Jump to content
EquiNox

Vedeti cum presedintele Basescu loveste cu pumnul un copil, in timpul unui miting electoral!

Recommended Posts

si totusi......primeste vot de la juma' de tara , si daca Basescu este prost /dobitoc/hot/idiot aka "ce gatu mati vrei de la noi" ??? pai ce sa mai spun de cei ce il voteaza in continuare dupa ce 4 ani de zile s-au plans ca nu au bani si hartie pentru cur... si maine daca Base scuipa pe camera in direct...3 tipa si restu vor autograf...si credeti ....ca pe taranu din fundu gradini il doare in basca de copilu ala ??? :)) se uita la imagini...si duminica se duce la vot , murdar de handel la fund , sa mai bage si el un biletel in urna...daca il intrebi de ce a votat...habar nu are....so...ia dat lu ala o palma....in timp ce s-a urinat pe Romania 4 ani...de ce romanu sa isi schimbe preferintele ?? pentru o palma ?? :))

Link to comment

' date='Nov 27 2009, 11:44' post='4453126']

in ziua de azi se poate face orice cu photoshop, cu alte programe de modificare filme si cu un pic de imaginatie.. daca e HD inseamna ca nu poate fi modificata? de ce sunteti naivi? rusii de ce pot modifica orice joc si orice altceva? de ce apar chiar si inainte de aparitia oficiala pe torrente? intreaba pe cineva care se pricepe.. doi la mana, in ianuarie 2004 a fost prima transmisiune HD din Europa, data prin satelit.. nici nu existau camere HD pe vremea aceea, pe la sfarsitul lui 2005 s-au anuntat ( http://en.wikipedia.org/wiki/High-definition_television )..

doi la mana, se vede clar ca e modificat.. nu vreau sa-i iau apararea lu Basescu.. nici eu nu-l suport, dar daca s-a ajuns la asa ceva inseamna ca Geoana e chiar disperat.. daca tot vor sa-l ****.. sa-l **** cu imagini reale si cu argumente clare nu cu filmuletele de doi bani..

de ce a aparut doar acuma? sa fim seriosi, unul tot se scapa din 2004.. de ce a aparut pe realitatea? te-ai intrebat? cred ca stii raspunsul..

trei la mana, Baselu nu se risca de fata cu toata lumea.. o sa vedeti imagini reale in urmatoarele zile..

p.s. pentru cativa comentatori care nu stiu sa gandeasca singuri.. de ce mai traiti?

@ Denzel ... sunt sigur ca stii metodele prin care Basescu este votat

Sefii catre angajati : daca nu votati PDL (e doar un exemplu) sunteti dati afara , o sa ne pierdem locurile de munca etc etc

Oameni cu 1 neuron pacaliti cu un sac de grau ( la saracia din tzara e de inteles )

Oameni dusi cu autocaru'

Dar astia suntem , asta meritam .. asta primim ... !

Prietene BASESCU NU A EXCLUS FAPTUL CA E POSIBIL SA FI LOVIT UN COPIL .... CUVINTELE " POATE MA INJURAT , POATE A ZIS EL CEVA " BAAAAA Pe ce planeta traiesti !?

O fi zis ceva de Udrea , de unde si-a pierdut controlu' Baselu' !

Nu vreau sa discut de Geoana in contextu' asta , fie Geoana fie Basescu .... prafu' tot se va alege ... dar nesimtirea lui Basescu e dusa la extrem ...

Link to comment

tu nu intelei un fapt evident :) daca era trucat sau neadevarat atunci ar fi negat :) ceea ce nu a facut nici el nici altul din staff-ul sau de campanie..doar aluzii ca poate a injurat copilul sau ca nu stiu ce a facut. Nu are rost sa o dam la intors. Avem un presedinte abject si derbedeu care a trait cu impresia ca in ultimii 5 ani e Dumnezeu pe pamant..deoarece romanii au crezut in el..ca va aduce schimbarea...si ce a adus?

PS asta sa nu credeti ca e cel mai dur si injositor lucru facut de Base

se poate sa nu-si aduca aminte de faza.. dar a declarat clar ca nu l-a lovit (uita-te pe hotnews sa-i vezi declaratiile).. ce scrie pe realitatea nu ma intereseaza.. se stie clar ca Vantu e impotriva lui Base..

Prietene BASESCU NU A EXCLUS FAPTUL CA E POSIBIL SA FI LOVIT UN COPIL .... CUVINTELE " POATE MA INJURAT , POATE A ZIS EL CEVA " BAAAAA Pe ce planeta traiesti !?

O fi zis ceva de Udrea , de unde si-a pierdut controlu' Baselu' !

Nu vreau sa discut de Geoana in contextu' asta , fie Geoana fie Basescu .... prafu' tot se va alege ... dar nesimtirea lui Basescu e dusa la extrem ...

exact ce i-am zis si lu Lancelot mai sus

p.s. http://www.hotnews.ro/stiri-politic-657137...rigator-cer.htm

Link to comment

tocmai matusa acelui copil care era de fata a spus ca nu l-a lovit, si chiar acel copil care acum are 14/15 ani a spus ca NU A FOST LOVIT DE Traian Basescu!...

Eu nu am vazut pana acum o declaratie directa a copilului. S-au speculat diferite declaratii, dar eu vreau sa il vad pe copilul ala. Bineinteles, nici atunci nu as fi convins, exista suficiente lucruri care pot "cumpara" o declaratie.

