Jump to content
Roxor

Renașterea LinkMania

Recommended Posts

Bună seara. Fac acest topic cu scopul de a vă aduce o mică propunere. Uitându-mă la ceea ce s-a discutat în ultimul timp despre o posibilă revenire a server-ului de SA:MP. Eu împreună cu jucătorii vechi ne dorim să avem parte de aceleași amintiri petrecute în toți acești ani, datorita acestui fapt propun implicarea mea în acest proiect de renaștere a server-ului de GTA. Alături de voi vreau să construim adevăratul LinkMania, cel pe care îl știm cu toții. Vin cu propunerea de a readuce gamemode-ul vechi cu câteva îmbunătățiri pe unele alocuri și câteva update-uri surpriză pentru perioada de Crăciun. În funcție de feedback-ul vostru, eu împreună cu câțiva oameni din comunitate ne vom da toată silința pentru a reconstitui ceea ce a fost odată acest server de SAMP. În urma comentariilor voastre și a confirmării lui @41nd vom da startul la ceea ce ne-am propus.

Seară faină! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut,

Din câte știu pe GM-ul vechi nu prea poate scripta oricine. Deci ai nevoie de o persoana foarte priceputa,cât despre tine personal, mie mi-ai dat multe bătăi de cap când eram admin. Cred că avem nevoie de mai multe detalii. Precum: Lista de persoane, scripterul, gradul de disponibilitate din partea tuturor, GM-ul avea ceva probleme, le puteți rezolva? altfel totul ar fi un fail. N-ar strica mai multe detalii

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/23/2022 at 12:23 AM, Roxor said:

În urma comentariilor voastre și a confirmării lui @41nd vom da startul la ceea ce ne-am propus

Salut, absolut. Reveniți cu mai multe detalii și când aveți ceva funcțional dăm click-uri pe unde trebuie 😎

P.S. Răspunsurile celor frustrați care doresc doar să polueze inițiativa.. nu au loc aici..

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...