Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

filtzeR

Discuţii School Instructors

Recommended Posts

A IV-a ediţie a concursului 'Factions Supremacy' se va ţine în data de 29.12.2013 (duminică) la ora 20:00. Vă rog să fiţi on cu cel puţin 10 minute înainte.

* Este strict interzis să folosiţi droguri sau alte metode pentru a va creşte HP-ul (peşti,mâncare).

* Alianţele sunt permise timp de jumătate de ora (30 minute) de la începerea concursului; După ce trece acest timp, facţiunile care sunt prinse că formează alianţă vor fi descalificate.

* Hitmanii vor fi vizibili pe hartă.

* Fiind ultima ediţie din an, premiul pentru facţiunea câştigătoare va fi mai mare.

 

 

 

Rog liderii să-şi înscrie facţiunile. Succes!

Link to comment
Share on other sites

Va urez tuturor mult succes si toate cele bune in continuare. Mi-a facut o mare placere sa "lucrez" cu totii, cu fiecare in parte, incepand cu Izabell(cu care am avut ceva discutii dar pe parcurs am mers de acord), Nitoi,Ciocio,Frank, Teils samd. Jucatori si in primul rand baietii si fete( :)) ) de nota 10+. Bafta din nou tuturor :) 

Link to comment
Share on other sites

OCb4jV0.png

 

cpB3zyf.png

 

FashionVictim

 

Xu43ZBU.png

1. CioCio [10.08]

2. Alessyo [13.09]

 

6Xvxmdb.png

3. Frank_Coletti [06.10]

4. Nitoi [10.10]

5. IzabelL [24.10] x

6. RaptorJuniorRL [04.11]

NJjgMDL.png

7. SantiagO

 

lbS21l0.png

8. Sprit3 [21.11]

 

mUyHpZO.png

9. JaSoNN [10.12]

10. Kukulkan [13.12]

11. 0megga [14.12]

12. p1nk [14.12]

13. Raul [22.12]

14. dumitrus [26.12]

15. School_Teacher [03.01]

 

Cine nu se regaseste in lista sa posteze aici numele si rank`ul!

Astept un semn de la

 

8. Sprit3 [21.11]

9. JaSoNN [10.12]

10. Kukulkan [13.12]

11. 0megga [14.12]

12. p1nk [14.12]

14. dumitrus [26.12]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ataaaaat :))):> gg`! Sa il postezi la activitate!


Duminica la ora 20:00 va avea loc o sedinta, incercati sa fiti cat mai multi on, daca se va anula iar sedinta din lipsa de membrii online am sa fiu nevoit sa iau masuri in aceasta privinta! Si nu vreau sa fiu baiat rau dar daca intreceti masura am sa iau masuri!

 

Cu stima, FashionVictim

Link to comment
Share on other sites

Cei care au numele cu rosu au un avertisment pentru ca nu au ajuns la sedinta si nu au anuntat pe forum sau nu au trimis pm! La doua avertismente rank down sau uninvite.

 

 

cpB3zyf.png

FashionVictim

 

Xu43ZBU.png

1. CioCio [10.08]

2. Alessyo [13.09]

3. Nitoi [10.10]

 

 

6Xvxmdb.png

5. RaptorJuniorRL [04.11]

 

NJjgMDL.png

 

 

lbS21l0.png

6. Sprit3 [21.11]

7. Raul [22.12]

8. dumitrus [26.12]

9. JaSoNN [10.12]

mUyHpZO.png

10. Kukulkan [13.12]

11. School_Teacher [03.01]

12. BlackAngel [05.01]

Link to comment
Share on other sites

CioCio

 Alessyo

 Nitoi

 RaptorjuniorRL

 Raul.

 School_Teacher

 JaSoNN

 0megga

 Kukulkan

 p1nk

 rith

 eComplicat.

 RaZzzZoR.

 Scooby 

 

 

Dintre acesti membrii as dorii sa stiu si eu cine mai activeaza si cine nu , pana sambata , in caz contrar vor fi demisi !

Multumesc o seara placuta !

Link to comment
Share on other sites

---Salut colegii. Am si eu o problema si nu stiu daca e din cauza calculatorului meu sau a serverului. 

---Am instalat jocul, apoi am pus ultima varianta de sa-mp (0.3z) http://www.sa-mp.com/download.php si cand intru in joc, nu se conecteaza la server. (imi spune ceva in genul... serverul nu raspunde) 

----Intrebarea mea este daca, la voi se conecteaza ?

Link to comment
Share on other sites

---Salut colegii. Am si eu o problema si nu stiu daca e din cauza calculatorului meu sau a serverului. 

---Am instalat jocul, apoi am pus ultima varianta de sa-mp (0.3z) http://www.sa-mp.com/download.php si cand intru in joc, nu se conecteaza la server. (imi spune ceva in genul... serverul nu raspunde) 

----Intrebarea mea este daca, la voi se conecteaza ?

Salutare , noi functionam inca pe versiunea 0.3x , dar momentan serverul este offline !

 

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...