Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Politistul

Topic discutii si intrebari

Recommended Posts

IN CE CONSTA EVENTUL:

Cu cat mai multi jucatori cu atat mai multe grupuri, pe atata si castigatori/grup. Turneul se va tine pe etape, Vineri inscrierile in semifinale, Luni, semifinala, Vinerea urmatoare finala.(weekendul ramane liber pentru time off si postat poze)

Salut, daca ma inscriu acuma, cand pot participa?

Poti participa la eventul din data de 11.02.2011.

Link to comment
Share on other sites

Poti participa la eventul din data de 11.02.2011.

Pai e o problema , eu lucrez o zi cu o zi.

Ex: Vinerea asta (4 feb)sunt liber ( cand e finala) , Vinerea viitoare (11feb) sunt de munca, ies la 00:00 ..pe 18(feb) tot intr-o vineri pica tot liber sunt.

Eu nu apuc sa joc finala sau sa ma inscriu.

Link to comment
Share on other sites

toti niste lasi la eventu asta cum zicea asrai parca... au venit numai bkei, nu e posibil din 14 participanti sa fie doar un sm , nu mai particip

PS: daca vreti sa participati nu va faceti sm ca e degeaba la 0 rr dmg de rahat da...

PS2: fa eventul pe rase rudy asa e aiurea

Link to comment
Share on other sites

toti niste lasi la eventu asta cum zicea asrai parca... au venit numai bkei, nu e posibil din 14 participanti sa fie doar un sm , nu mai particip

PS: daca vreti sa participati nu va faceti sm ca e degeaba la 0 rr dmg de rahat da...

PS2: fa eventul pe rase rudy asa e aiurea

Nu te-a pus nimeni sa iti faci SM. Dupa cum vezi, este si un DL care s-a comportat destul de bine. Deci .. :dontknow:

OT: Ce ziceti de blackjackul pentru desemnarea ordinii pentru eventul de pk ?

Link to comment
Share on other sites

' date='01 February 2011 - 12:48' timestamp='1296557327' post='5617569']

Nu te-a pus nimeni sa iti faci SM. Dupa cum vezi, este si un DL care s-a comportat destul de bine. Deci .. :dontknow:

OT: Ce ziceti de blackjackul pentru desemnarea ordinii pentru eventul de pk ?

o fost chiar si o elfa ... Fr0z3n_ dak nu ma insel

Link to comment
Share on other sites

as vrea si eu sa particip... si in legatura cu seturile de 380. eu nu cred ca un incepator poate sa si cumpere sau sa-si faca iteme de 380. sunteti de acord cu mine?

Da, mai ales ca nu prea sunt iteme 380 de vanzare :tiphat: ca sa nu mai vb de faptul ca poti baga opt speciale in itemele 380 pe langa cele care le poate avea fo

Link to comment
Share on other sites

Scuzati, abia acum ce am ajuns de la lucru. Ddaca se poate maine dupa 19:00 sa fiti on sa va dau la castigatori bokurile ar fi ok.

Multumesc de intelegere.

Link to comment
Share on other sites

Scuzati, abia acum ce am ajuns de la lucru. Ddaca se poate maine dupa 19:00 sa fiti on sa va dau la castigatori bokurile ar fi ok.

Multumesc de intelegere.

uh n-am putu fi on ... maine ?^_^ sau acum ? ^_^

Link to comment
Share on other sites

Diseara la 21:00 o sa va rog daca puteti fi on.

Iar pentru cei ce nu au apucat sa vada: http://img15.imageshack.us/i/drawing1x.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...