Jump to content
Frank

Recrutăm colegi moderatori pentru sectiunea Comunitatea LinkMania

Recommended Posts

Salut, avem noi posturi disponibile pentru LinkMaster un grup de moderatori LinkMania care se ocupă de:

  • Aducerea de noutăți interesante pe forum (cu focus pe una sau mai multe dintre subsecțiuni).
  • Editarea blocurilor dinamice de "Featured Content" pe care le vedeți în partea de sus a forumului.

După cum urmează:

  • Events Master - Persoană dornică să se ocupe de secțiunea: Concursuri si evenimente 
  • Grafician - Persoană dornică să se ocupe de secțiunea: Design Zone
  • LinkMaster - Persoană dornică să se ocupe de sectiunea: Jocuri
  • LinkMaster - Persoană dornică să se ocupe de sectiunea: Techmania
  • LinkMaster / Profu' de sport -  Persoană dornică să se ocupe de sectiunea: Sport
  • LinkMaster  - Persoană dornică să se ocupe de sectiunea: Discutii diverse 

Așadar dacă:

  • Ai cel putin 6 ore de timp liber  pe saptamană pentru LinkMania
  • Ai cel puțin 16 ani, răbdare și respect pentru ceilalți membri ai comunității indiferent de poziția lor
  • Stăpânești bine limba română și limba engleză Ai cunoștiințe bune despre cel putin una dintre sectiunile Comunitatii Linkmania
  • N-ai avut nici un warn în ultimele 6 luni.

 

Ești binevenit să-ți manifești interesul cu răspuns la anunțul acesta în forma:

Prenume:

Vârsta:

Aria / Ariile de interes :

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link):

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei:

In cazul in care veti fi selectați, un coleg LinkMaster cu senioritate vă va indruma in primele etape ale colaborării pentru a ne asigura ca veti invața toate aspectele necesare poziției (moderare, redactare de articole etc).

 

Mulțumesc!

Edited by Frank
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment

Prenume: Paul

Vârsta: 23

Aria / Ariile de interes : Design Zone

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): 

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: Am mai facut parte din acest grup acum ceva vreme si consider ca mi-am facut datoria. Chiar daca in momentul de fata sectiunea este mai mult decat inactiva, cu sanse minime poate reusim sa ii mai dam 10% viata !? 

  • Upvote 1
Link to comment
16 hours ago, fislaN said:

Prenume: Paul

Vârsta: 23

Aria / Ariile de interes : Design Zone

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): 

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: Am mai facut parte din acest grup acum ceva vreme si consider ca mi-am facut datoria. Chiar daca in momentul de fata sectiunea este mai mult decat inactiva, cu sanse minime poate reusim sa ii mai dam 10% viata !? 

Cerere acceptată. Activitatea ta în următoarele zile va fi monitorizată. tot odată vei fi în probe pe o perioadă de 30 de zile.

  • Upvote 1
Link to comment

Salut , 

Prenume: Paul

Vârsta: 32

Aria / Ariile de interes : Sport

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): 

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: In trecut am mai facut parte din staful linkmania , in diverse sectiuni : cs , mu , medicina-nutritie . Activitatea mea in ultimele 6 luni este 0 , dar cu ocazia CM 2022 , o sa fiu la curent cu stirile , iar un mic boost la sectiunea sport ,pot face . Tnx 

 

Link to comment
Acum 24 minute, Fury a spus:

Salut , 

Prenume: Paul

Vârsta: 32

Aria / Ariile de interes : Sport

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): 

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: In trecut am mai facut parte din staful linkmania , in diverse sectiuni : cs , mu , medicina-nutritie . Activitatea mea in ultimele 6 luni este 0 , dar cu ocazia CM 2022 , o sa fiu la curent cu stirile , iar un mic boost la sectiunea sport ,pot face . Tnx 

 

Cerere acceptată. Vei fi in probe pe o perioadă de 30 de zile.

Edited by Frank
Link to comment

Prenume: Andrei

Vârsta: 18

Aria / Ariile de interes : Discutii Diverse | Mai mul

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): 

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: Am fost mai mult pe stiri deci nu prea am avut topicuri extrem de interesante dar am incercat sa atrag cat mai multa atentie ca sa spun asa. Facand parte si in trecut din staff-ul Linkmania consider ca am facut o treaba mai mult decat ok si chiar sper sa fie readusa activitatea pe forum.

Link to comment
Acum 9 ore, Notorius a spus:

Prenume: Andrei

Vârsta: 18

Aria / Ariile de interes : Discutii Diverse | Mai mul

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): 

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: Am fost mai mult pe stiri deci nu prea am avut topicuri extrem de interesante dar am incercat sa atrag cat mai multa atentie ca sa spun asa. Facand parte si in trecut din staff-ul Linkmania consider ca am facut o treaba mai mult decat ok si chiar sper sa fie readusa activitatea pe forum.

Cerere acceptată. Vei fi în probe pe o perioadă de 30 de zile.

Link to comment

Prenume: Norbi

Vârsta: 30

Aria / Ariile de interes : Tehmania / Discutii diverse

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link):

Momentan nu am, nu am intrat de foarte mult pe forum, as dori s-a ajut in ariile de Techmania si Discutii diverse.

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei:

Din fericire, as vea mai mult decat 6 ore pe saptamana sa ajut communitatea LinkMania.

Am 30 de ani, si sunt un utilazator vechi aici, dar din pacate nu am avut timp de forum-uri in ultimele ani de zile, mi-am facut existenta financiara, si doresc sa fac parte de o communitate ca LinkMania, din nou ca in anii 2000.

Multumesc daca mi-ati citit applicatia.

 

O zii buna va doresc, si success celor deasupra mea.

 

-MrPsych0

Link to comment
Acum 4 ore, MrPsych0 a spus:

Prenume: Norbi

Vârsta: 30

Aria / Ariile de interes : Tehmania / Discutii diverse

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link):

Momentan nu am, nu am intrat de foarte mult pe forum, as dori s-a ajut in ariile de Techmania si Discutii diverse.

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei:

Din fericire, as vea mai mult decat 6 ore pe saptamana sa ajut communitatea LinkMania.

Am 30 de ani, si sunt un utilazator vechi aici, dar din pacate nu am avut timp de forum-uri in ultimele ani de zile, mi-am facut existenta financiara, si doresc sa fac parte de o communitate ca LinkMania, din nou ca in anii 2000.

Multumesc daca mi-ati citit applicatia.

 

O zii buna va doresc, si success celor deasupra mea.

 

-MrPsych0

Cerere acceptata. Activitatea ta va fi monitorizata in ultimile zile.

Link to comment

Salut,

În continuare suntem în căutare de noi colegi moderatori numiți "LinkMasteri" pentru moderarea și aducerea de noutăți în partea de sus a forumului.

Așadar dacă îndeplinești cerințele din primul post, ești bine-venit să îți manifești interesul pentru următoarele secțiuni libere:

  • Events Master - Persoană dornică să se ocupe de secțiunea: Concursuri si evenimente 
  • Grafician - Persoană dornică să se ocupe de secțiunea: Design Zone
  • LinkMaster - Persoană dornică să se ocupe de sectiunea: Jocuri
  • LinkMaster - Persoană dornică să se ocupe de sectiunea: Techmania
  • LinkMaster  - Persoană dornică să se ocupe de sectiunea: Discutii diverse 
  • LinkMaster - Persoana dornică să se ocupe de secțiunea: sport
  • Like 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...