Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

si voi avetzi lag? eu unul am cate 2 min lag , dupa merge bine 1 min, iar lag 2 min .. si tot asa.. si ma tot trezesc mort ... nu pot juca asa , ori ma mut pe alt server , ori ma las de joc .. e imposibil sa fac exp .

PS: joc pe troy

Link to comment

si voi avetzi lag? eu unul am cate 2 min lag , dupa merge bine 1 min, iar lag 2 min .. si tot asa.. si ma tot trezesc mort ... nu pot juca asa , ori ma mut pe alt server , ori ma las de joc .. e imposibil sa fac exp .

PS: joc pe troy

eu joc pe Xian si cand am intrat pe la 10:20 era un lag mare...raspundea la comnzi dupa 10-15 secunde....mai e lag si cand se face cate un update sau ai ceva probleme tu la net(pe mine ma cam fura adminu retelei angry4.gif )

Link to comment

Ia uite ce am gasit io intr-o carte:"...Drumul Matasii, vechiul drum comercial care lega Europa de tarile din Orient. Drumul cel mai batut pleca din Beirut, trecea prin Antiohia si mergea pana pe marginea Fluviului Galben, in China, dar in Asia Centrala se transforma intr-un fel de tesatura, cu carari in multe directii, astfel incat au permis stabilirea unor noduri comercialecare mai tarziu au devenit orase si care au fost distruse de luptele dintre triburile rivale, reconstruite de locuitorii lor, iar distruse si iar reinviate. Desi pe aici treceau practic de toate-aur, animale exotice, fildes, seminte, idei politice, grupuri de refugiati din razboaiele civile, banditi inarmati, armate de mercenari care aparau caravanele-matasea era produsul cel mai rar si cel mai ravnit. Datorita unei ramificatii a Drumului, budismul a calatorit din China in India."Citat din "Zahir", de Paulo Coelho.

Deci koreeni astia de la firma care a facut Silkroad au incercat de fapt sa refaca povestea vechiului Drum al Matasii. Au bagat traderi in loc de caravane, Hunters in loc de armate de mercenarii, si Thiefs in locul "banditilor inarmati". Au mai adaugat si cateva efecte speciale si chestiuni si ne-au intors in urma cu nush cati ani, facandu-ne partasi la evenimentele petrecute pe marea ruta de schimb.

Firas al draq da destepti mai sunt!!! :

Link to comment

toti avem lag ... eu seara mor de foarte multe ori din cauza lagului angry9.gif ...dimineata ce mai ma joc si eu mai bine

nope, pana acum 2 zile aveam lag doar in orashe, si nici acolo prea mult ... dar de acum, am cate 2 min lag, 1 min fara lag, 2 min lag etc ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...