Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Panther

Demisii

Recommended Posts

Nick:Gragas

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune):3 zile

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Vreau sa fiu din nou gangster

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:-

Demis + Blacklist.

Link to comment
Share on other sites

Nick: spartan99
Rank: 2
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 3saptamani+
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Heineken vrea...
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: da

Link to comment
Share on other sites

Nick: spartan99

Rank: 2

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 3saptamani+

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Heineken vrea...

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: da

 

Eu vreau sa te demit? :)) 

Vrei sa ii dai contul lui donetsk, ce vina am eu ? De ce trebuie sa tin pe cineva in factiune care nu a muncit pentru acel rank ? 

Link to comment
Share on other sites

Nick: Andrei25
Rank: 2 
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 11 zile.
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Imi pare rau baieti, sunteti toti foarte de treaba si heineken iti multumesc pentru sansa acordata dar aceasta factiune nu este de mine.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: D3v1L
Rank: 4
Vechime (cat timp ai stat in factiune): Trei luni.
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: 
Sunt N motive pentru care plec, am sa le enumar mai jos:
 
- castig titlul de Membrul lunii, se da dreptul la rank up, nu primesc;
- castig Supremacy, loc 4 cu Comy, primesc 100.000$ ca la chiori;
- castig loc 2 la LFS tot cu Comy, nici macar un merci ba boule;
- dau licente si ii ajut pe cei cu rank 1/2;
- dau teste cu x,y,z, ii invat ce si cum, la fel, nimic;
 
Nu ma laud sau ceva, dar dupa toate astea, postez misiuni, ma implic, iau si playerul lunii, tot nu primesc membrul lunii? Da, sunt rank-ist, dar de ce Comy nu ia membrul lunii? De ce atunci cand eu am luat membrul lunii nu am primit rank? Daca tot esti lider, fii echidistant plz. Pe langa asta, vreau sa ma duc Hitman. 
 
#Am intrat de buna voie aici si chiar am facut ceva pentru factiunea asta, nu stiu daca a vazut cineva sau nu, sunt arogant acum, sunt ironic, sunt rank-ist, sunt obsedat si cum mai vreti voi, dar din moment ce eu joc si nu primesc nimic, mai bine nu ma mai implic, nu? Eu vreau totusi sa fac ceva, si pentru asta am decis sa parasesc Scoala.
 
##Comy, Nitoi, Ed, Mario, va astept Hitman sefilor! 
 
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da.
Link to comment
Share on other sites

Nick: Catutzuuu
Rank: 1
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 3 zile
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Nu am nici o treaba cu factiunea asta , nici nu stiu de ce am intrat si scuze de deranj...multumesc de intelegere !
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: da

Link to comment
Share on other sites

Nick:Th3_boSS
Rank:1
Vechime (cat timp ai stat in factiune):2 saptamani+
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:As vreau sa incerc altyveca nou.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ares
Rank:3
Vechime (cat timp ai stat in factiune):vreo doua luni
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: gang.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:da

Link to comment
Share on other sites

Nick: DrgDimitriu
Rank:2
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 2-3 săptămâni cred
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Pentru un rank 2 nu ai ce să faci în această facțiune. E ca și cum aș fi civil, doar că am trei comenzi în plus (/f, /startlesson, /stoplesson). Îmi pare rău că trebuie să plec pentru că eu chiar aveam gândul să stau aici dar spre exemplu dacă se întâmplă, odată la nu știu cât timp să mă contacteze cineva pentru o licență și îi spun că nu pot da decât testul cu el pentru că nu am rank 3 deja îmi spune că așteaptă să intre cineva mai mare. Nu am cum să fac deloc ce trebuie în facțiune. Majoritatea misiunilor constau în acordarea de licențe. Cum să acord o licență când nu vrea nimeni să dea un test pentru ea? În al doilea rând, un membru al facțiunii (heineken îți voi spune în particular) face niște lucruri care sunt scrise în regulament, dar nu trebuie făcute așa cum sunt făcute în realitate pe server. Îmi pare rău heineken că nu ești destul timp online să vezi. Eu cred că nu sunt la fel de activ ca tine dar am observat chestiile astea, probabil pentru că nu le face nimeni de față cu tine. Un lider ca tine rar mai vezi. Funcția de lider este una foarte bună pentru tine și îți urez succes în continuare, poate chiar vei ajunge mai departe cu ajutorul ei. Îmi pare rău din nou că trebuie să părăsesc această facțiune dar trebuie să găsesc ceva care să îmi ocupe mai mult timpul pentru tot ce fac este să fac ce trebuie la jobul secundar, pescuiesc și odată la 20 de minute mă duc la pariuri. Când mai este câte un eveniment mă duc și acolo dar mai mult nu am ce să fac. Vă urez succes tuturor și îmi cer scuze din nou.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Leonidas
Rank: 2
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 saptamana aproape 2
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Vreau mai multa actiune
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Leonidas

Rank: 2

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 saptamana aproape 2

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Vreau mai multa actiune

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Demis, bafta in continuare

Link to comment
Share on other sites

Nick: MultiHunter
Rank: 1
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 7 zile fix (Dupa oraru de 24h) :X
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: sunt 2 motive...
1) M-au chemat mai multi oameni in VLA

2) Dupa update-ul de joi School Instructors nu va mai exista.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: MultiHunter

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 7 zile fix (Dupa oraru de 24h) :X

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: sunt 2 motive...

1) M-au chemat mai multi oameni in VLA

2) Dupa update-ul de joi School Instructors nu va mai exista.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Retrag!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...