Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Extras din mailul care contine invitatie pentru MoP beta:

GETTING STARTED

1. Get the Installer:

Log in to your Battle.net® account. Click the "Account" tab, then click on the "World of Warcraft: Mists of Pandaria" tab under "Your Game Accounts". Download your client by selecting "Windows" or "Mac".

2. Install the World of Warcraft: Mists of Pandaria client:

Run the installer. Wait for the "Checking for Updates" and "Updating Setup Files" windows to complete, and click "Install".* Scroll down to the end of the Beta Test Agreement, and click "Agree".

*If you would like to install additional languages, click the "Change" button next to "Selected Languages" and check all applicable boxes.

3. Run the Game:

Wait for the install process to complete and the "Play" button to light up. Press "Play" to enter the game.

Nu-ti zice sa te duci pe site-ul X sa iei clientul, ci-l gasesti in contul de bnet. De asemenea se poate verifica daca exista MoP beta adaugat in cont.

Link to comment

Inca ma uit uluit si acum. E un soi de anunt, e clar! Se face un raid, e clar si asta! Daca e pug, de ce spune pe chatul guildei ca mountul e rezervat?! Asta nu e clar! M-a uluit si steff, cum de a "intuit" ca e vorba de TK? Nu e clar nici asta! 2 la 2.

Eu unu' am inteles asta:

1.tipu' e fumator pasionat de buruieni daunatoare atat cutiei craniene cat si interiorului sau, iar noi suntem martorii umili ai acestui fapt.

2. tipu' s-a ratacit pe netu' asta ca o jungla, sa-l cheme careva pe bear grylls c-o busola.

3. tipu' tocmai ne-a spus spus un banc(mai sec decat Sahara)

4. tipu' de fapt e agent mosad/cia/mi5+6/sri si defapt mesajul acela e criptat.

5. tipu' a incurcat "aifonul" cu forumul linkmania si a transmis grozava veste gresit.

Astept pareri :))

Link to comment

Initial am crezut ca 4chan e inca un termen din wow, de asta am intrebat.

Btw cel mai popular raid pentru mount e OS3D.

Waw, imi dau seama ca am pierdut enorm nestiind ce inseamna 4chan, ma declar inculturistul zilei! Sintagme ca "trollface, seal of Epic Failure si tot ce e raportat la ele m-au facut sa evoluez, ramaneam in grota fara ele...

Apropo sa nu uiti :Rule 1: You do not talk about /b/

Rule 2: You DO NOT talk about /b/” !!!

Bine le mai zicea Cioran...

Link to comment

Initial am crezut ca 4chan e inca un termen din wow, de asta am intrebat.

Btw cel mai popular raid pentru mount e OS3D.

Waw, imi dau seama ca am pierdut enorm nestiind ce inseamna 4chan, ma declar inculturistul zilei! Sintagme ca "trollface, seal of Epic Failure si tot ce e raportat la ele m-au facut sa evoluez, ramaneam in grota fara ele...

Apropo sa nu uiti :Rule 1: You do not talk about /b/

Rule 2: You DO NOT talk about /b/” !!!

Bine le mai zicea Cioran...

mai farmeaza cineva OS 3D ?

Link to comment

Bird, tr?im într-o lume a cli?eelor, a stereotipiilor. tongue.gif

@logikal, da, cred ca e unul din cele câteva lucruri care mai anim? monotonia în WoW. Mie-mi vine s? ?i plâng:

happy.gif

de curiozitate , mai poti face rost cumva de mountu ala cu 3 locuri care pica in VoA 10/25 de la vendori pe bani ?

da de ce sa plangi ? nu cred ca e monotonie in wow :D e prea animat jocu' ca sa intri in monotonie :D parerea mea

Link to comment

Bird, tr?im într-o lume a cli?eelor, a stereotipiilor. tongue.gif

@logikal, da, cred ca e unul din cele câteva lucruri care mai anim? monotonia în WoW. Mie-mi vine s? ?i plâng:

happy.gif

de curiozitate , mai poti face rost cumva de mountu ala cu 3 locuri care pica in VoA 10/25 de la vendori pe bani ?

da de ce sa plangi ? nu cred ca e monotonie in wow :D e prea animat jocu' ca sa intri in monotonie :D parerea mea

in momentul de fata sunt ff multe realmuri low pop pe EU, am intrat azi pe vajsh eu, erau 18 ppls on la ora 13:20 (ally) si nu este singurul realm, maggy care cica e medium avea aseara la ora 24 only 170 ppls on. deci nu prea ai ce face.

Link to comment

Bird, tr?im într-o lume a cli?eelor, a stereotipiilor. tongue.gif

@logikal, da, cred ca e unul din cele câteva lucruri care mai anim? monotonia în WoW. Mie-mi vine s? ?i plâng:

happy.gif

de curiozitate , mai poti face rost cumva de mountu ala cu 3 locuri care pica in VoA 10/25 de la vendori pe bani ?

da de ce sa plangi ? nu cred ca e monotonie in wow :D e prea animat jocu' ca sa intri in monotonie :D parerea mea

Mecanica jocului e animat?, eu m-am referit la popula?ie ?i con?inut nou. Pe Kazzak e jale, sunt foarte pu?ini.

Da, uite-l, înc? mai exist?: http://www.wowhead.com/item=43959

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...