Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Deci sa incep sa iau la "purecat" putin si jocul asta.

Este un joc cu o grafica cat de cat reusita (se putea si mai bine) insa gameplayul iti da posibilitatea de a face multe lucruri interesante, iar multitudinea de clase este chiar un punct forte :D

Multumim ca ne-ai luminat, acum ne poti explica cum ne face un character?

Link to comment

Deci sa incep sa iau la "purecat" putin si jocul asta.

Este un joc cu o grafica cat de cat reusita (se putea si mai bine) insa gameplayul iti da posibilitatea de a face multe lucruri interesante, iar multitudinea de clase este chiar un punct forte :D

Multumim ca ne-ai luminat, acum ne poti explica cum ne face un character?

Not sure if trolling or...

Link to comment

Salutare, dintre jucatorii de Wow ai acestui topic, pe ce servere jucati si ce builduri aveti?

Eu unu joc pe Sylvanas, Paladin Tank...

Idem

Sunt in Steam (25 Guild cu cativa romani care raideaza / au schimbat realmurile si au aterizat aici).

Tu in ce guild esti si cum e la tine acolo?

Vezi doar sa nu vina prea multi.

Link to comment
Guest -DarkPeople-

Eo nu inteleg ce tre' sa fac. Am lvl 56 pe un sv hostat in muntele Atos, de aici am si cumparat niste iconite d-alea cu HP, MP+ si le-am folosit in PVP sa mai cumpar altele? Vad ca nu's scumpe. Am fost prin cripta si i-am facut chiselitza pe aia, acu ce trebe sa fac? Ce fac dupa lvl 60 ca nu ma prind, m-a duc prin manastiri si dungeonuri sa avanseaz in rank, mount am da unde termin questu ala? Imi mai trebe iconite sa-i bat pe bosi sau sunt usori sau imi trebe party? Eu vreau solo pls.

Link to comment

Salutare, am si eu o intrebare pentru cei care joaca pe Sylvanas ... cum e populatia !? ca am mai intrat pe servere high population de pe blizz si sw`u sau orgrimaru era gol si care castiga pvp`urile in general random bg si alea alea !? ca vreau si eu sa ma apuc si nu stiu in care parte sunt mai multi de pe link mania sa ma bag si eu cu un prieten

Link to comment

Eo nu inteleg ce tre' sa fac. Am lvl 56 pe un sv hostat in muntele Atos, de aici am si cumparat niste iconite d-alea cu HP, MP+ si le-am folosit in PVP sa mai cumpar altele? Vad ca nu's scumpe. Am fost prin cripta si i-am facut chiselitza pe aia, acu ce trebe sa fac? Ce fac dupa lvl 60 ca nu ma prind, m-a duc prin manastiri si dungeonuri sa avanseaz in rank, mount am da unde termin questu ala? Imi mai trebe iconite sa-i bat pe bosi sau sunt usori sau imi trebe party? Eu vreau solo pls.

Aici se vorbeste in general de serverele oficiale oricum, dupa lvl 60 mergi in outland si ...faci lvl.

' date='12 February 2012 - 20:16' timestamp='1329070585' post='6219592']

Salutare, am si eu o intrebare pentru cei care joaca pe Sylvanas ... cum e populatia !? ca am mai intrat pe servere high population de pe blizz si sw`u sau orgrimaru era gol si care castiga pvp`urile in general random bg si alea alea !? ca vreau si eu sa ma apuc si nu stiu in care parte sunt mai multi de pe link mania sa ma bag si eu cu un prieten

Sylvanas din cate stiu este destul de echilibrat la populatie. cat despre bg'uri, din cate imi amintesc in cataclysm bg'urile nu mai sunt clasificate pe battlegroupuri deci cam depinde de noroc, DAR, hoarda castiga cam 80% peste tot.

Link to comment

Pe Sylvanas am eu un hordac druid. Este un servar din cate se pare cu mai multa alianta (who give a s*it about Tol Barad / Wintergrasp...sunt insignifiante). Random Dungeons (Normal / HC) le faci cu altii de pe alte servare, Random Raids la fel.

Da`mi si mie un pm sau zi`mi si mie ce nume ai si vorbim in joc ca intru si eu acum sa ma fac hordac ... ms

Link to comment

' date='12 February 2012 - 20:16' timestamp='1329070585' post='6219592']

Salutare, am si eu o intrebare pentru cei care joaca pe Sylvanas ... cum e populatia !? ca am mai intrat pe servere high population de pe blizz si sw`u sau orgrimaru era gol si care castiga pvp`urile in general random bg si alea alea !? ca vreau si eu sa ma apuc si nu stiu in care parte sunt mai multi de pe link mania sa ma bag si eu cu un prieten

Pe Sylvanas am eu un hordac druid. Este un servar din cate se pare cu mai multa alianta (who give a s*it about Tol Barad / Wintergrasp...sunt insignifiante). Random Dungeons (Normal / HC) le faci cu altii de pe alte servare, Random Raids la fel.

Populatia este High dar nu m-a afectat niciodata. Cat despre alegerea realmului, eu am o parte din prieteni aici si o alta pe Jaedenar, toti suntem hordaci si daca vrem sa facem sa zicem LFR / Twilight HC, cu Real ID Friends, prin Invite Party, fluier si putem sa ne unim "fortele" in acelasi party.

Nu conteaza ca e mai multa alianta decat horde, in Tol'Barad/Wintergrasp etc intra la fel de multe persoane. Hordeul castiga 80% din BGs(cross server oricum) pentru ca 50% din Alliance sunt afk/undergeared.

Eu am jucat destul de mult pe Sylvanas horde si as da pe usor un 9/10. AH e destul de plin si realmu e destul de bine populat.

Link to comment

cel mai important e sa eviti pe cat posibil romanii !!!!!!!!1111!!

Esti varza ! Taci !!!

Sunt de aceeasi parere cu tipul,unde romani,e si multe prostie si se lasa cu injuraturi.Romanii in general sunt nubi(in mintea lor sunt the best),iar cand vine vorba de raiduri,pvp sau altceva,ei sunt cei mai ai dreacu.Injura pe teamspeak de toti dumnezeii chiar si daca gresesc ei.

Mereu am observat latura pozitiva a strainilor de a lucra mai bine in echipa.

Link to comment

cel mai important e sa eviti pe cat posibil romanii !!!!!!!!1111!!

Esti varza ! Taci !!!

Sunt de aceeasi parere cu tipul,unde romani,e si multe prostie si se lasa cu injuraturi.Romanii in general sunt nubi(in mintea lor sunt the best),iar cand vine vorba de raiduri,pvp sau altceva,ei sunt cei mai ai dreacu.Injura pe teamspeak de toti dumnezeii chiar si daca gresesc ei.

Mereu am observat latura pozitiva a strainilor de a lucra mai bine in echipa.

Macar suntem mai buni ca balcanii B-)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...