Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Politistul

Topic discutii si intrebari

Recommended Posts

probabil ar mai trebui sa intre cineva pe serv sa faca reclama mai des si sa creasca numarul de locuri premiate la 5 ca sa nu conteze numai locul 1 care mai mult ca sigur e sau o sa fie al unui jucator vechi cu set si arme care fac diferenta fata de restul :)

++dupa cum spunea si Silphy ar trebui o sponsorizare (pe langa taxa acumulata) in iteme pentru toate locurile premiate.

Link to comment
Share on other sites

Guest Silphy

Reclama am mai facut si eu :) dar nu e malai asta ii intereseaza pe ei ^_^ . Cat despre set tre sa stii si putin pvp si ce set sa iti alegi...

Link to comment
Share on other sites

De luna viitoare as dori sa-l reiau. Am sa anunt zilele astea daca voi face modificari sau nu la event. Ma gandesc ca acum o sa avem mai multi participanti, sau ma insel?

Link to comment
Share on other sites

Guest Silphy

EU sunt prezent ^_^

@ar trebui sa facem mai multa reclama si vor fi si participanti :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Am sa incep sa fac iara reclama de luni imediat ce am putin timp. Intre timp o sa modific taxa de participare si o aduc din nou la 1 BoK+5. Poate asa isi mai dau interesul.

Link to comment
Share on other sites

Guest Silphy

Stii ce ar mai trebui? Sa te uiti nitel la itemele de 380 pentru ca multi spun ca nu participa pentru ca nu au nici o sansa in fata unui bk sau alt char cu un set de 380+ arme etc...(desi am dovedit ca nu are importanta setu daca e de 380 sau nu dar nah.. ) Plus ar fi bine de inceput o sponsorizare un numar de bok'uri sau jwl pe langa cele care se aduna din inscrieri.

@@

Poi ce sa mai ceri..

Asta e atitudine de moderator?

Link to comment
Share on other sites

Stii ce ar mai trebui? Sa te uiti nitel la itemele de 380 pentru ca multi spun ca nu participa pentru ca nu au nici o sansa in fata unui bk sau alt char cu un set de 380+ arme etc...(desi am dovedit ca nu are importanta setu daca e de 380 sau nu dar nah.. ) Plus ar fi bine de inceput o sponsorizare un numar de bok'uri sau jwl pe langa cele care se aduna din inscrieri.

@@

Poi ce sa mai ceri..

Asta e atitudine de moderator?

Nu te agita billi, daca atata poate nu ai ce sa-i ceri.

Cat vine vorba de iteme, am sa incerc o saptamana sugestia ta, sa vad daca se mareste numarul de participanti. Oricum, in mod normal contribui ca organizator cu inca 5 BoK+5, dar daca e nu ar strica cateva jewels pe langa.

Topicul de inscrieri il deschid vineri la 00:00 si din acel moment aveti in jur o saptamana sa va inscrieri.

Link to comment
Share on other sites

Guest Silphy

Nu ma agit dar e pacat e un event fain ... Am sa fac si eu publicitate in game si pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest tekmanstar

dak se inscriu vreo 10 playeri am sa pun eu nijte premii la bataie ! bokuri + seturi + alte iteme + jwl !

p.s : doar dak se inscriu minim 10 playeri

Link to comment
Share on other sites

Guest Rudy

Topicul de inscrieri e oficial deschis, aveti timp pana vineri la ora 21:00. Astept cat mai multe inscrieri. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rudy

Din cauza unor probleme technice scriu acum de pe stick, astfel am sa las topicul de inscrieri deschis pe perioada weekend-ului.

Intru diseara dupa 22:00 sa preiau taxele celor ce au deja inscrieri facute si duminica anunt si cand se va tine eventul.

Scuze pentru neplacerile cauzate. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...