Jump to content
EquiNox

Vedeti cum presedintele Basescu loveste cu pumnul un copil, in timpul unui miting electoral!

Recommended Posts

Tot aia care cred ca a vandut si flota, ca i-a rapit pe ziaristi, ca a mai facut nu stiu ce dracu'.Lucruri care la fel nu sunt dovedite dar sunt prezentate.La fel putea fi prezentata si intamplarea aia daca era reala.WTF!

Pai si aia anti-base de unde voiai sa stie despre fapta lui ?! De unde stii ca erau prezenti acolo?

Link to comment

Pai si aia anti-base de unde voiai sa stie despre fapta lui ?! De unde stii ca erau prezenti acolo?

kebba terminati.. nu fiti naivi.. de unde stii ca nu e trucata? aveti dovezi? (oricum e) sau daca zic astia de la realitatea si de la antena inseamna ca e adevarat?

si sincer mai repede il cred pe Basescu decat pe mogulii de Patriciu, Vantu si Voiculescu.. in alte tari civilizate oamenii de afaceri nu se implica in politica (daca iese Geoana o gramada e spatii vor trece pe numele lor)..

oricum pana acum nu mi-au dovedit ca filmuletul ar fi adevarat.. o sa vedem in curand cine are dreptate..

p.s.

=)) =)) =))
Link to comment

E bine ca s-au trezit acum dupa 5 ani. Astia nu stiu de ce sa se mai lege incat sa nu-l mai voteze lumea. Maine poimaine arata la tv cum isi batea cainele prin 2006, "vai, asta presedinte? ATATA VIOLENTAAAAAAAA!". Hai lasati-o balta, chiar daca basescu l-a lovit pe respectivul copil, am inteles ca la scurt timp copilul a inceput sa rada, deci va dati seama ce lovitura KO i-a tras base.

Link to comment

nu tin cu basescu, dar in niciun caz nu i-a dat un pumn. eu nu vad decat un pui de golanas/tigan care se baga ca musca in lapte intr-o chestiune cat de cat serioasa si un om iritat de comportamentul asta impertinent si dobitoc, care nu face altceva decat sa dea cu mana ca si cum ar goni o musca. nu zic ca nu l-a atins, dar daca a facut-o, in mod clar a meritat si mai mult ca sigur nu l-a durut. dar si eu cred c-as fi facut la fel. m-am saturat de pustani impertinenti si golani.

Link to comment

nu tin cu basescu, dar in niciun caz nu i-a dat un pumn. eu nu vad decat un pui de golanas/tigan care se baga ca musca in lapte intr-o chestiune cat de cat serioasa si un om iritat de comportamentul asta impertinent si dobitoc, care nu face altceva decat sa dea cu mana ca si cum ar goni o musca. nu zic ca nu l-a atins, dar daca a facut-o, in mod clar a meritat si mai mult ca sigur nu l-a durut. dar si eu cred c-as fi facut la fel. m-am saturat de pustani impertinenti si golani.

:-j :-j :-j

cand esti taximetrist sau conduci masina de gunoi e ok

da cand esti PRESEDINTE si reprezinti o tara cica civilizata....cui crezi ca ii mai pasa cine era copilu ala, nu e voi asa ceva...voi ganditi?

Link to comment

nici nu l-a atins. nici n-a vrut sa-l atinga. tocmai d-aia cred ca filmuletul e un trucaj. au facut in asa fel incat din gestul lui de a-l da la o parte pe puradel, sa se vad ca si cum l-ar fi plesnit. si scuza-ma, nu cred ca cineva ar putea ramane calm cand un cacat de copil arogant si cu comportament de tiganus impertinent se baga atata in fata si urla tot felul de chestii, in conditiile in care acolo se vorbea ceva serios. cred ca si papa ar fi reactionat la fel. o merita. si basescu oricum nu era presedinte atunci.

Link to comment

nici nu l-a atins. nici n-a vrut sa-l atinga. tocmai d-aia cred ca filmuletul e un trucaj. au facut in asa fel incat din gestul lui de a-l da la o parte pe puradel, sa se vad ca si cum l-ar fi plesnit. si scuza-ma, nu cred ca cineva ar putea ramane calm cand un cacat de copil arogant si cu comportament de tiganus impertinent se baga atata in fata si urla tot felul de chestii, in conditiile in care acolo se vorbea ceva serios. cred ca si papa ar fi reactionat la fel. o merita. si basescu oricum nu era presedinte atunci.

Nope, nu e scuza pentru un astfel de gest(daca nu-i trucata faza). Nimeni nu merita sa fie "rasplatit" cu asa ceva, indiferent de cat de nesimtit ar fi fost ...

Link to comment
Guest alexinho61

+ ganditi-va ca e presedintele tarii:)).

