Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

De ce ar fi fun la 19-29-39 si nu mai e fun mai sus?

Practic tot pe acelasi principiu se merge, cel care isi face twink il face pentru a avea un avantaj fata de restul jucatorilor de la acelasi nivel.

Daca cineva vrea pvp arena e mult mai corecta si mai competitiva, dar in general cei care au twinks ii fac pentru a avea din start un avantaj, nu va fi o lupta corecta.

De ex azi m-am jucat putin prin AV, 1 vs 1 nu m-a facut nimeni niciodata, inclusiv vs clase care au default win la rogues, si asta doar datorita diferentei de gear, nu ca as fi eu cine stie ce pvp-er bun, acelasi lucru se aplica si la twinks.

Link to comment

arena e mult mai corecta si mai competitiva??pe ce planeta??ai jucat vreodata cu hunter in arena sa vezi ce competitiva si corecta e?

ai ratat total ce vroia sa spuna, ideea e ca in arena ai sanse mai mari sa te bati cu oponenti cu acelasi gear ca al tau datorita sistemului de rating.

Parerea mea ca intr-o instanta este mai bun/eficient un priest decat un Druid cu gear asemanator.
Parerea mea este ca te inseli.

nu vi se pare absurd "generatia" Twink ? ineleg la lvl 19-29-39
nu i-am inteles niciodata si inca mi se par oamenii care isi fac twinks ca fiind slabi de caracter
Link to comment

Shade cand am spus ca nu poti sa compari Priestul cu Druidul m am referit la Healing.Parerea mea ca intr-o instanta este mai bun/eficient un priest decat un Druid cu gear asemanator.

Druidu in general foloseste speluri de natura. Priestul nu prea poate face multe lucruri fara druid si nici invers .

Link to comment

Am nevoie de o lamurire..multa lume mi-a spus ca daca vroiam sa-mi fac healer de ce mi-am facut druid....ca druidul e cel mai prost healer .....imi vine sa innebunesc..stiind ca l-am dus pana la 62...si sa aud asta..totusi ...am nevoie de pareea voastra...

NU stiu ce vorbesc :) dr00d e healer destul de bun

Link to comment

arena e mult mai corecta si mai competitiva??pe ce planeta??ai jucat vreodata cu hunter in arena sa vezi ce competitiva si corecta e?

Consideri ca e mult mai corect sa lupti vs un oponent care are toate abilitatile tale dar are toate stats multiplicate de 2-3 ori banuiesc?

Orice clasa vrei tu poate fi competitiva in arena unde o sa intalneasca oponenti apropiati ca skill si gear, diferenta o va face setupul, skillul si norocul.

Daca nu iti convin arenele de 30 de min ca hunter/druid nu te retine absolut nimic sa joci in 3 vs 3 sau 5 vs 5 sau poti sa joci double dps team in 2 vs 2.

Ca idee hunter/druid e considerat unul dintre cele mai bune setupuri daca ambii isi stiu juca clasa.

Link to comment

era acum ceva timp un site in care arata playerii cu cel mai mare rating si din fiecare clasa cati playeri sunt peste ratingul X...peste 2k rating deja hunterii ii numeri pe degetele de la maini, oare de ce??

Ca sa nu-i numere pe degetele de la picioare.

Hunters are cool.

Joci pe blizz ?

Care vi se pare cel mai bun pet la hunter si ce vraji ar trebui sa aibe :)? eu am o pisica cu prowl . dash . growl ( 4 lvling ) . claw

Link to comment

Druidu in general foloseste speluri de natura. Priestul nu prea poate face multe lucruri fara druid si nici invers .

vorbesti din guides .. joaca jocul inainte sa dai sfaturi , te rog ...

Care vi se pare cel mai bun pet la hunter si ce vraji ar trebui sa aibe :)? eu am o pisica cu prowl . dash . growl ( 4 lvling ) . claw

depinde si pt ce vrei ... intra pe petopia si vezi acolo theorycraft @ pets

Link to comment
Guest Fallenangell_BurningBlade

Hunter praf?! LoL, voi nu stiti ce vorbiti. La 2v2 druid+hunter e considerat unul din cele mai bune specuri. Nu sunt/erau multi hunteri la 2v2 cu peste 2k? Arena nu sta in 2k, 2v2 il joci mai mult sa iei sholders/weapons, pe cand 5v5 este ceea ce conteaza (pentru ca primesti de departe cele mai multe puncte, si depinde de teamwork - nu ca 2v2 nu ar conta, insa acolo setupul e mult mai important). Am jucat foarte mult PvP, am avut si 2.2k+ la 5v5, insa pot sa iti spun ca hunterii cu peste 2k STIU juca, si se folosesc de fiecare abilitate a clasei lor pentru a castiga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...