 2-3. O seara buna.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi,va multumesc fiecaruia dintre voi pentru sprijinul aratat in aceste momente si prin intermediul acesta multumesc tuturor playerilor care au avut incredere in mine si care nu s-au indoit in nicio clipa de spusele mele.Imi pare rau pentru cei care au fost sanctionati in topicul reevaluarii dar prin asta am dovedit ca mai inainte de toate suntem oameni cu caracter,carora nu le place sa fie calcati in picioare si o factiune unita.Acum sa asteptam decizia.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Mda, Flavius a ramas cu ban pana la urma. Mi se pare aberant. Cum sa votezi daca ramane cu ban sau nu? Nu a putut spune nimeni cu exactitate daca are sau nu ban, si, daca nu e la inima unora din Staff, a ramas cu ban-ul. Total aiurea.

Bafta Flaviusica, te asteptam cu alt cont in Grove.

# Cat despre Supremacy, sper sa nu intervina ceva. Anunt pentru orice eventualitate.

Edited by Alexe12
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Va jur ca nu-mi vine sa cred ce decizie a luat staff-ul asta "profesionist",o decizie luata pe voturi,ceva gen:habar n-avem daca are cod dar hai sa dam la vot ca trebuie sa-i raspundem.De ce n-ati dat ma cu banul?Cap sau pajura?Cum puteti ma sa dati ban daca nu aveti dovezi concludente cum doar stiti sa cereti cand e vorba de un om de-al vostru?Va bateti joc de playeri.N-am o plangere de un ~un an,un warn pe forum sau in game si se trezeste unul ca Hitler acum sa ma acuze de aim bot.Ce-ati zis:"I l-am scos lui Hamsik dar deja ne ia lumea la misto ca dam ban degeaba daca i-l mai scoatem si lu` ala."

Grove,singura factiune unde am intrat prin aplicatie.Multumesc fiecarui lider pe care l-am avut aici,fiecarui player care m-a sprijinit.Am incercat cu tot posibilul sa fac cu ajutorul colegilor din Grove cel mai respectat si mai puternic gang ,de multe ori ne-a reusit.M-am dedicat mult acestei factiuni si serverului dar toate s-au incheiat aici.Bafta Grove,sa castigati tot ce se poate,aveti un lider extraordinar.Tot respectul meu pentru playerii care intra sa se distreze si care trec de multe ori cu vederea cand ar putea face o plangere!O sa ne mai vedem!

PS:Accept warn daca e nevoie. :rofl2:

Edited by flaviuscr7
  • Upvote 13
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...