Majoritatea spun ca e trucaj, insa, la realitatea Basescu a spus ca nu se pronunta inca deoarece nu stie daca a facut asa ceva. Asta inseamna ca are habar de chestia asta, altfel spunea direct : NU, nu am lovit pe nimeni e trucat totul.

Link to comment

nu tin cu basescu, dar in niciun caz nu i-a dat un pumn. eu nu vad decat un pui de golanas/tigan care se baga ca musca in lapte intr-o chestiune cat de cat serioasa si un om iritat de comportamentul asta impertinent si dobitoc, care nu face altceva decat sa dea cu mana ca si cum ar goni o musca. nu zic ca nu l-a atins, dar daca a facut-o, in mod clar a meritat si mai mult ca sigur nu l-a durut. dar si eu cred c-as fi facut la fel. m-am saturat de pustani impertinenti si golani.

nu poti pune problema asa, pentru ca nici un copil nu merita sa fie lovit, indiferent de ce face.. cine e de vina ca un copil ajunge arogant? golan? binenteles ca parintii care l-au "educat"..

ca e trucaj e alta treaba

+ ganditi-va ca e presedintele tarii:)).

Majoritatea spun ca e trucaj, insa, la realitatea Basescu a spus ca nu se pronunta inca deoarece nu stie daca a facut asa ceva. Asta inseamna ca are habar de chestia asta, altfel spunea direct : NU, nu am lovit pe nimeni e trucat totul.

lasa-ma frate cu realitatea pacii.. daca si aia e televiziune atunci e clar.. cat despre Basescu, de ce sa declare ceva pana nu sunt dovezi clare? Daca declara ca nu, astialalti ziceau presedintele minte si ca sa-i creada lumea pe ei.. asa mai bine sta pe curul lui si cand are dovada le da peste ochi..

Ca presedinte n-ai voie asa ceva ... mai ales stiind ca sunt o gramada de camere de filmat pe acolo ...

ca si persoana publica n-ai voie sa faci asa ceva.. si nu era presedinte atunci..

Link to comment

Eu sunt convins ca a facut asta deoarece , in primul discurs a spus A jurat sotia mea ca am dat intr-un copil , iar apoi nu a mai declarat , doar a spus niste minciuni

Si nu sa spus nimica pana acuma deoarece risca sa i se intample ceva familiei aceaia

Iar acuma ia venit sansa , de asta nu a declarat baiatul nimica deoarece sa nu i se intample ceva

JOS BASESCU :sef:

Link to comment

acuma va intreb eu pe voi Bute oare chiar a castigat meciul? Oare chiar si-a pastrat centura? Eu am vazut un pixel albastru pe ecran in timpul meciului... nu prea cred ca a fost adevarat meciul, cred ca e o facatura orium nimeni nu are mana asa lunga si nimeni nu poate lovi asa rapid.

Treaba cu filmul e una dar cealalta "treaba" e cu totul demna de o comedie. Traim bine, sub protectia lui Traian Basescu multi dintre politicieni si oameni publici si-au triplat averea intre 4-6 ORI in decursul a 4-5 ani si nu doar ca si-au triplat averea dar vedem deja iesind "din spatele scenei" cazuri murdare, musamalizari, rapiri, fals, dare/luare de mita si sincer mi-e lene sa le mai enumar. Oricum Ritzi si cu aia blonda fac toti banii. Deci eu mai mult ca sigur ca il voi vota pe idolul si protectorul meu Traian Basescu.

P.S. nu am mers si nici nu voi merge la vot pentru ca nu se merita sa imi pierd vremea aiurea, dar daca candida Ceausescu as fi mers de dimineata buna de la ora 5 sa ajung printre primii la vot sa il votez.

Link to comment

Nu stiu daca este trucaj pt. ca nu am avut curiozitatea si timpul sa analizez filmul, dar o chestie de genul pot sa o fac in After Effects in mai putin de o ora sincer.

Daca filmul este real , foarte bine , putin ma intereseaza sincer. Eu nu votez sentimente si nimeni nu ar trebui.

PS : romanul are intotdeauna tendinta de a exagera si cand apare un film de genul, toti "ceilalti" o fac pe mama ranitilor...asta din ce am urmarit in zilele respective la televizor, MAI ALES la Antena 3 , la emisiunea moderata de Firea. : puke :

Link to comment

P.S. nu am mers si nici nu voi merge la vot pentru ca nu se merita sa imi pierd vremea aiurea, dar daca candida Ceausescu as fi mers de dimineata buna de la ora 5 sa ajung printre primii la vot sa il votez.

CLOSE THIS IDIOT THREAD FFS !!!!!!!!!!

Basecu e rau , Geoana e rau ... in cloncluzie .. de ce dracu as merge la vot ?

Sper sa piarda Basescu , dar sa nu castige Geoana !

Click click boom !

nu mergeti la vot fratilor, vor vota ei in locul vostru (vi se va folosi numele).. daca am merge toti sa votam nul i-ar misca un pic.. sau cel putin aia care nu merg la vot.. daca noi nu ne vom schimba, ei vor ramane la fel pt totdeauana..

