Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

care imi poate sp cum se fac mastile alea???? ca am incercat de vreo 3 ori...si nu a iesit nimic :-? ... am un preten...care l-am crescut vreo 12 levele numa pt mastile astea...si acum...nu stiu cum sa le fac.... omor monstru...apoi ii iau sufletu...dar nuj ....nu apare nici o masca...help plz

Link to comment

care imi poate sp cum se fac mastile alea???? ca am incercat de vreo 3 ori...si nu a iesit nimic :-? ... am un preten...care l-am crescut vreo 12 levele numa pt mastile astea...si acum...nu stiu cum sa le fac.... omor monstru...apoi ii iau sufletu...dar nuj ....nu apare nici o masca...help plz

Trebuie sa astepti un anumit interval de timp ca sa-ti apara in inventory... :D

Link to comment

mau jefuittttttttt :((:(:(:((((((((((((((:((((((((((((((:((((((((( nu am ramas decat cu cateva tablete si un glavie de 45 si bani si tot haine nikaa :(((((((((((((((((((((( zicetimi si mie cum sa recuperez cat de cat bani :(((((((((((((((((((( ca morrrrrrrrr de ciuda am charu de 44 :(((((((((((((((((((( :sef: si nam nici un keylogger sau eu stiu ce o avu speedyz

Link to comment

bani in joc sau silkurile ??....dak silk fa charge back cat potzi, dak e vb de bani in joc ce sa zic imprumuta de la friends, dak erai pe zeus itzi dadeam eu k stiu cum e...eu un char de 46 si 70% si mi la furat un prieten cand te gandesti :((.......zimi dak te pot ajuta cu ceva.......si nu uita satzi formatezi pc-ul sa nu mai ai keylogger

Link to comment

Alta chestie pe care o ofera europe faceam trade din constantinopol in SAMARKAND SI trecea un mob cu o chestie stralucitoare in cap si am crezut ca e mai puternic ca ala de party si dau click pe el si imi apre un mesaj ca nu pot atca captured monsters cu.m fac sai capturez?????????????? :comp2:

Link to comment

Alta chestie pe care o ofera europe faceam trade din constantinopol in SAMARKAND SI trecea un mob cu o chestie stralucitoare in cap si am crezut ca e mai puternic ca ala de party si dau click pe el si imi apre un mesaj ca nu pot atca captured monsters cu.m fac sai capturez?????????????? :comp2:

sunt quest-uri care'ti cer sa capturezi animale..doar prin quest urile alea.ca le capturezi si le duci la NPC-ul respectiv.Nu raman la tine

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...