Jump to content
EquiNox

Vedeti cum presedintele Basescu loveste cu pumnul un copil, in timpul unui miting electoral!

Recommended Posts

Sigur acum in prag de alegeri se iveste orice. Explica-mi te rog de ce nu au dat filmuletul atunci. De ce nu s-a gasit cineva care sa vorbeasca despre acest filmulet acum 1 , 2 , 3 ani. In plus , cineva cu ochi ar observa imediat trucajul. La un moment dat in fimulet mana lui Basescu se intrupe si se formeaza un flash. Nu cred ca e doar de la camera. :)

Pentru ca filmuletul era in mana lui patriciu, si cum patriciu s-a gandit sa-l pastreze pentru mai tarziu, s-a decis ca momentul in care sa foloseasca filmuletul este acum !

Link to comment

Offf prostu' chiar are mintea odihnita ...

Sa mai reiau ca ma doare'n cot daca e trucata sau nu , dar ca reactia lui ne-a dus pe toti la ideea ca nu e exclus sa fi lovit un copll .. dupa care i-a luat 3 ore cu stafu sa vina sa zica ca nu a lovit niciodata un copil ... so lame

in fine cred ca trebuie inchis topicul ... pentru binele omenirii

Link to comment

Fiecare crede ce vrea. In orice caz Basescu ca presedinte e un big NO NO, si cine nu e de acord nu e roman.

un om care gandeste putin, pacat de crin antonescu, ar fi meritat sa iasa el, cat despre base, dc iese el... NO COMMENT

atunci nu se va mai zice "romanie cum te hului" si "romanie cum te-ai huluit" ;)

trucaj sau nu e mai putin important, ce face el pt tara e real dar pt multi e un trucaj ca nu vad ce se intampla

Link to comment

Eu privesc situatia altfel:

Nu ma leg de faptul ca e trucaj pt ca lumina e nu stiu cum, sau pt ca mana lui Base se intinde ciudat, etc etc.Un singur lucru arata ca toata prostia asta miroase a fals:de ce sunt prezentate doar cateva secunde din film?De ce nu se da reactia femeii si a oamenilor din jur dupa lovitura?Pt ca daca acel copil chiar a fost lovit mi se pare normal ca femeia care si asa pare agitata impreuna cu oamenii din jur sa strige la Base si sa-l injure, intr-un final sa apara politia/jandarmii si sa faca liniste.Astept pareri fata de acest aspect.

Link to comment

Eu privesc situatia altfel:

Nu ma leg de faptul ca e trucaj pt ca lumina e nu stiu cum, sau pt ca mana lui Base se intinde ciudat, etc etc.Un singur lucru arata ca toata prostia asta miroase a fals:de ce sunt prezentate doar cateva secunde din film?De ce nu se da reactia femeii si a oamenilor din jur dupa lovitura?Pt ca daca acel copil chiar a fost lovit mi se pare normal ca femeia care si asa pare agitata impreuna cu oamenii din jur sa strige la Base si sa-l injure, intr-un final sa apara politia/jandarmii si sa faca liniste.Astept pareri fata de acest aspect.

Ce te astepti sa fi facut femeia aia :) ? Ea venise disperata la base pentru ajutor, eu unul nu cred ca i-ar fi zis ceva pentru ca a lovit un copil. Cat despre ceilalti oameni, nu stiu ce sa zic, deobicei sunt din astia de vin pentru mancare mai mult :D

Link to comment

Ce te astepti sa fi facut femeia aia :) ? Ea venise disperata la base pentru ajutor, eu unul nu cred ca i-ar fi zis ceva pentru ca a lovit un copil. Cat despre ceilalti oameni, nu stiu ce sa zic, deobicei sunt din astia de vin pentru mancare mai mult :D

Adica vrei sa zici ca un om foarte cunoscut (nu neaparat politician) loveste o persoana din public (ce sa mai zic de copii) iar nimeni din cei de fata nu zice nimic??Nici macar dupa eveniment??Si presa de scandal nu afla nimic??Cand la noi stim ce i-a ramas Nikitei intre masele dupa ultima cina -_-

Link to comment

s-ar fi stiut/publicat imediat daca era adevarat.

astia stiu si cand te duci la baie, cand ii dai lu unu cu pumnul in gura nu trece neobservat 5 ani.

