Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Politistul

Topic discutii si intrebari

Recommended Posts

Intrebari, pareri, probleme le lasati aici. Topicul original ramane numai pentru inscrieri. Multumesc.

Scuze, in momentul move-ului de reply-uri, a luat reply-ul cel mai vechi si s-a pus ca topic creator, deoarece ai facut topicul mai tarziu decat reply-ul care l-am mutat primu. :P Eh, las' ca-si da lumea seama.

Link to comment
Share on other sites

cu bufu de la elfa din oras avem voie? :whistle:

Nu o sa conteze, fiecare din participanti cand le va veni randul sa faca pvp va trebui inainte sa dea sw in fata mea.

Scuze, in momentul move-ului de reply-uri, a luat reply-ul cel mai vechi si s-a pus ca topic creator, deoarece ai facut topicul mai tarziu decat reply-ul care l-am mutat primu. :P Eh, las' ca-si da lumea seama.

Nu e problema, mersi.:)

Link to comment
Share on other sites

Nu o sa conteze, fiecare din participanti cand le va veni randul sa faca pvp va trebui inainte sa dea sw in fata mea.

foarte bine, pt ca unii ar putea veni cu sweall de la bk full :whistle:

iar 250 de potiuni cred ca e prea mult, nu vrem sa stam 10 minute la 1 pk pvp :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

foarte bine, pt ca unii ar putea veni cu sweall de la bk full :whistle:

iar 250 de potiuni cred ca e prea mult, nu vrem sa stam 10 minute la 1 pk pvp :tiphat:

in 10min eu consum 2k pots :))

Link to comment
Share on other sites

foarte bine, pt ca unii ar putea veni cu sweall de la bk full :whistle:

iar 250 de potiuni cred ca e prea mult, nu vrem sa stam 10 minute la 1 pk pvp :tiphat:

poi la sfarsit se pot verifica loguri etc :) si plus chestia cu print screen eu iti arat ca pun 12k de potiuni si iti dau poza si nu am nimic in inv :)) pentru asta zic ca tre verificate loguri

@Rudy alte pot gen antidote , Alchool (eu numa daca ma imbat stiu sa joc bine ^_^ ) putem folosi?

Link to comment
Share on other sites

@Rudy alte pot gen antidote , Alchool (eu numa daca ma imbat stiu sa joc bine ^_^ ) putem folosi?

Este voie, eu nu am mentionat de ele pentru ca doream ca numai cei ce stiu sa joace intradevar MU sa le si foloseasca, dar la fel de bine e sa nu fie cei ce nu folosesc ca nu am mentionat nimic.

Cat despre cele 250 de potiuni, 200 hp, 50 mana sunt toate low grade, trebuie sa bagi 10 doar sa-ti umple hp si la non-rr. Deci folositile cu cap.

Diseara intru sa mai colectez taxe de participare. Cei ce s-au inscris sunt rugati daca pot fi on intre 20:00-21:00. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

de la mine ai colectat deja .. deci nu mai donez sange pana vineri :whistle:

PS: fenriru ar trebui interzis dupa mine la event.. din moment ce avem voie doar cu iteme +9 maxim, asa poate au o sansa si aia micii fara caractere cu x rr :happy1:

Link to comment
Share on other sites

de la mine ai colectat deja .. deci nu mai donez sange pana vineri :whistle:

PS: fenriru ar trebui interzis dupa mine la event.. din moment ce avem voie doar cu iteme +9 maxim, asa poate au o sansa si aia micii fara caractere cu x rr :happy1:

Fernir e strict interzis, calu de DL e acceptat. Din motive evidente.
Link to comment
Share on other sites

Iteme: Maxim +9 (arma, armura,aripi),

Daca deti un set +13 nu inseamna neaparat ca esti mai bun ca unu ce are abia +9, ci ca joci de mai mult timp pe server(aici ma refer la cei ce isi vor crea caractere secundare)sau ai primit mai mult ajutor de la colegi, prieteni.

