Jump to content
axelutz3

Server de SA:MP - Godfather & RPG - renasterea + axelutz

Recommended Posts

Buna seara , am citit si eu proiectul al lui axelutz , este un proiect destul de dezvoltat in ziua de azi doar genul de game mode de mai sus se joaca , este un game mode pentru viitor , eu sunt pro pentru viitorul server si sper sa fie acceptat ! Iti doresc mult succes cu noul.plan de razboi !

Link to comment
Share on other sites

am achizitionat hostul unde o sa ruleze perioada beta a viitorului gamemode ( + gm-ul este pus pe host ), @freezeR practic ne putem apuca de treaba 😛 e nevoie doar de forum, nume colorate si playeri care sa se implice, facem un topic si pe sa-mp.ro referitor la redeschiderea serverului si poate incepe sa se mai stranga lumea, numele are putere. 

 

Edited by axelutz3
Link to comment
Share on other sites

Acum 16 ore, axelutz3 a spus:

am achizitionat hostul unde o sa ruleze perioada beta a viitorului gamemode ( + gm-ul este pus pe host ), @freezeR practic ne putem apuca de treaba 😛 e nevoie doar de forum, nume colorate si playeri care sa se implice, facem un topic si pe sa-mp.ro referitor la redeschiderea serverului si poate incepe sa se mai stranga lumea, numele are putere. 

 

Vom discuta în PM toate detaliile aferente proiectului.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 22 ore, axelutz3 a spus:

nume colorate

Asta te interesează pe tine. 😂

Am citit oferta ta și îți mulțumesc, dar nu doresc să mă alături acestui proiect mai mult decât ca un simplu jucător, dar rămâne de văzut și asta.

Renașterea asta se tot încearcă de ani de zile, să vedem ce faci tu pentru asta. Sfatul meu este să cauți pe cineva ca lumea lângă tine, cineva care se impune și care poate gestiona orice situație cu calm, fără înjurături. Ai nevoie. Vorbește cu @Aka. Poate este de acord să fie admin 6.

Edited by filtzeR
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, filtzeR said:

Asta te interesează pe tine. 😂

Am citit oferta ta și îți mulțumesc, dar nu doresc să mă alături acestui proiect mai mult decât ca un simplu jucător, dar rămâne de văzut și asta.

Renașterea asta se tot încearcă de ani de zile, să vedem ce faci tu pentru asta. Sfatul meu este să cauți pe cineva ca lumea lângă tine, cineva care se impune și care poate gestiona orice situație cu calm, fără înjurături. Ai nevoie. Vorbește cu @Aka. Poate este de acord să fie admin 6.

Nu, nu mă interesează asta insa am nevoie de asta ca sa nu mă împingă cineva in coaste constant și să îmi fac treaba liniștit. Nu se pune problema de înjurături, cand lumea nu a știut să respecte munca altora, s-a pus.. drept pentru care după ce am plecat atunci, într-o lună s-a dat wipe.. :)) 

Nu caut admini 6 și nu intentionez ca in afara de mine, Veronique și scripterul ( care o sa se ocupe de tehnic ) să existe alti admini cu acest grad ( cel puțin nu, până nu demonstrează cineva că îl merită și respectă ierarhia specifica lider-helper-a1-a2-a3-a4-a5 ). O sa mă gândesc la câțiva veterani și jucătorii o sa poată alege într-un topic 1-2 admini + noi adminii 6 + downhell admin 1, cred că e îndeajuns pentru deschidere :)) momentan sunt de pus alte aspecte la punct, cum ar fi dezvoltarea gm-ului si deschiderea severului. Mersi de sfat, respectele mele 😛

 

Până acum ce am făcut pentru renașterea asta, a fost să rezolv fiecare problemă apărută, cred că dacă voi continua tot așa, voi reuși ceea ce încearcă alții de ani de zile. Mulțumesc!

 

PS: oamenii se schimba

Edited by axelutz3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, daimon said:

abia astept, multa vreme a trecut @axelutz3 🖖

respectele mele .. in 2011 - 2012 cand am petrecut toata vara aici cu Salam si Alexe =)) tu Hitman gen 

te astept! 

ps: dupa cum vezi am cont nou pe forum.. nu intreba :)) 


ON: serverul are sistem de xp in loc de level, acesta il puteti acumula facand diverse activitati pe server sau chiar stand online la payday 😛 astept sa se accepte proiectul ca sa putem dezvolta gamemode-ul impreuna si sa stabilim alte detalii esentiale pentru o desfasurare cat mai buna a serverului

Edited by axelutz3
Link to comment
Share on other sites

Haideti baietii, veniti cu o decizie mai repede in legatura cu acest proiect, se pierde timp aiurea, sa ii dea drumu odata la treaba, sa readucem serverul la viata !!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

În urma unei discuții purtată cu echipa responsabilă de acest proiect, acesta  va fi acceptat pentru stadiul Open Beta.  Persoana responsabilă de partea tehnică a serverului v-a începe de mâine să pună la punct tot ce are el pe listă legat de gamemode, iar în jurul datei 10 august 2021, acest server va fi deschis în stadiul BETA publicului. 

Voi, jucătorii ve-ți testa gamemde-ul, ve-ți veni cu sugestii, idei, sfaturi, etc, iar în funcție de cum vor decurge lucrurile în perioada BETA, vom stabili și o dată de lansare oficială a serverului, numai dacă totul decurge bine. 

Sfătuiesc ca toți potențialii jucători să vină în sprijinul serverului cu idei constructive, pentru ca perioada BETA să fie cât mai scurtă și cât mai eficientă.

Vom reveni reveni cu informații într-o secțiune dedicată.

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Burn 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...