Link to comment

Dani, ca o fi facatura filmul, ca nu o fi, base si-a dat arama pe fata la realitatea, cand l-au intrebat daca intr-adevar a lovit un copil si el a raspuns : "Pai nu stiu, sa vad imaginile, poate m-a injurat ..etc". Daca tu, ca presedinte, iti justifici o posibila lovitura asupra unui copil prin faptul ca te-a injurat, e clar ce caracter ai. Iar o tara care vrea sa intre in randul lumii civilizate nu poate sa ajunga asa fiind condusa de un presedinte care are caracter de golan.

De fapt, unde poti ajunge cu un asa presedinte ?

Link to comment

Haha tare aia Lucky Shot :)) daca fapta in sine nu e o mare chestie..si poate ca eu sau altii ca mine au mai facut-o pe strada cu tot felul de obraznici de astia..ai alte asteptari de la un presedinte al unei tari aflata atat in UE cat si in NATO ..in secolul in care suntem..in public..deja e jenant

Si mai jenant e ca mai sunt oameni care inca invoca teoria trucajelor :) atata timp cat cheliosul nu a negat nicio secunda cand a vazut filmuletul pentru prima oara ca l-ar fi lovit pe baiatul ala...eu nu inteleg ce vreti mai mult?:). E normal ca dupa emisiune geniile din staff-ul de campanie l-au batut la palma si i-au zis...sa nege..ca e trucaj..Batman Batman :)

Vedem ce iese duminica

Link to comment
Guest endemic

Sa fim seriosi, tu daca ai fi pe scena vorbind cu o baba despre nevoile ei :) si se baga un prichindel sa te injure de cele sfinte, tu ce ai face?

Link to comment

Sa fim seriosi, tu daca ai fi pe scena vorbind cu o baba despre nevoile ei :) si se baga un prichindel sa te injure de cele sfinte, tu ce ai face?

Eu m-as abtine.

Tinand cont ca esti in campanie electorala si orice pas,zambet,gest gresit poate fi interpretat si folosit impotriva ta...te-ai abtine si tu.

Dar ma rog...tot o apa s'un pamant.

Link to comment

Dani, ca o fi facatura filmul, ca nu o fi, base si-a dat arama pe fata la realitatea, cand l-au intrebat daca intr-adevar a lovit un copil si el a raspuns : "Pai nu stiu, sa vad imaginile, poate m-a injurat ..etc". Daca tu, ca presedinte, iti justifici o posibila lovitura asupra unui copil prin faptul ca te-a injurat, e clar ce caracter ai. Iar o tara care vrea sa intre in randul lumii civilizate nu poate sa ajunga asa fiind condusa de un presedinte care are caracter de golan.

De fapt, unde poti ajunge cu un asa presedinte ?

si Geoana ce caracter are? ca e condus din umbra de Iliescu, Patriciu, Vantu, Voiculescu, Hrebenciuc samd? dar lingaul de Antonescu care cica acuma "voturile lui" se vor duce la Geoana.. de cand si pana cand el decide? iti zic eu ca toate voturile lui Antonescu (80-90%) se vor duce la Basescu pentru ca oamenii si-au dat seama de mascarada dintre cele doua pardide (PNL si PSD).. daca prostu se alia cu PD-L avea sanse peste 5 ani.. acum nu cred ca o sa mai aiba nici una.. bine ca doar pe Basescu il vedeti cu "palma" pacii =)) =))

p.s. de ce nici unul dintre voi nu le-ati dat o sansa unor oameni ca si Remus Cernea sau Eduard Manole? pana nu schimbam ceva, pana noi nu ne schimbam sa nu ne asteptam la miracole..

Haha tare aia Lucky Shot :)) daca fapta in sine nu e o mare chestie..si poate ca eu sau altii ca mine au mai facut-o pe strada cu tot felul de obraznici de astia..ai alte asteptari de la un presedinte al unei tari aflata atat in UE cat si in NATO ..in secolul in care suntem..in public..deja e jenant

Si mai jenant e ca mai sunt oameni care inca invoca teoria trucajelor :) atata timp cat cheliosul nu a negat nicio secunda cand a vazut filmuletul pentru prima oara ca l-ar fi lovit pe baiatul ala...eu nu inteleg ce vreti mai mult?:). E normal ca dupa emisiune geniile din staff-ul de campanie l-au batut la palma si i-au zis...sa nege..ca e trucaj..Batman Batman :)

Vedem ce iese duminica

cum ii ziceam lui kebba mai sus, nu filmuletul asta sta la baza campaniei.. asta e un filmulet manipulator.. ca sa va atraga atentia de la lucruri mai importante.. sunteti naivi rau :)

p.s. nu inseamna ca e si adevarat..

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...