Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Da

nu stiu sincer mie mi se pare mai misto china.Aici nu poti alege intre fire/lightning/ice.era mai misto sistemul de skill uri la china in pararea mea.mai raman pe aici inca o sapt sa vad care e treaba si daca nu'mi place ..revin la char-uri chinezesti

cum nu poti alege ice fire etc?????????? dar attunci ce e

Link to comment

Azi dupa tot acest update am avut o surpiza exact asa cum imi doream...dar nu sa vad Europe...ci una neplacuta....am descoperit ca sunt gol si murderer la greu...De azi ma las de silkroad....Imi pare bine ca v-am cunoscut people...chiar si pe tine smugg...well...this is good bye :( :( :crybaby: :crybaby: :crybaby:

Poate intr-o zi..... :crybaby: :( :crybaby:

Link to comment

Eh am crezut ca d/c-urile sunt dese ca era multa lume, dar incepe sa imi dea un d/c odata la 1-2 minute nici nu apuc sa intru bine, dau intr-un mob si gata iau d/c.Exista vreun remediu?? Nu este genul ala de d/c cand imi arata semnele alea ???????? ???? pur si simplu iese fara sa zica nimic... si nu se mai intampla nimic :( .Si cand ma gandesc ca tocmai acuma ma bucuram si eu de european.

Link to comment

Azi dupa tot acest update am avut o surpiza exact asa cum imi doream...dar nu sa vad Europe...ci una neplacuta....am descoperit ca sunt gol si murderer la greu...De azi ma las de silkroad....Imi pare bine ca v-am cunoscut people...chiar si pe tine smugg...well...this is good bye :( :( :crybaby: :crybaby: :crybaby:

Poate intr-o zi..... :crybaby: :( :crybaby:

lasa ca trece

Link to comment

mah razvan eu numai fac questuri 1.pentru ca astia nau un gps si stau juma de ora sa caut npc..macar daca aveau akolo un semn ! sa stii unde sa te duci pe mapa

2.questurile is naspa si nu prea iti dau multe chestii

3.e plictisitor mai bine ma duc si omor moobi

4.au un ditamai orasu naiba astia :hair: pana ies din el ma apuca groaza

5.questurile ar trb naiba sa iti apara in quest list eu de multe ori le si ratez

Link to comment

trag si eu acum silkroad europe , sper ca pana maine dimineata sa il downloadez .. merge destul de greu :( 30-50 kb/s sunt la 57 % deja.. noroc ca l-am gasit pe tinyurl.com/2jmkyq , sper sa nu fie vreo leapsa trojan sau altceva :D c'ya in-game tommorow !

Link to comment

nu sunt pe odin dar sunt niste scari acolo... Este un bug ? Ca fac lvl imi arata npc cu questu ma duc la el si nu are nici un quest :((

dap,cred ca e bug.

si..merge sa fac warrior(full str)+cleric ? nu prea merge nu ? ca mereu cand fac un party suntem in pana de clerici care sa ne vindece/res.

Link to comment

Asociation boss ? daca da atunci este la merchant camp...

sal 2 all, sunt nou peaici si am si eu o problema, am intrat la Download pe siteul oficial, am dat sa imi downlodeze clientul (ala cica in care e inclus si Europe) si mi-a aparut ceva de genul "Torent 1.6.1 si imi arata 100% la size, iar in partea de jos ceva de genul D: 1.8 MB si mai incolo putzin U:350 MB, ce or fi astea si cum pot si eu sa ajung sa joc magria asta de europe manilor, poate imi spune careva care l-a downlodat si ma ghideaza si pe mine pls

many thanks pt eventualele raspunsuri, mesaje pe PM pls, ca nu prea stau pe forum, ms mult

Link to comment

aha..oki..lvl 16 momentan.pana maine dim astept un 19-20.

Si cei care joaca pe xian sau stiu alti romani de pe xian..vreau sa stiu pt party-uri.ca e aiurea sa tot intreb pe acolo "party? party?".sa gasesc o guilda sau pe cineva sa ne organizam

Link to comment

sal 2 all, sunt nou peaici si am si eu o problema, am intrat la Download pe siteul oficial, am dat sa imi downlodeze clientul (ala cica in care e inclus si Europe) si mi-a aparut ceva de genul "Torent 1.6.1 si imi arata 100% la size, iar in partea de jos ceva de genul D: 1.8 MB si mai incolo putzin U:350 MB, ce or fi astea si cum pot si eu sa ajung sa joc magria asta de europe manilor, poate imi spune careva care l-a downlodat si ma ghideaza si pe mine pls

many thanks pt eventualele raspunsuri, mesaje pe PM pls, ca nu prea stau pe forum, ms mult

la fe imi apare si mie cica 100.0% si la status seeding si astept ce fac akum????????

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...