Link to comment

Buah....informati lumea aiurea....copilul a declarat ca l'a lovit si dupa ce a primit telefoane din stanga si din dreapta si'a retras acuzatiile . Matusa lui a zis ca i'a povestit ca l'a lovit.... un sef de stat mai nou in Romania da in copii si in 5 ani...oare ce realizari a avut ? sincer ce realizari a avut daca imi zici mai mult de 5 respect ( nu ma incalzeste cu nimic ca a luat Insula Serpilor , ba chiar ma doare undeva de insula asta care si asa nu va fi explorata de Romania :-j dupa cum ati vazut la tv. Asa ca se ne mai gandim 2 minute inainte sa facem ceva compromitor ( voturile adunate peste 55 % impotriva lui Base )

Link to comment

Parerea mea e alta =) Nu oamenii lui geoana au facut trucajul, nu nu nu, e clar ca oamenii lui base l-au facut. E atat de prost facut dintr-un motiv foarte bun, ca sa fie usor de depistat :)) Reactia oamenilor a fost una de mila pentru base pt ca este atacat de "comunisti" si acum vor sa-l voteze . HAHAHA MINUNAT

Link to comment

Cine doreste sa ii gaseasca justificare o va face indiferent de fapte.Incep sa ma intreb ce ar trebui sa se intample astfel incat pana si cel mai loial sustinator al lui Basescu sa admita ca a gresit. Filmul nu este deloc trucat din punctul meu de vedere (sa zicem ca am tangente cu editarea video). Miscarea mainii este naturala, cutele de pe haina presedintelui se schimba in momentul miscarii, lungimea mainii este cea potrivita. Detaliul de care se leaga sustinatorii ipotezei falsului, legat de schimbarea culorii fetei copilului nu sta deloc in picioare daca studiezi putin si zona din jur. Pur si simplu in momentul in care copilul s-a dat inapoi datorita impactului, a intrat intr-un con de lumina albastra( se vede si pe hainele celor din jur si se poate urmari si pe scena) Reactia de autoaparare a copilului( miscarea mainii) este de asemenea naturala.La fel si faptul ca in cadrele imediat urmatoare impactului, gura copilului se deschide. Mai este de remarcat reactia persoanei din primul plan( cel cu sapca) care imediat dupa impact se uita la Basescu, la copil, iar la Basescu, iar la copil. Ar mai fi si vocea care se aude intreband imediat "S-a intamplat ceva?"

Legat de culoarea fetei copilului... daca ar fi trucata faza..nu au stiut sa schimbe culoarea astfel incat sa fie una naturala?

Nu mai pun alte intrebari pentru ca cine e orb la anumite lucruri este de asemenea si surd indiferent de ce se intampla in jur. Nu m-ar mira sa apara si alte filmari din alte unghiuri. ;)

Link to comment

nu e fake videoclipul, dar nici nu i-a dat cu pumnul. daca ii dadea, nu mai radea copilu. ma rog, n-are importanta. eu tot cu basescu votez. de ce? pt ca macar e propriul lui sef, nu e marioneta nimanui, daca fura si e nesimtit o face pe pielea lui si nu pt altii, ca geoana. in turu I am votat cu antonescu si-mi pare rau ca n-a mers in turu 2 ca iesea sigur presedinte la 1v1 cu geoana sau base ca primea voturile celuilalt dintre cei 2. antonescu e mai putin evident marioneta (macar nu vine cu discursuri scrise de altii si nu da impresia ca e prost ca geoana) si mai diplomat ca base, deci e cel mai mic rau dintre 3 rele. deci dintre geoana si basescu clar basescu, cu pumni in gura sau fara pumni in gura. n-o sa votez niciodata cu un om de stanga, mai ales cu geoana,iliescu,nastase,hrebenciuc sau vanghelie.

Link to comment

Citez ''Un partid de Dreapta are cateva prioritati clasice: Credinta, Familia, Biserica, Armata si Educatia, institutii creatoare de societate. Dreapta construieste societatea care construieste statul. '' (am gasit pe net) ARMATA SI EDUCATIA sunt la pamant...:-?? Si Credinta , Familia , Biserica se destrama si ele usor...din cauza la un om care a condus 5 ani ...concluzii trage cn vrea ;)

Link to comment

Au fost la TV niste experti , care au demonstrat ca este un fake de video !

Exeperti adusi de Basesc :)) las'o frate ...cand o sa se demonstreze in strainatate o sa fiu de acord cu un fake pana atunci sa o lase moale:-j...tot corpul lui se misca cand il palmuieste si acei 3 oameni se uita sincron la copil ,Basesc,copil.... Sergiu NIcolaescu insusi a declarat ca in nici o mie de ani nu se poate falsifica chiar asa ( asta a declarat la Realitatea )...si asa nu o sa prinda niciodata mogulii :-j...aia cum ar veni se pi*a pe el de 5 ani incoace...si inca o va mai face . Sa vedeti ce va pati Basescu daca nu va iesi presedinte ( doamne ajuta )

Link to comment

Sigur acum in prag de alegeri se iveste orice. Explica-mi te rog de ce nu au dat filmuletul atunci. De ce nu s-a gasit cineva care sa vorbeasca despre acest filmulet acum 1 , 2 , 3 ani. In plus , cineva cu ochi ar observa imediat trucajul. La un moment dat in fimulet mana lui Basescu se intrupe si se formeaza un flash. Nu cred ca e doar de la camera. :)

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...