Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

O guilda in reconstructie este echivalenta cu o guilda moarta. Mai exact, este necesar un numar "x+" de playeri pentru a purcede unde-ti propui. Asadar, sunt posesorul unei guilde moarte, deci...implicit in cautarea de jucatori! Sunt 31 de playeri in majoritate straini, 5 romani, fiecare joaca cand vrea si cand poate. Perioada aceasta in general e una moarta in care jucatorii prefera sa nu joace, asteptand MOP-ul.

Poti lasa mail lui Kollo sau Birdphoenix.

Ideea e ca incerc sa gasesc cat mai mult romani, deoarece cred ca putem face ceva impreuna mai ales ca bariera limbii este din start depasita, plus ca atitudinea poate fi una asertiva, eu unul nu accept marlania si proasta crestere.

Link to comment

Acum cu cross realm la zonele low nu prea mai poti estima, insa verifica pe wowprogress.com

Cred`ca asta o sa fie ok ... Twilight's Hammer ca te poti muta gratis de pe Outland, dar sunt curios cum e ... daca o sa tina outlandu tot full nu stiu cine sta pe 4k que sa intre

Eu o sa`mi mut caracteru pe Twilight`s Hammer, cei care se apuca acolo si au nevoie de ajutor imi dati un pm si va ajut cu placere :tiphat: poate facem un guild ceva :P

Edited by [Sadness]
Link to comment

ceea ce vrei tu messi67 e extrem de dificil, jocul se invata in timp si ca sa explici fiecare chestie sau cat de cat grosso modo ia cateva zile.

ceea ce pot sa fac e sa te indrum http://us.battle.net/wow/en/game/guide/ si sa citesti, o sa pierzi ceva timp, dar crede-ma MERITA.

DOUA ASPECTE TREBUIESC MUSAI MENTIONATE:

1. jocul in sine cere mult timp

2. creeaaza DEPENDENTA, cunosc baieti care s-au lasat de scoala pentru ca juca wow 15-20 ore pe zi.

enjoy!

Link to comment

am si eu o problema, poate stiti voi ceva in legatura cu ea

nu pot sa instalez MoP si nici patchurile de MoP

am incercat in 2 feluri:

Am luat clientul de pe siteul original, iar cand dau click pe asta, imi scrie " Downloading updates " iar dupa cateva milisecunde " Launching Blizzard Launcher " iar tot dupa cateva milisecunde dispare, si nu se mai intampla nimic

Am incercat si sa iau cu launcherul avut din Cataclysm, iar dupa ce downloadeaza umpic, aceeasi chestie ca si mai sus.

Link to comment

lol...tre' sa cumperi jocul dude, nu e moca, clientul, da, il iei free, dar jocul trebuie platit. =))

jocul (clientul) este free dar pentru a juca pe blizzard trebuie sa platesti lunar.Asta daca vrei sa joci Mop

Tbc, Lichking au tone de servere private pe care poti juca

Ceea ce nu are ABSOLUT nicio legatura cu problema lui.

Link to comment

Pe forumurile unde am citit recenziile sunt net favorabile, numai cuvinte de lauda la adresa Blizzardului, se pare ca au muncit data asta nu ca in Cataclysm.

Orasele/zonele din MoP sunt superbe, questurile nu te fac sa te plictisesti, sunt chiar fun, Pet Battles suna interesant insa nu m-am bagat pentru moment, dungeon-urile sunt foarte atractive desi par destul de usoare, in pvp sunt 2 noi bg-uri foarte interesante.

Edited by BorisGudunov
Link to comment

Pe forumurile unde am citit recenziile sunt net favorabile, numai cuvinte de lauda la adresa Blizzardului, se pare ca au muncit data asta nu ca in Cataclysm.

Orasele/zonele din MoP sunt superbe, questurile nu te fac sa te plictisesti, sunt chiar fun, Pet Battles suna interesant insa nu m-am bagat pentru moment, dungeon-urile sunt foarte atractive desi par destul de usoare, in pvp sunt 2 noi bg-uri foarte interesante.

Si in cataclysm erau bine facute questurile.

Dungeons sunt mult prea usoare, da. Raids pare ok ca dificultate.

Link to comment

Cine vrea sa joace WoW gratis o luna, Bineinteles ca si acompaniant al meu, am cumparat Battle Chest si vreau sa facem questuri si sa ne creasca experienta la amandoi, asa la final o sa primesc si eu un mount.

Cerintele sunt: sa joace cu mine impreuna. Si realmul pe care sunt eu e unul Spaniol. Asa ca daca stie sa zica "Jose Armando, estoy embarazada" foarte bine. Astept MP!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...