Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

filtzeR

Discuţii School Instructors

Recommended Posts

 

 

 

Nick: Piticu
Level: 1
Licenta pe care o solicitati: Pasaport
Pretul licentei: 29.500 $
Motivul pentru care solicitati licenta: Pentru a trece dintr-un oras in altul mai usor

 

 

Done.

 

Spuneai ceva de respectarea regulamentului.

 

La ora postarii avea level 1. Cand i-a dat izabella pasaportul, avea level 2. Imi daduse mie /w inainte. Data viitoare, incearca sa vorbesti  cu mine nu sa postezi pe forum.  

In concluzie, va spun tuturor sa fiti mai atenti la cereri pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

1. 

2. Nu dati testul practic pentru arme. Doar cel teoretic ( adica 3 arme legale si 3 ilegale ). Anuntati mai departe.
3. Nu cereti poza cu charity persoanelor care au avut licenta suspendata. S-au modificat ulterior in regulament.

Link to comment
Share on other sites

Maine la ora 15:00 este Factions supremacy. Cine vrea sa participe, sa intre pe server cu 5 - 10 minute inainte.

P.S: Este posibil ca eu sa nu ajung.

 

Maine la ora 15:00 este Factions supremacy. Cine vrea sa participe, sa intre pe server cu 5 - 10 minute inainte.

P.S: Este posibil ca eu sa nu ajung.

Nu sunt acasa, nu va pot onora cu prezenta.

Link to comment
Share on other sites

School_Teacher si Boxxy, vreau detalii in legatura cu activitatea voastra. Aveti timp sa-mi dati un PM pana pe 25.09.2013. In caz contrar, veti fi sanctionati/demisi. Multumesc.

 

P.S: In decursul a 2-3 zile, aveti acelasi numar de ore jucate. Vreau oameni activi, nu afk.

Link to comment
Share on other sites

School_Teacher si Boxxy, vreau detalii in legatura cu activitatea voastra. Aveti timp sa-mi dati un PM pana pe 25.09.2013. In caz contrar, veti fi sanctionati/demisi. Multumesc.

 

P.S: In decursul a 2-3 zile, aveti acelasi numar de ore jucate. Vreau oameni activi, nu afk.

Cu School am rezolvat-o. Am inteles cum sta treaba.

Boxxy mi-ai zis ceva vag de net. Detaliaza, te rog. intr-un PM.

Link to comment
Share on other sites

De azi inainte factiunea Scoala are urmatoarea structura:

 

Rank 1   -   Trainee   - Licenta de barca

Rank 2   -   Instructor   -Licenta de condus & pescuit

Rank 3   -   Senior Instructor   - Licenta de arme

Rank 4   -   Manager   -   Licenta de pilotaj

Rank 5   -   Under Boss   -  Pasaport

Rank 6   -   Boss   -   Poate da orice licenta + shamal

 

 

# Toredad nu a putut sa posteze deoarece are probleme cu netul

Link to comment
Share on other sites

De azi inainte factiunea Scoala are urmatoarea structura:

 

Rank 1   -   Trainee   - Licenta de barca

Rank 2   -   Instructor   -Licenta de condus & pescuit

Rank 3   -   Senior Instructor   - Licenta de arme

Rank 4   -   Manager   -   Licenta de pilotaj

Rank 5   -   Under Boss   -  Pasaport

Rank 6   -   Boss   -   Poate da orice licenta + shamal

 

 

# Toredad nu a putut sa posteze deoarece are probleme cu netul

 

Serios? Am si eu o intrebare, pe noi ne-a intrebat cineva daca suntem de acord cu aceasta structura a licentelor? Din cate stiu eu, si noi avem dreptul la opinii pentru ca noi si noi facem parte din aceasta factiune, nu doar liderul. De cand nu mai e Ares lider la SI, factiunea se duce de rapa. De cand joc sa:mp, nu am mai vazut asa ceva la School Instructors.

Link to comment
Share on other sites

Salut,am rank 3 in School Instructors.Noi nu am fost intrebati de nimic,regula asta este o porcarie,adica noi muncim pana la rank 3 sa dam doar o licenta ? Una amarata de arme ? De 4 ani de cand joc,nu am mai vazut asa ceva.Macar daca ne intrebai si noi eram de acord,atunci bine ma frate,dar din moment ce muncim atat,sa ne vada playerii ca suntem activi sa ne contacteze se inventeaza regula asta tampita..Aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Toredad a vorbit cu noi despre aceasta treaba, nimeni nu a zis nimic atunci, probabil nu ati fost atenti..Aseara a zis ca la urmatorul update vor fi licente/rank.

 

edit:Am uitat sa specific, nici eu nu sunt de acord cu aceasta regula,dar daca trebuie, ne conformam"

Link to comment
Share on other sites

Am clarificat situatia cu membrii. Si-au dat seama ( din cate au spus ei ) ca noul sistem poate da roade. In concluzie, planul de bataie este asta:

 

Rank 1   -   Trainee   - Licenta de barca

Rank 2   -   Instructor   -Licenta de condus & pescuit

Rank 3   -   Senior Instructor   - Licenta de arme

Rank 4   -   Manager   -   Licenta de pilotaj

Rank 5   -   Under Boss   -  Pasaport

Rank 6   -   Boss   -   Poate da orice licenta + shamal

 

 

In scurt timp sa va uitati la regulament si la pachete promotionale. Dupa ce termina maryus sau vicentzo ce au de facut, se vor ocupa de edit.. 

 

Asta se va adauga la regulamentul actual:

 

13, Daca x face cerere de licenta de fish sa zicem, prioritar este rank 2. Adica daca sunt conectati pe server playeri cu rank 1, 2, 3 si 4, si este contactat un rank 4, acesta trebuie sa predea clientul celui de rank 2. Daca un rank 2 nu este on atunci clientul este luat de cel mai inferior rank care acces la comanda( in situatia de fata, rank 3). Rank 1, neavand acces la /givelicense fishing, nu are voie sa dea testele pentru licenta de fish si trebuie sa anunte un superior.
 
14. Daca x face cerere pentru licenta y, iar rank-ul specific acelei licente este afk sau nu este conectat, un instructor de rank superior poate prelua clientul, numai daca acesta il contacteaza.
Drepturile instructorilor
 
15. Daca x este contactat sa dea teste pentru licenta la care are acces rank y, in conditiile in care rank y este mai mare ca x, acesta n-are voie sa dea testele pentru licenta. Trebuie sa anunte rank-ul care se ocupa de licenta respectiva. ( Spre exemplu, daca rank 1 este contactat pentru licenta de arme, trebuie sa anunte un rank 3, sau mai mare daca nu este on. )
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...