Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

filtzeR

Discuţii School Instructors

Recommended Posts

Atentie!

 

Am facut mici modificari la structurarea licentelor, exact cum am discutat la sedinta. Cititi din nou regulamentul, va rog. Pana la update, cei de rank 3/4, dati doar testele pentru fly/fly+pasaport si dau eu licentele. Banii de pe pasapoarte ( in caz ca vi se cer/ dati pachete ), ii primiti tot voi si, repet, le dau eu.

 

Rank 1 si 2 au ramas neschimbate.

Link to comment
Share on other sites

Pajura, sper ca ai un motiv bine intemeiat pentru care nu ai postat la activitate si la discutii ca nu vii la sedinta. Daca nu imi raspunzi pana pe 2 Octombrie, e jale.

E ultma ta sansa. Pana maine te mai astept.

Link to comment
Share on other sites

cum pot incarca un video ca sa il pot posta pe forum ???

 

inafara de youtobe ca imi ia 10 min sa incarc un video de 3 sec  

 

 

cineva va rog ?

 

Incearca cu tinypic si vezi daca merge.

 

Da mai bine stai si tu alea 10 minute ca nu mori

 

 

# Felicitari Teils pentru lider , era si timpul .

Link to comment
Share on other sites

Am anunţat ! Încercaţi să postati activitatea în topic-ul "" şi să participaţi la event-urile făcute de CioCio, în topic-ul "". Pe lângă asta, la insistenţele membrilor, am decis să participăm la Faction Championship!

Vorbim mai multe la şedinţă!

Link to comment
Share on other sites

BorTos sNs bug abuse 2013-10-07 6-11-2013 30zile 92.83.5.237

 

Teils te rog din suflet da-mi o sansa ca poate pot rezolva situatia , am intrat aici ca aveam ceva de facut si nu vreau sa plec pana nu fac lucrul acela , te rog frumos . 

Am mai vazut lideri inainte de wipe care au acceptat inactivitatile unor membrii banati 30 de zile .

Link to comment
Share on other sites

Buna Seara,

Nu cred ca voi putea ajunge la seinta din data de 09.10.2013, deoarece termin cursurile la facultate la ora 20 si de obicei fac mai mult de 30 min pe drum (datorita protestelor cu Rosia Montana din zona Universitatii)

 

             Multumesc anticipat,

                 School_Teacher

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...