Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

lol =)))))))))))))))))))))))))))))))) ce mai tare aberatie pe care am mai auzit-o pe aici de ceva vreme =)

ma razvanica ma,in silkroad nu sunt hackeri sunt doar oameni prosti care iau keyloggere

In apararea lui razvan_nightfire, da exista hekeri kre le trebuie doar idul tau si de la numele tau din joc poate isi dau seama si asa teaui scos cu un id hekuit.....sincer se intampla multe cazuri sau dak nu asta cand mergi la uniq si omori ceva si iei de pe jos iteme destul de bune itzi dau astia exchange si poate u ai impresia k vor doar sa le vada dar pot si sa te hekuiask...........sunt atea posibilitatzi, de ce sa le negam, la ce se mai gandesc hekarii din zilel noastre cine stie...........app de hekari: chiar aici in oras sa strans o banda de hekari si au spart vreo 5 bani(sa numi zici mie k aceia nu pot sparge un id amarat- parearea mea)

Link to comment

Am fost ieri ind w stone gave si erau niste aurolaci cu chare europeane de vl 52 + si stateau akolo iam intrebat ce fac akolo ei miau spus ca sunt moni noi ca au facut nu stiuc e si sunt monstrii

astazi am fost iara akolo eia erau tot akolo ii ignor ma duc sa ma bat cu un paianjeni de 61 il bat pe unu sare alti 2 paianjeni nu iam putut sai omor si mam retras inapoi si ma duc la iesire sa ma teleportez unud e 53 +se tine dupa mn darr mai era unu de v 64 pe akolo nuker inputit mam mirat dc se tine aa dupa mn si am intrebat whya re tou foloing me ? si ma trezesccu un nuk sa moor iam spus auluia (nooob) ca sia facut Pk iar ala cu char european imi spune you are de noob? eu iam spus why? because you want to kill as ceo fi asta eu mam dus sa omor paianjeni deia si cica am vrut sai omor si dc stau akolo la pe srv udne jcuati tot la fe stau unii akolo???????????

Link to comment

Recomandari generale pentru utilizatorii forumului Linkmania

• Postati intotdeauna la obiect, folosind o exprimare clara si corecta din punct de vedere gramatical. Aveti respect pentru cei care va vor citi posturile, si dovediti acest respect printr-un limbaj normal si bine structurat.

Man mi a luat 10 min ca sa deslusesc gramatical ce ai scris si inca 10 min ca sa inteleg (inclusiv engleza )................si se mai intampla si faze din astea, tre sa fie playeri si un pic cu sange de tzaran in ei altfel nu ar mai avea farmec jocul dar si lumea care ne inconjoara. :tiphat:

Link to comment

Am fost ieri ind w stone gave si erau niste aurolaci cu chare europeane de vl 52 + si stateau akolo iam intrebat ce fac akolo ei miau spus ca sunt moni noi ca au facut nu stiuc e si sunt monstrii

astazi am fost iara akolo eia erau tot akolo ii ignor ma duc sa ma bat cu un paianjeni de 61 il bat pe unu sare alti 2 paianjeni nu iam putut sai omor si mam retras inapoi si ma duc la iesire sa ma teleportez unud e 53 +se tine dupa mn darr mai era unu de v 64 pe akolo nuker inputit mam mirat dc se tine aa dupa mn si am intrebat whya re tou foloing me ? si ma trezesccu un nuk sa moor iam spus auluia (nooob) ca sia facut Pk iar ala cu char european imi spune you are de noob? eu iam spus why? because you want to kill as ceo fi asta eu mam dus sa omor paianjeni deia si cica am vrut sai omor si dc stau akolo la pe srv udne jcuati tot la fe stau unii akolo???????????

n-am inteles nimic :|

Link to comment

salut mi-am facut cont si eu .. stitzi cumva ceva servere romanesti ? multumesc mult :beer:

nu exista sv romanesti, dar intra pe serverul odin, te primim intro guild.. apropo, fa-ti un caractere european.. cand iti faci, lasa un post aici.. cu numele tau

Link to comment

Potzi sa explici pe ROMANESTE, repet, ROMANESTE ce ai scir acolo.....am intzles ceva k te urmareste si k die si k ai omorat paianjeni si k nu rezisti la doi......ce legatura are asta cu hekari?? :blink:

mda =)... am intrebat si eu dar nu inteleg nimic din ce o scris el acolo =)) :cool2:

Link to comment

ce hackeri ???? va explic incodata erau in dowang stone cave daca ati auzit niste chare europeane de lvl 52 ++++++++++++++++++ si faceau vl fara sa omoare si cand iam intrebat ce fac akolo si dc stau miau spus ca sunt mobi si asta era mare chestie cum fac eia lvl fara sa omoare?????????????????????????????

P.S am luat bot

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...