Jump to content
bunny

De la ce vine nick-ul vostru?

Recommended Posts

Nickul meu (Heroina) :-?

Cand m-am apukat d mu prin 2002 eram obsedat d acest jok si toata ziua eram la sala d net,nici nu mai ieseam deakolo :P ,iar prietenii imi spuneau ca is drogat cu joku ala,knd ieseam din casa si mergeam spre sala d net si ma vedeau amicii ma intrebau"Iara t duci sati bagi in vena? :> " si de akolo mi-am pus nicku Heroina deoarece ptr mine muu inseamna un drog,sunt dependent de acest jok... :beer:

trist -_-

Link to comment
Share on other sites

[Emo] :)) wtb vine de la vechiul meu de server emomu... nu am stiut ce nume sa-i pun la server 8-| si am vazut o groaza de servere si mi`am pus ideia cu boomeey si cu bullet13 sa`i punem emomu ^^ si de atuncia port numele asta :)) si in realitate Doni sau in joc Doni vine de la Dorin ... cand aveam 3 ani nu puteam zice R :)) si tot ziceam Doni asa ca mi-a ramas Doni...

Link to comment
Share on other sites

:dontknow:

erm...pur si simplu bandit...cred ca am nickul asta de vreo 5-6 ani :)

unii prieteni mi-au spus bandit ca eram cv mai bun la ei ca mu cand a inceput prima oara :)) io stiam ce e ala satan etc... :> ...trecand peste faptul ca prima oara credeam ca satanii sunt un fel de aripioare mici ;;)

Link to comment
Share on other sites

Gandalf :P k`mi place personajul din LOTR :D si`mi place cum suna numele...mi se pare deosebit:D

si zzangaboy --...acum vreo 4-5 ani era copa cabana in mamaia:P..si aveau reclame...cu zzanga. "fi zzanga"...mi`a palcut cum suna si am fol niku si la id-uri si pe diverse forumuri sau jocuri online:D

Link to comment
Share on other sites

Pai real name Razvan

Bostoaca .. :D e un prieten foarte bun al tatalui meu care m-a ajutat cu multe

iar icekid pt ca imi place mie cum suna kid si ice vine de la prima mea guilda din mu pt care am tot respectul :D

Link to comment
Share on other sites

Ticalos ... de mic ( aka 3-4 ani ) mi se zicea Tic? .. si educatoarele si prietenii imi spuneau la fel :)

de la poezioara aia cu tica tica tica .. :D

pe la 7 - 8 ani .. deja a inceput "nebuneala" .. si lumea mi-a spus ticalos ;))

Link to comment
Share on other sites

[Mg^Jupan].... hm cred k eram prin cls a 8 cand mam apucat de muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu , ascultam manele la greu , si era una de la salam , cine e jupanu , cine e stapanu :))) , si na uite asa sa nascut nicku meu mg jupan :)) pt k iubeam rasa asta pe mu , eram mult prea fascinat de mg , puteam sa il fac si pe strg si pe ene ,il vedeam k pe un superior fata de restul raselor :D

Link to comment
Share on other sites

Guest HateLord

Nickul meu (Heroina) :-?

Cand m-am apukat d mu prin 2002 eram obsedat d acest jok si toata ziua eram la sala d net,nici nu mai ieseam deakolo :P ,iar prietenii imi spuneau ca is drogat cu joku ala,knd ieseam din casa si mergeam spre sala d net si ma vedeau amicii ma intrebau"Iara t duci sati bagi in vena? :> " si de akolo mi-am pus nicku Heroina deoarece ptr mine muu inseamna un drog,sunt dependent de acest jok... :beer:

Ia fiti atenti aici =))

Genres: Role-Playing, Massively Multiplayer Online

Release Date: 2003-10-6

Developer: Webzen

Publisher: Webzen

ESRB: Teen

=))))

ON: Pur si simplu imi place cum suna nickul meu. Asta il aveam cand m-am apucat prima data ^_^

Link to comment
Share on other sites

SudenDeath...pai ma jucam mult de tot SuddenStrike mi-a placut jocu de acolo vine Suden(fara al doilea D) si Death asa mi s-a parut mai fain atunci cand mi-am facut caracterul si toate astea la un loc ar insemna MoarteSubita asa cum am si nikul pe forum (doar cu 2 D Sudden) :P

Link to comment
Share on other sites

Guest rosu-alb

dinke

o porecla de cand eram mic copil..nush de la ce drq vine :)) ..si tin minte ca nu'mi placea prea mult 8-|

si'ntr-o buna zi cand eram la sala,m-a prostit unu sa-mi faca cont pe mu,iar eu neluand jocul in seama,mi-am amintit de acest nume si p-asta l-am pus

Link to comment
Share on other sites

Guest BabyAnkiss

BabyAnkiss: Ankiss de la numele meu (Anca) si Baby, o Anca mai mica :blush: :blush: :blush:

Link to comment
Share on other sites

Numele meu MaGiC_XrL vine de la magie (adica magiile din joc ..)

XrL vine de la un desen animan care lam vazut in copilarie Megas-XrL..:D si am zis sa aleg si eu XrL ala..

asa ca am pus numele MaGiC_XrL ..

Am scris cu litere mici si mari sa nu le neglizes pe alea mici si mari :)).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...