*Itemele exc 380 sunt acceptate pentru primul turneu, ulterior discutam daca raman sau le interzicem.*

Aici te cam contrazici singur... Iteme excelente +13 iti poti face si la non-rr, dar seturile de 380 sunt considerate destul de rare, si este evident faptul ca cineva te-a ajutat sa faci un set de 380 special pentru event. Nu ar fi corect fata de ceilalti participanti...

Link to comment
Share on other sites

Aici te cam contrazici singur... Iteme excelente +13 iti poti face si la non-rr, dar seturile de 380 sunt considerate destul de rare, si este evident faptul ca cineva te-a ajutat sa faci un set de 380 special pentru event. Nu ar fi corect fata de ceilalti participanti...

Aici iti pot spune ca nu ar fi corect fata de cei ce sunt/au fost intr-o alianta cu castelul si au avut posibilitatea sa aibe un asemenea set. Si acum nici macar atat nu au voie sa faca cu el. Oricum, problema e discutabila, deoarece seturile mari de mg.bk.dl.elf.sm sunt acceptate, (Valiant, Eclipse, Ashcrow, Glorious, Iris). Seturi adunate din balgass, drop, sau trade, deci cat de cat muncite. Ce le mai poti spune celor ce detine asemenea seturi? Ca nu e corect fata de ceilalti participanti care nu au avut destul timp pe server sa faca rost? E cu dus intors problema.

Cum am mentionat, fiind primul event de asemenea fel se va lua in calcul reusita jucatorilor cu un set exc 380, fata de unele din bok+5 sau seturi mari ca cele mentionate mai sus, daca balanta inclina prea tare intr-o directie sau alta se vor face modificarile necesare pentru urmatorul event.

poate imi raspunzi si mie ca am mai intrebat o data: potiunile sunt pt o lupta sau pana in finala?

250 pot/lupta.

Link to comment
Share on other sites

Aici iti pot spune ca nu ar fi corect fata de cei ce sunt/au fost intr-o alianta cu castelul si au avut posibilitatea sa aibe un asemenea set. Si acum nici macar atat nu au voie sa faca cu el. Oricum, problema e discutabila, deoarece seturile mari de mg.bk.dl.elf.sm sunt acceptate, (Valiant, Eclipse, Ashcrow, Glorious, Iris). Seturi adunate din balgass, drop, sau trade, deci cat de cat muncite. Ce le mai poti spune celor ce detine asemenea seturi? Ca nu e corect fata de ceilalti participanti care nu au avut destul timp pe server sa faca rost? E cu dus intors problema.

Cum am mentionat, fiind primul event de asemenea fel se va lua in calcul reusita jucatorilor cu un set exc 380, fata de unele din bok+5 sau seturi mari ca cele mentionate mai sus, daca balanta inclina prea tare intr-o directie sau alta se vor face modificarile necesare pentru urmatorul event.

Atunci ar trebui sa permiti si seturile de +13 la primul event, altfel ar fi incorect fata de cei care nu au posibilitatea de a folosi un set/item de 380 => setul face diferenta, nu skill-ul jucatorului.

Link to comment
Share on other sites

Chiar sunt curios sa vad cat de mult conteaza setul fata de skillul de joc la non-rr. Am impus aceste reguli tocmai pentru a crea cat de cat un echilibru, normal ca nu ii poti multumi pe toti, dar asta e acum.

Link to comment
Share on other sites

Chiar sunt curios sa vad cat de mult conteaza setul fata de skillul de joc la non-rr. Am impus aceste reguli tocmai pentru a crea cat de cat un echilibru, normal ca nu ii poti multumi pe toti, dar asta e acum.

Crede-ma, conteaza foarte mult. E ca si cum ai pune 1 elf cu 1000 pct la agility si 200 energy vs un elf cu 1500 pct la agility si 200 energy, ia ghici cine are mai multe sanse de castig?

Link to comment
Share on other sites

Atunci ar trebui sa permiti si seturile de +13 la primul event, altfel ar fi incorect fata de cei care nu au posibilitatea de a folosi un set/item de 380 => setul face diferenta, nu skill-ul jucatorului.

toti si-au facut seturi/cumparat +9 maxim, nu vii tu acum sa schimbi pe ultima 100 de metri ca asa ne pe el de event daca ne sucim pe zi ce trece

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...