Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Politistul

Topic discutii si intrebari

Recommended Posts

participanti vor fi caractere secundare 80% parerea mea....dotate bine -_- .....

ps. dc duar + 9 intem si nu + 13..

Mai mult ca sigur o sa fie caractere secundare, dar astept sa vad initiativa si din partea jucatorilor fara caracter principal de "n" rr.

Itemele vor fi +9, tocmai pentru a egala pe cat posibil jucatorii intre ei si a determina soarta unui meci de catre cineva care intradevar stie sa joace MU. De aici si cele 200 de pot hp low grade. Totul pentru a crea un echilibru.

Link to comment
Share on other sites

sh unde ne inscriem?intru sh eu cu o elfa mica:)

Dupa ce inscrierea e postata, am sa vin personal sa culeg taxa in decursul a cateva zile.

Model Inscriere:

Nick: JmecherieBK

Level: 399(normal ca fara rr)

Taxa Inscriere: 5 BoK+1, 4 BoK+2[/code]

Aici se fac inscrierile conform modelului.

Link to comment
Share on other sites

ar fii ideal daca s-ar face pe categorii ca nam chef sa vad numai bk inscrisi. (sansele ar fii mai egale)

la k1 tot asa se face? ala de 70kile se bate cu ala de 120?

4130. BiggIes Muse Elf 322(0) 118954085 253 1160 370 20

La non-rr caracterele sunt mult mai echilibrate decat la full. Sunt curios daca ai mai zice la fel cand o sa vezi un SM cu nova sau un elf cu ice ce poate face.

Plus toate restrictile impuse de mine, o sa ma asigur ca toate meciurile sa fie cat mai echilibrate.

O sa am nevoie sa stiu ce taxa depui. Multumesc.

Me in

&x=25&y=12][biilionx]

Lvl: in crestere ^_^ ( 399 pana la ora meciului :) )

Am nevoie sa stiu ce taxa depui.multumesc!

si eu si eu :))

XpertEvent

lvl in crestere ! 399 pana`n ziua eventului !sper :)

Am nevoie sa stiu ce taxa depui.multumesc!

particip -_-

nick : PoIitia - lvl in crestere :D nu stiu dak 399 pana la event , dar particip .

http://www.linkmania.ro/s2/status/index.php?ord=0&selectpagina=1&strCauta=PoIitia&x=39&y=1

Am nevoie sa stiu ce taxa depui.multumesc!

Intru asta seara si maine dupa 23:00 sa culeg taxele. Abia apoi am sa dau si ok de participare fiecaruia.

P.S. Am sa fac un topic sora pentru event, numai pentru discutii si intrebari, ca acesta sa ramana numai pentru cererile de inscriere.

Link to comment
Share on other sites

Avem voie cu alte potioni? Nu ma refer la cele de viata, ex: potiuni de mana.

In urma testelor facute azi cu ajutorul lui oick si cativa voluntari am decis sa adaug si cele 50 de potiuni low grade, pe langa cele 200 existente. Aceste potiuni le veti primi personal de la mine numai in turneu.

Cine imi da si mie un bok +5 pentru inscriere? :D

Epurii au taxa speciala, 10 BoK+5. Doar ne cunoastem. :readthis:

Poi rudy cat e taxa? ^_^ sau cat vreau eu?:))

Taxa e dupa cum apare mentionat, 1 BoK+5 sau echivalentul sau in BoK dar de valoare mai mica. A se vedea exemplu in topicul oficial. Dupa acest prim turneu test, ma voi decide daca o maresc la 1 BoK+5 sau o las asa.

Link to comment
Share on other sites

Totusi, ar trebui sa fie mai clar, ce anume putem avea in inventory ^^

In inventar puteti avea tot ce tine de misc items, inafara de potiuni HP,MP si alte iteme(arme,seturi,aripi).

Restu ce doriti sa folositi legat de potiuni, si pets tine de voi. Fiecare cu propria strategie.

Link to comment
Share on other sites

In inventar puteti avea tot ce tine de misc items, inafara de potiuni HP,MP si alte iteme(arme,seturi,aripi).

Restu ce doriti sa folositi legat de potiuni, si pets tine de voi. Fiecare cu propria strategie.

nu ar fi mai bine k participantii sa se prezinte la event cu inventarul gol?, iar inainte e event sa arate setul+arma+aripi prin trade la admin care va face poze la fiecare set, in caz k cineva e suspectat k ar avea >+9 :-?

Link to comment
Share on other sites

Potion of love, antidote, alcohol astea sunt permise de aceea nu e nevoie ca inventarul sa fie gol.

Alte arme/armuri mai mari decat +9 nu sunt permise. Printuri oricum vor face cu inventarul si store-ul deschis pentru a putea verifica ulterior daca aveau sau nu potiuni in plus. Sunt scrise toate lucrurile astea in topicul de inscrieri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...