Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Panther

Demisii

Recommended Posts

Nick: Volpe
Rank: 3
Vechime (cat timp ai stat in factiune): o luna si ceva

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: nu mai am timpul care il aveam odata ca sa ma joc si decat sa tin un loc ocupat in factiune degeaba mai bine eliberez acest loc bft cu factiunea teils 

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Aha

P.S.: sa ma demiti de pe forum nu prea o sa pot sa intru in game

Link to comment
Share on other sites

Nick: Volpe

Rank: 3

Vechime (cat timp ai stat in factiune): o luna si ceva

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: nu mai am timpul care il aveam odata ca sa ma joc si decat sa tin un loc ocupat in factiune degeaba mai bine eliberez acest loc bft cu factiunea teils 

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Aha

P.S.: sa ma demiti de pe forum nu prea o sa pot sa intru in game

 

Demisie acceptată! Iţi mulţumesc pentru ajutorul acordat! Succes în ce ţi-ai propus în real life.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Sider
Rank:2
Vechime (cat timp ai stat in factiune):28.10.2013-13.11.2013
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Vreau sa reintru intr-un gang. P.S Nu am nimic cu aceasta factiune si chiar mi-a placut.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:DA

Link to comment
Share on other sites

Nick:Sider

Rank:2

Vechime (cat timp ai stat in factiune):28.10.2013-13.11.2013

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Vreau sa reintru intr-un gang. P.S Nu am nimic cu aceasta factiune si chiar mi-a placut.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:DA

 

Demisie acceptată. Îţi mulţumesc pentru ajutorul acordat şi sper să faci o treabă bună în gang!

Link to comment
Share on other sites

Nick: TruST
Rank: 2.
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 2-3 saptamani.
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Nu o lua in nume de rau dar doresc sa incerc in hitman , daca nu reusesc revin aici sau probabil intr-un gang , mersi mult pentru ajutor si pentru tot ce mi-ai spus si de acum voi fi mai atent.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da.

Link to comment
Share on other sites

Nick: TruST

Rank: 2.

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 2-3 saptamani.

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Nu o lua in nume de rau dar doresc sa incerc in hitman , daca nu reusesc revin aici sau probabil intr-un gang , mersi mult pentru ajutor si pentru tot ce mi-ai spus si de acum voi fi mai atent.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da.

 

Demisie acceptată.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alezander
Rank: 1
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 saptamana
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Simt ca nu ma incadrez in aceasta factiune.Teils este un lider grozav care se implica mult,iar colegii sunt nemaipomeniti.Inima mea sta in alta parte si nu vreau sa dezamagesc pe nimeni..Imi pare rau ca ne luam ramas buna sa devreme ,dar sper sa ne mai intalnim in viitor.Ai grija de aceasta factiune tu ai construito,si ai facut o treaba foarte buna.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da.

 

O zi buna in continuare sa ai !!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alezander

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 saptamana

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Simt ca nu ma incadrez in aceasta factiune.Teils este un lider grozav care se implica mult,iar colegii sunt nemaipomeniti.Inima mea sta in alta parte si nu vreau sa dezamagesc pe nimeni..Imi pare rau ca ne luam ramas buna sa devreme ,dar sper sa ne mai intalnim in viitor.Ai grija de aceasta factiune tu ai construito,si ai facut o treaba foarte buna.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da.

 

O zi buna in continuare sa ai !!

 

 Demisie acceptată.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stroger

Nick:valy_best
Rank:1
Vechime (cat timp ai stat in factiune):3zile
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:nu este nimic interesant
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:da

 

Link to comment
Share on other sites

Nick:valy_best

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune):3zile

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:nu este nimic interesant

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:da

 

 

 Demisie acceptată.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Schenker
Rank: 3
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 luna si 2sapt. daca nu ma insel
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: As dori sa merg in NR deoarece este factiunea in care m-am simtit cel mai bine de cand joc; asta, plus ca a fost pus lider un prieten vechi si as dori sa-i intind o mana de ajutor.

M-am simtit super bine aici la voi, colegi de nota 10, liderul la fel un om de nota 10. 

 

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da.

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: Schenker

Rank: 3

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 luna si 2sapt. daca nu ma insel

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: As dori sa merg in NR deoarece este factiunea in care m-am simtit cel mai bine de cand joc; asta, plus ca a fost pus lider un prieten vechi si as dori sa-i intind o mana de ajutor.

M-am simtit super bine aici la voi, colegi de nota 10, liderul la fel un om de nota 10. 

 

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da.

 

Demisie acceptată. Îţi mulţumesc pentru ajutorul acordat!

Link to comment
Share on other sites

Nick:outlook
Rank:2
Vechime (cat timp ai stat in factiune):vreo 2 sapt

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:vreau sa ma duc in the mafia 
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:da

 

Link to comment
Share on other sites

Nick:KyLe
Rank:1
Vechime (cat timp ai stat in factiune):1 saptamana

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Demiterea lui Teils
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:Da

 

Link to comment
Share on other sites

Nick:outlook

Rank:2

Vechime (cat timp ai stat in factiune):vreo 2 sapt

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:vreau sa ma duc in the mafia 

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:da

 

 

 

 

Nick:KyLe

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune):1 saptamana

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Demiterea lui Teils

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:Da

 

 

 

Aţi primit quitfaction.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Frank_Coletti
Rank:4
Vechime (cat timp ai stat in factiune):nu stiu sigur cred ca vreo 2 luni :-??
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:As vrea sa aplic la FBI
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:
DA
 

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bgd
Rank: 2
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 3 saptamani

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Imi doresc sa reintru intr'un gang,m-am simtit super bine aici,membrii super ok.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

 

 Va urez succes in continuare.Sarbatori fericite  :merci: 

Link to comment
Share on other sites

Nick:Frank_Coletti

Rank:4

Vechime (cat timp ai stat in factiune):nu stiu sigur cred ca vreo 2 luni :-??

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:As vrea sa aplic la FBI

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:DA

 

 

 

 

Nick: Bgd

Rank: 2

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 3 saptamani

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Imi doresc sa reintru intr'un gang,m-am simtit super bine aici,membrii super ok.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

 

 Va urez succes in continuare.Sarbatori fericite  :merci: 

 

Cereri respinse, nu iese nimeni din factiune 

Link to comment
Share on other sites

Nick: heineken
Rank: 4
Vechime (cat timp ai stat in factiune): Din data de 02/11/2013
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: - 
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: SantiagO
Rank: 3
Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 luna jumate
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Vreau sa incerc si altceva.Va urez succes in continuare,mai ales tie fash,esti un lider super ok !! 
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Frank_Coletti
Rank: 5
Vechime (cat timp ai stat in factiune):Nush sigur..de cand a primit Teils lider
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: As vrea sa incerc cv nou!Fashion esti un lider foarte ok si sper sa ramai cat mai mult si sper ca am lasat un loc de buna ziua!Imi pare bine ca ne-am cunoscut! 
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: IzabelL
Rank: 5
Vechime (cat timp ai stat in factiune):  Aproape 6 luni.
Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Nu mai joc SA:MP.
Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...