Jump to content
DanezuU

RageMP roleplay -GTA 5

Recommended Posts

La 04.06.2019 la 7:39, 41nd a spus:

Noi (cât mai mulți, sper) mulțumim pentru implicare !

Nu ii dai baiatului o categorie, acces si sa faca macar un topic cu updateuri + imagini de pe beta sa stie si restul turmei situatia?

Link to comment
Share on other sites

O sa revin cat de curand cu niste informatii despre server. 

Momentan scripterul lucreaza din greu sa iasa cat se poate de bine.

Publicul va putea intra cand suntem aproape de finalizare pentru a mai il testa odata.

O sa incerc sa va tin la curent cu ce reusim sa facem, dar si cu ce vom incerca sa facem.

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 49 minute, TheOne a spus:

Intrebare: Acest roleplay se poate face si RPG? Cred ca ar fi mai mare atractia catre un RPG. Nu am nimic cu RP-ul, dar sa stim pe viitor, eu unul sunt fan RPG 😁

Nu esti singurul, si eu as prefera tot un RPG ^_^ 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, TheOne a spus:

Asta stim, noi intrebam daca pe viitor ne putem gandi la un RPG pe langa acest server RP.

Se pare ca nu ne putem gandi la asta :))

Link to comment
Share on other sites

Acum 30 minute, -Cristi- a spus:

Cunosti tu pe cineva???

Da, normal. Si a terminat ca economista. Mai are disertatia si gata. 

Acum 6 minute, -Cristi- a spus:

Si eu tot la ea ma gandeam...

:))

Acum 3 minute, Deea95 a spus:

Va multumesc pentru aprecieri, sa vedem ce zic si ei legat de ceea ce ati spus voi mai sus 😄 

@Kitte @41nd

O zi frumoasa !

Crezi ca-ti vei gasi un job aici, dandu-le tag lor?

  • Haha 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, Closed a spus:

Da, normal. Si a terminat ca economista. Mai are disertatia si gata. 

:))

Crezi ca-ti vei gasi un job aici, dandu-le tag lor?

Nu, si nici nu mai ma joc pe aceasta comunitate, as vrea sa ma ocup mai mult de partea mea de viitor, spre deosebire de tine, care stii sa aduci numai jigniri, timp de ceva timp, in loc sa te mai ocupi si de tine. 

De aceea las la aprecierea administratorilor sa se ocupe de comportamentul tau, poate asa incetezi cu ironiile, te faci pe tine de ras, nu pe mine. 😉 

Edited by Deea95
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 8 minute, -Cristi- a spus:

Eu zic sa vada si sugestia ta minunata... poate se accepta totusi..

Cum am spus si mai sus, prefer sa observe administatorii atitudinea voastra, eu una m-am lasat sa ma ocup de aceasta comunitate. 😉 Sa ai o zi frumoasa.

@Kitte @41nd 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Deea95 said:

Cum am spus si mai sus, prefer sa observe administatorii atitudinea voastra, eu una m-am lasat sa ma ocup de aceasta comunitate. 😉 Sa ai o zi frumoasa.

@Kitte @41nd 

Ce atitudine visezi? Te-a jignit cineva cu ceva?

Noi doar iti vrem binele... iti cautam hobby

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Puteti va rog sa va certati in alt loc? Ii dati tag lu aind si kitte degeaba aici. Eu cred ca aici e nevoie sa le dau tag doar cand am o intrebare legata de propunerea aceasta. Nu de certurile voastre. Astept sa raspunda 41nd in legatura cu intrebarea mea despre donatii care le voi baga in update si promovare.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, Deea95 a spus:

Cum am spus si mai sus, prefer sa observe administatorii atitudinea voastra, eu una m-am lasat sa ma ocup de aceasta comunitate. 😉 Sa ai o zi frumoasa.

Pe langa economistA, esti si bipolara?

Scuze Danezu, dar nu m-am putut abtine. 😞 

Edited by Closed
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DanezuU said:

Apoi chiar vroiam sa il intreb de @41nd in legatura cu un sistem de donatii. Prin care voi investi in promovare si updateuri pt scripteri. Daca este deacord sa stiu.

Eu n-am nimic împotrivă atât timp cât precizezi clar că LinkMania (RCS&RDS) nu are legătură cu donațiile iar tranzacțiile se fac direct între donator - paypal (sau platforma preferată) și programatorii jocului. Toată responsabilitatea aparține donatorului și destinatarului iar RCS&RDS prin LinkMania nu se implică și nu răspunde în urma eventualelor reclamații.

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 7 ore, TheOne a spus:

Asta stim, noi intrebam daca pe viitor ne putem gandi la un RPG pe langa acest server RP.

Cu siguranta pe viitor se poate face un server de RPG paralel. Sau modificarea acestuia in RPG in functie de activitatea lui.Dar pe acest MOD (Rage MP) avem multe beneficii de Roleplay.

 

@41nd cu cine as putea lua legatura pentru a face un site gen (rpg.linkmania.ro) ? Ar da foarte bine.

PS. multumesc pentru raspuns.

  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Spoker a spus:

Domeniul (rpg.linkmania.ro in cazul meu) ti-l ofera 41nd, webhostul poate sa ti-l ofere tot el insa o sa ai nevoie de niste reglementari in acest caz ce tin de RCS&RDS in prealabil... Coockies .etc. Mai bine cumperi unul, daca te intereseaza iti spun de unde avem noi, sunt niste baieti tari si buni pe domeniul lor, noi n-am avut probleme. Poate odata pe luna un down de 10 minute maxim pentru actualizari si imbunatatiri de sistem.

Dupa "legi" hostul de domeniu prin actualizarea NS-urilor. Timpul de propagare (ca sa fie accesate din toate colturile lumii) este undeva la 24h sau chiar mai putin, depinde si de noroc acum.



Dupa iti incarci pe webhost tot ce vrei sa ai pe site.

Te rog sa imi dai un Mesaj Privat cu datele de contact si niste informatii despre acei baieti.

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...