Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Este mai greu de priceput , trebuie sa setezi un realmlist de la un anumit server , depinde ce versiune ai luat poate ca impreuna toti Linkmaniacii te putem ajuta , acum spune-mi ce versiune ai

Link to comment

vreau sa ma apuc de acest joc dar habarnam cum sa il fac sa imi mearga dupa ce il downloadez ( nu stiu sa il instalez si etc ) ma poate ajuta cnv? 

Dupa ce il cumperi iti faci cont pe battle.net si te loghezi. Have fun !

Poate ca vrea sa joace pe privat

Link to comment

 

Interesant jocul dar din cate am inteles trebuie sa platesti ca sa te poti juca.

Da , trebuie sa platesti ca sa te joci legal si oficial pe serverul original insa nu este singura solutie

 

Dar dacă vrei să ai parte de cea mai frumoasă experiența, să nu dai peste bug-uri și să joci cu cei mai profesionisti jucători alegi serverul original.

Link to comment

Jocul asta si Metin 2 sunt singurele jocuri pe care regret ca le-am jucat.

Sa nu compari niciodata Metin 2 cu WoW. Wow este cu mult superior joculetului ala. Iar despre faptul ca regreti ca ai jucat WoW :)) nu stiu ce sa zic, decat sa rad. Probabil ai jucat pe servere private la leveling, iar chestia asta te plictiseste de moarte. Ajuns la levelul maxim, atunci incepe adevarata distractie.

Link to comment

Jocul asta si Metin 2 sunt singurele jocuri pe care regret ca le-am jucat.

Sa nu compari niciodata Metin 2 cu WoW. Wow este cu mult superior joculetului ala. Iar despre faptul ca regreti ca ai jucat WoW :)) nu stiu ce sa zic, decat sa rad. Probabil ai jucat pe servere private la leveling, iar chestia asta te plictiseste de moarte. Ajuns la levelul maxim, atunci incepe adevarata distractie.

Dureaza prea mult,devii dependent de joc.MMORGP :-q sucks

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...