Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Panther

Demisii

Recommended Posts

Nick:dumitrus
Rank:2
Vechime (cat timp ai stat in factiune):3 saptamani +5 zile da erau inactivitate
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:vreau sa aplic hitman, imi cer scuze fashion daca aveai asteptari mai mari de la mine... Imi pare sincer rau..sa ramanem prieteni , poate:D :(
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:da

Link to comment
Share on other sites

Nick:Kucker
Rank:1
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 5 zile.
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Prea multa inactivitate(adica multi membri sunt inactivi, licente nu prea se dau, si as cam vrea sa aplic intr-o factiune mai organizata. Multumesc FashionVictim ca m-ai acceptat si ca ai fost bun cu mine, dar cu tot RESPECTUL meu va urez bafta in continuare si sa aveti perte de cat mai multe licente si cati mai multi membri.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: NU

Link to comment
Share on other sites

Nick:Kucker
Rank:1
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 7 zile.
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Prea multa inactivitate(adica multi membri sunt inactivi, licente nu prea se dau, si as cam vrea sa aplic intr-o factiune mai organizata. Multumesc FashionVictim ca m-ai acceptat si ca ai fost bun cu mine, dar cu tot RESPECTUL meu va urez bafta in continuare si sa aveti perte de cat mai multe licente si cati mai multi membri.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da


Nick:Kucker
Rank:1
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 5 zile.
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Prea multa inactivitate(adica multi membri sunt inactivi, licente nu prea se dau, si as cam vrea sa aplic intr-o factiune mai organizata. Multumesc FashionVictim ca m-ai acceptat si ca ai fost bun cu mine, dar cu tot RESPECTUL meu va urez bafta in continuare si sa aveti perte de cat mai multe licente si cati mai multi membri.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: NU

 

Acesta este gresit!

Link to comment
Share on other sites

Nick:Kucker

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 7 zile.

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Prea multa inactivitate(adica multi membri sunt inactivi, licente nu prea se dau, si as cam vrea sa aplic intr-o factiune mai organizata. Multumesc FashionVictim ca m-ai acceptat si ca ai fost bun cu mine, dar cu tot RESPECTUL meu va urez bafta in continuare si sa aveti perte de cat mai multe licente si cati mai multi membri.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Nick:Kucker

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 5 zile.

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Prea multa inactivitate(adica multi membri sunt inactivi, licente nu prea se dau, si as cam vrea sa aplic intr-o factiune mai organizata. Multumesc FashionVictim ca m-ai acceptat si ca ai fost bun cu mine, dar cu tot RESPECTUL meu va urez bafta in continuare si sa aveti perte de cat mai multe licente si cati mai multi membri.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: NU

 

Acesta este gresit!

 

M-am rasgandit si retrag demisia, pentru ca nu vreau sa stau 1 saptamana civil .

Link to comment
Share on other sites

Guest Stroger

Nick:valy_best
Rank:1
Vechime (cat timp ai stat in factiune):o saptamana
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:multi membri inactivi si ar mai fi ceva dar nu vreau sa zic.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:nu

Link to comment
Share on other sites

Guest Stroger

Nick:valy_best

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune):o saptamana

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:multi membri inactivi si ar mai fi ceva dar nu vreau sa zic.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:nu

O retrag.Data viitoare o sa ma gandesc de 2 ori.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stroger

Nick:valy_best
Rank:1
Vechime (cat timp ai stat in factiune):9 zile
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Este multa inactivitate.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:nu

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kucker 
Rank: 1
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 7 zile, intrat pe 21-22 cum vrei.
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Vreau sa intru pd

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kucker 

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 7 zile, intrat pe 21-22 cum vrei.

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Vreau sa intru pd

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:da

 

Reinnoire.

Nick: Kucker

Rank: 1(ar trebuii sa am 2.)

Vechime:9 zile

Motivul pentru care doresc sa parasesc aceasta factiune: Vreau sa intru in PD!+ multi membri inactivi, nu ai cu cine vorbi etc.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca nu am fost membru Scoala minim 1 saptamana: DA

Link to comment
Share on other sites

Nick: BlackAngel

Rank: 2

Vechime: 3 saptamani 

Motivul pentru care doresc sa parasesc aceasta factiune: Vreau sa intru altundeva.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca nu am fost membru Scoala minim 1 saptamana: DA

Link to comment
Share on other sites

Nick: heX
Rank:  1
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 4 zile.
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Imi pare rau dar nu mai pot activa, sunt foare ocupat, scuze, mai ales lui nitoi care a fost foarte bun si foarte de treaba, mult noroc  in continuare fashion cu factiunea, nitoi tu..tine-o tot asa o sa ajungi bine ;) mai ales ca faci "cat 10" cum ziceai :)) m-am distrat cu tine.  :tiphat:
 
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: RaZzzZoR.
Rank: 1.
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 5-6 zile.
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Mi s-a oferit o invitatie in HITMAN AGENCY si nu o pot refuza, imi cer scuze shafule, spor si ai grija ce faci cu factiunea !!! (demite-l pe nitoi, ia spaga)
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Scooby
Rank: 2
Vechime (cat timp ai stat in factiune): o luna
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: incerc tnts

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Scooby

Rank: 2

Vechime (cat timp ai stat in factiune): o luna

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: incerc tnts

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: da

DEMIS !

Link to comment
Share on other sites

Nick: SpeedY
Rank: 1
Vechime (cat timp ai stat in factiune): o saptamana.
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Doresc sa incerc si alta factiune.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Cooper
Rank: 5
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Vreau sa imi incerc norocul la guvernamentale.Va multumesc pentru timpul acordat, ati fost niste colegi de nota 10.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Tonyy
Rank: 2
Vechime (cat timp ai stat in factiune): o luna
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Din pacate,nimeni nu dau /w pentru licente, Stefan a renuntat la lider si sper sa nu fie Nitoi.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: RandOm
Rank: 2
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 3 saptamani
Motivul : am prins o afacere si am nevoie de jobul arms dealer
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...