Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

vai de capu BOTIILOR de pe poseidon is mii de BOTI abia astapt sa se faca inspectie sa fiu toti banati :pray: ca nu este un amarat loc pe server....

Nu o sa ii baneze pe toti niciodata sau daca ii baneaza apar altii . . .

Nu vedeti chiar si pe serverele noi din prima clipa numa boti . . .

Link to comment
Guest [RO]Dota-Player

Sal is nou si pe linkmania si momentan dl jocu deci unde ma pot duce la guild cela?

Am jucat wow 3 ani si ma-m plictisit

Link to comment
Guest mayhem1990

care jucati pe poseidon? am vazut ca sunt multi romani pe server...ar trebui sa facem o ghilda numai de romani una si buna ...app Nick---> Abaddon.....lvl 20...ghilda----> Epic_Empire.... abia am inceput pe asta da e nasol rau ca e plin de booti sh se conecteaza rau tare la server...bafta la levele...si la drop :yum:

Link to comment

Si ce glow are +11 ala verde ?

Cred ca

ar fi

Cat despre celelalte 2 filmulete ( scut +11 si +21) nu am spus pe nicaieri ca sunt reale sau nu ;doar le-am postat

a..... si nu , nu cred tot ceea ce vad dar mi-au placut o parte din comentarii de dupa "Cel mai mare + pana acuma este +11 care are culoare verde nu se stie daca exista mai mare pentru ca nimeni nu se risca sa piarda o astfel de arma " uite aici unul care nu are ce face cu o glavie sos 64

lvl up fast

Link to comment

care jucati pe poseidon? am vazut ca sunt multi romani pe server...ar trebui sa facem o ghilda numai de romani una si buna ...app Nick---> Abaddon.....lvl 20...ghilda----> Epic_Empire.... abia am inceput pe asta da e nasol rau ca e plin de booti sh se conecteaza rau tare la server...bafta la levele...si la drop :yum:

dap suntem multi romani pe SV nou dac vrei poti intra in guilda noastra sau in uniune suntem numa romani si in uniune ex; ( RO_PHENIXXX...) bafta la LVL ing ;) :right:

Link to comment

Merci pt timpul care mia repostat SS-ul... ma nu mai fiti blegi acel tip e dp serverul Aege. a cumparat acea arma +7 la pretul de 500 mil si dupa o anumita perioata.. a facuto +11 din prima... Ce pot spune in momentul de fata k exista 1 reteta pt +7+8+9 ..mai tarziu am sa va zic atunci cand am sa o probez 100% ..pana acum am facut doar 1 item +7 ...glavie mea. dar mai ramane de testat mia dat rateuri..ce pot spune cred k am avut 1 bilion bulan 2 bilioane noroc... si in continuare nu exista in momentul acesta glow de +11+12+13+15 cea mai mare arma in joc la + este +11.... si va zis eu..pt cei 72+ care vor arme +9 nu e mare diferenta intre +9 si +7 am verificato chiar eu.. cu glavia mea +7 are 1001(41%) si cea +9 avea 1056(61%) trageti concluzii...

Link to comment

Daca vrea cineva sa intre in guild de romani,pe Poseidon.FinalFantasy se numeste,e lv 2 si vro 25-30% si sunt 16/20.In joc am numele SpartacuS

P.S. trebuie sa fiti de lv 20 sau mai mare.

S-au in guilda Evolution tot lvl 2 12/20 fosti jukatori cu levelemari veniti de pe rome/olympus ~ trebuie sa aveti minim lvl 25 si sa fiti activi cat se poate ...fiecare avem o viata persoanal . Ptr detalii pm in joc : PiratuNeboon ; CV ; AlexRO ; FirstLady

:beer: :beer:

Link to comment

billy u numai joci pe sparta.Am inteles de la galatea k la hachuit pe mercenaru.Esti binevenit la noi in guilda :)

mersi fain dar ne am mutat pe serveru eu mercenaru si mai cativa avem si guilda si oricum primu car pe Sparta nu a iesit cum am vrut eu am inteles ca sau mutat si de la voi cativa?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...