Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Multumesc baietii mei de cadou,am ramas suprins si de cuvintele spuse de Lolz0r din partea tuturor.Inca odata va multumesc tuturor si cel mai frumos cadoul al meu pe care puteti sa mi-l faceti este sa va tineti de treaba si sa ducem factiunea sus . Va pup !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Multumesc baietii mei de cadou,am ramas suprins si de cuvintele spuse de Lolz0r din partea tuturor.Inca odata va multumesc tuturor si cel mai frumos cadoul al meu pe care puteti sa mi-l faceti este sa va tineti de treaba si sa ducem factiunea sus . Va pup !

Nu ai pentru ce, dupa ce ne-ai ajutat si tu cu atatea, ne-ai sprijinit, ne-ai dat sfaturi meritai.Inca odata iti urez un sincer la multi ani, multa sanatate si tot ce iti doresti tie cat si familiei tale!.

On Topic: Nu promit nimic pentru duminica la Faction Championship.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc baietii mei de cadou,am ramas suprins si de cuvintele spuse de Lolz0r din partea tuturor.Inca odata va multumesc tuturor si cel mai frumos cadoul al meu pe care puteti sa mi-l faceti este sa va tineti de treaba si sa ducem factiunea sus . Va pup !

La Multi Ani !! imi cer scuze ca nu am putut sa fiu on.. mda orele.. in fine iti doresc tot binele din lume sanatate tot ce iti doresti (gagici)

Link to comment
Share on other sites

Am decis sa fac o lista cu membri:

• Lord Slaughta • Rank 6

1. Bytza

• Mastermind • Rank 5

2. Hamsik

3. SpartaN16

• Gangsta Boy • Rank 4

--

• Souljah • Rank 3

4. Andreis

5. HateLord

6. FlaviusCR7

• Mercenary • Rank 2

7. StarScreaM.

8. Victor_

9. Blacktouch

10. Radu

11. Extrem

12. Madalyn

13. Rosu

14. Madalyn

15. SenSei

16. Lolz0r

17. Chevez

• Street thug • Rank 1

18. Liquid.

19. ShapeShifter

20. D3v1l

Link to comment
Share on other sites

Felicitari, am aratat ca suntem cei mai buni desi bikers vorbeau ca o sa ne doboare, uite ca a fost invers si ca sa stiti toti, nu a folosit nimeni nimic doar skill-ul!Victorie dedicata lui Bytza, filtzeR, fostii membrii rank 4-5 si Gladiator9!

Edited by Overlord
  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Ce tristi sunt baietii :(. Cauta dovezi, pentru ca nici nu au miscat,tre sa mai puna si ei un userbar acolo. Ca na doar au iesit din ballas,sa castige tot ce se poate cu bikers nu ? A da,pacat ca sunteti la fel de slabi. Astept minus la reputatie, va pup :*.

Edited by skpzorel
  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...