Eu ce zic...si ca sa scoti rahatul asta cu o saptamana inainte de votare mi se pare deja o nesimtire astronomica si o foame de ciolan acuta.

ps: daca PDL castiga (Base) atunci PSD+PC+PNL+UDMR+PRM+etc iau toti m**e?Adica nu au dreptu la guvernare, nu?

Link to comment

Eu ce zic...si ca sa scoti rahatul asta cu o saptamana inainte de votare mi se pare deja o nesimtire astronomica si o foame de ciolan acuta.

ps: daca PDL castiga (Base) atunci PSD+PC+PNL+UDMR+PRM+etc iau toti m**e?Adica nu au dreptu la guvernare, nu?

ai scos capul din sat?

Link to comment

Eu ce zic...si ca sa scoti rahatul asta cu o saptamana inainte de votare mi se pare deja o nesimtire astronomica si o foame de ciolan acuta.

ps: daca PDL castiga (Base) atunci PSD+PC+PNL+UDMR+PRM+etc iau toti m**e?Adica nu au dreptu la guvernare, nu?

Doar daca dizolva Base in mandatul 2 Parlamentul si se roaga ca PLD sa obtina 50%+1 vot la alegerile anticipate, altfel, Base iar va fi suspendat ..., poporul cica iar il va alege pe Base, iar va dizolva Parlamentul se repeta, ori pana cand Base e suspendat definitiv, ori pana PDL obtine 50%+1 vot in parlament, si Boc va fi singurul premier din istoria acestei planete care a fost in functie 5 ani dupa ce a fost demis ...

Link to comment

Adica vrei sa zici ca un om foarte cunoscut (nu neaparat politician) loveste o persoana din public (ce sa mai zic de copii) iar nimeni din cei de fata nu zice nimic??Nici macar dupa eveniment??Si presa de scandal nu afla nimic??Cand la noi stim ce i-a ramas Nikitei intre masele dupa ultima cina -_-

Pai si cine ar fi crezut o persoana care acuza presedintele romaniei (dupa alegeri) ca ar fi lovit un copil ?! avand in vedere ca nu are dovezi ?! :)

Link to comment

Pai si cine ar fi crezut o persoana care acuza presedintele romaniei (dupa alegeri) ca ar fi lovit un copil ?! avand in vedere ca nu are dovezi ?! :)

Tot aia care cred ca a vandut si flota, ca i-a rapit pe ziaristi, ca a mai facut nu stiu ce dracu'.Lucruri care la fel nu sunt dovedite dar sunt prezentate.La fel putea fi prezentata si intamplarea aia daca era reala.WTF!

Link to comment

de trucaj nu se pune problema, cat de retard poate cineva sa fie sa spuna asta

adica doar daca te uiti la tv la stiri si o sa dai de o declaratie a unuia de-a lui base cum ca a fost o greseala, sau ca nu stiu c spunea copilu ala sau ma rog...idea e ca gasind o scuza pt asta, ei automat ii confirma existenta

si oricum, nu conteaza c a facut copilu ala, nu conteaza cine e sau c e

cand esti presedinte, trebuie sa ai un anumit comportament, e inadmisibil sa faci asa ceva ca presedinte.

daca el face asta, atunci ala care are 4 clase dc sa nu isi bage copiii in spital cu bataia? eu le dau tot dreptu'

ma rog, si cu filmuletu asta si fara, base ramane cu sustinatorii lui

eu sunt tot de parere ca el ne reprezinta 10000% tara,

ca doar suntem o tara de prosti tari in gura

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...