Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Patch 4.3: Hour of Twilight features something for everyone. From

a new raid to unexplored dungeons to the latest story developments

to shake the world of Azeroth, this content update introduces a new

tier of armor sets, the legendary "Fangs of the Father" rogue quest line,

Transmogrification for cosmetic armor and weapon customization, Void

Storage as a handy long-term storage option, Raid Finder to make

forming pick-up raids easier than ever, and much more.

My reaction My_eyes_are_bleeding_by_Evatimex2.gif

Link to comment

1. Care realm e cel mai activ in PVP(Alianta)

2. Cati/Care dintre voi jucati PvP?

3. Pe ce realmuri?(pe stormreaver joc eu, erau multi romani care jucau pvp dar fie s-au lasat, fie s-au certat intre ei...tipic romanesc)

4. E vreo guilda romaneasca, sau vreun grup care joaca Rbgs frecvent?

Pai daca certurile si suferintele sunt tipic romanesti de ce mai cauti o guilda romaneasca?

Anyway mai sunt guilte romanesti si cu oameni cat de cat maturi, am intrat de curand intr-o guilda romaneasca pe magtheridon A, majoritatea au 20+, nu am vazut pe nimeni sa se certe sau sa sufere.

Link to comment

E o utopie ceea ce spui, nu am vazut grupuri de romani sa nu se certe macar si constructiv, e specific neamului nostru. Am plecat din guilda romaneasca pentru ca s-a desfiintat, macar sa gasesc alta care a nu se destrama(prea curand) :))

O sa intru pe magtheridon A sa imi fac un character macar asa de fenta, sa vad cum e. Lasa-mi o informatie ceva.

Link to comment

Magtheridon e mort but w/e :-??

De fapt nu e, uite cum este situatia, acum cativa ani cand nihilum era pe magtheridon H populatia majoritara era hoarda cam 90%+, dar nihilum a plecat w/e...si asa au facut si ratati care erau pe magtheridon deoarece credeau ca o sa intre in nihilum, dar acum populatia majoritara este alianta.

Link to comment

Salut!

Eu joc pe Burning Blade, sunt si cateva ghilde organizate de PvE tinute de romani, dar din cate am obsevat, nordicii sunt cei care ruleaza :)

Eu am un warrior - tanc, printre cei mai bine echipa pe server.

Daca aveti nevoie de ceva pe acolo, dati'mi un semna, numele este Norag.

Salutari!

Link to comment

Blizzard a anuntat scaderea preturilor pentru Cataclysm (30 de euro) si Wratth of the lich King (20 de euro) in toata Europa.

Baby steps to f2p.

WoW inca este o afacere profitabila, FOARTE profitabila, nu o sa fie f2p prea curand, in momentul de fata Activision/Blizzard este carat in mare parte doar de blizzard.

Link to comment

Blizzard a anuntat scaderea preturilor pentru Cataclysm (30 de euro) si Wratth of the lich King (20 de euro) in toata Europa.

Baby steps to f2p.

Cand ai cateva zeci, sute de mii, milioane de "abonamente" active, sa faci un joc f2p ... trebuie sa ai ceva "rau" - acolo sus - la mansarda. Bad move! :)

Link to comment

Blizzard a anuntat scaderea preturilor pentru Cataclysm (30 de euro) si Wratth of the lich King (20 de euro) in toata Europa.

Baby steps to f2p.

Cand ai cateva zeci, sute de mii, milioane de "abonamente" active, sa faci un joc f2p ... trebuie sa ai ceva "rau" - acolo sus - la mansarda. Bad move! :)

Well f2p nu este chiar asa de rau. de obicei 50%+ din playeri care au platit pt multi ani si vor sa mai joace o sa plateasca o subscriptie pt a juca normal, apoi gandestete ca vor bloca bgurile, si trebuie sa cumperi x puncte ca sa le deblochezi, la fel si cu raidurile, clasele etc. profitul este destul de mare poate mai mare decat cel bazat doar pe subscriptii insa wow in momentul de fata merge bine asa cum este, si blizzard o sa il mai mulga asa inca 2 expansionuri apoi dupa ce apare Titan, wow o sa fie doar un + la castigurile lor,

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...