Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

imi poate explica cineva in detalii cum functzioneaza Academya......stiu de cumulative buff si k dak omori se aduna si k ca sa faci itzi trebe lvl 60 si k primesti Honor pts......dar aprentice cum fac ei mai mult xp....k asa am auzit.....prima mea teorie era k cu cat strangi mai mult cumulative buff ii dai la lider si tzi se ofera xp in schimb....dar na fost asa cand iam dat punctele. A doua a fost k pur si simplu e k si cum ai avea un tiket doar k nutzi iei chiar asa de mult cum ar fi 60% sau 100% doar vreo 30%,dar nici asa nu a fost

Pls explicatzi

http://www.silkroadforums.com/viewtopic.ph...ghlight=academy

Hope it helps :)

Link to comment

loool cn sio mai face int mam plictisit .eu cu nuker numai jok la lvl 50 trade de 3 * nu poti sa faci viata super putina PVP cu str nici nare rost eu sunt lvl 47 si astazi murii de 8 ori a mujigi sunt pe garment o sa incerc si armura poate nu ma duc rpd orcum daca vrea sa cumpere careva charu sa ma anunte pe forum :comp1:

Link to comment

a vandut un tip niste mastii cu care te puteai sa te transformi in orce moob am luat 3 cu 2m si am fost sarpele ala de lvl 14 lupu de 6 si grasu ala de lvl 13 ala lea luat de udneva mai ieftin stit de udne se ia sau cu silk dar daca era cu silk nu e mai putea pune :comp2: a stall a draqu sa inbogatit

Link to comment

a vandut un tip niste mastii cu care te puteai sa te transformi in orce moob am luat 3 cu 2m si am fost sarpele ala de lvl 14 lupu de 6 si grasu ala de lvl 13 ala lea luat de udneva mai ieftin stit de udne se ia sau cu silk dar daca era cu silk nu e mai putea pune :comp2: a stall a draqu sa inbogatit

Mastile alea sunt facute de rogue,este un skill de lvl 20,omoara monstrul si face masca aia pe care ai vazut la vanzare...da sunt la mare cautare si te imbogatesti rpd.

PS d-aia am rogue lvl 18 :D :D :D

Link to comment

:comp1: baga 1m ca eu am dat 8m pe 3 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nenorociti

mai minteam si eu cand eram mai mic in varsta dar tu esti culmea !!!! acele masti le poti face cu o anumita classa cum zicea si speed mai sus asa ca te rog eu inceteaza cu minciunile astea sfrantite,iar daca ai dat esti n00bu n00bilor

am si eu un cleric lvl 20 p odin mai aveti locuri libere in guild?

asta seara dam lvl-up pe la 10-11 seara daca esti on dai un pm si te iau :tiphat:

Link to comment

Bv bro..kill the kity :D :D

Astept si eu felicitari...si sper ca asta ti-a inchis gura blue("oricine ii poate omori pe cerberus si TG,omoara-i si tu pe uru,isy ca la aia e mai greu"...sau ceva de genu).Pe uru ti l-am servit dupa 10 min....acum:

Moartea poate avea uneori un gust dulce...

http://imageshack.us

Shot at 2007-07-28

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...